320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei kanna....

    Kommentaar


      Tore, kui te nüüd Emersoni endale saate, siis jääb meile 3 puhast poolkaitsjat. Ega te Kaka´t meile anda ei taha? Ok nali naljaks, aga kas mul on õigus, et Emersoni medical on väidetavalt 18.06.07, kui üldse midagi taolist toimub. Ja mind huvitab veel, et kas keegi on ka väga õnnelik, kui te peaksite Emersoni endale saama ja mida te arvate sellisest mehest?
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Ja mind huvitab veel, et kas keegi on ka väga õnnelik, kui te peaksite Emersoni endale saama ja mida te arvate sellisest mehest?
        Ei. Mitte keegi pole õnnelik. Ok, võib-olla Ancelottile meeldib. Üldiselt pidavat ta tulema klaasmees Ambro vahetuseks. Ja seoses tiitlilootuste suurenemisega vähenevat ka tema soetamise tõenäosus - väidetavalt on Milanil silm peal ka Edmilsonil.

        Mitte, et mul midagi väga Puuma vastu oleks, aga selline (subjektiivne) näitaja nagu sünnikuupäev on saanud esimeseks asjaks Milani transfereid vaadates. Liigsuur brasiillaste osakaal ei ole ka tervitatav. Omal ajal moodustas Emerson Vieiraga Juves/Serie A-s tandemi, mille ainult Gattuso (ühes mängus) suutis ära lõhkuda. Brasiilia koondises oli ka tema minu silmis võtmefiguur. Aga jah...noori tahaks. Kuidas ta esitusi RM-i eest üldse hinnatakse?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Ma vaatasin jah teie mängijate sünniaastaid, päris muljetavaldav. Siirdume Emersoni juurde. Nii palju kui ta RM särgis mängib, teeb ta seda keskmiselt. Tal on tihti palju ebaõnne postide ja lattidega. Ta kaitsemäng on olnud vahepeal ikka super, kuid vahest jällegi väga kehv. Kuid kui tulla viimase mängu juurde Zaragozaga, siis ta imes ning seda tõestas ka poolajal toimunud vahetus. Kuid ju näeb mida elu ette toob ning mis sellest mehest saab.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Ei pea mina ka temast enam suurt midagi. Mõned aastad tagasi oli ta jõle tegija, aga noh, eks vanus ja iga-aastased klubivahetused teevad oma töö. Kindlasti eelistaksin Ambrot Emersonile.

            Kommentaar


              Kuna ma sattusin esimest korda mitme päeva järel Milani foorumisse ning nägin seal üsna huvitavaid jutukesi Ibrahim Ba'st ja Milanist, siis ütlen vaid WTF ja annan sõnajärje üle Jasperile, kes on ehk natuke rohkem informeeritud.

              Kommentaar


                In June 2007 he was signed again by AC Milan to a one year contract worth 200,000 euro.
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Oh boy. Ei oskagi kohe midagi ütelda.

                  Kommentaar


                    Ba on väga ebaterve huumor. Talle ennustatakse kohta MilanLabi katsejänesena. Ametlikku kinnitust pole silma jäänud(ma vist loodan liiga palju).

                    Muuseas, kui meie Primavera kukkus hooaja lõpus ära loovutades oma grupi esikoha Interile ja kaotades play-offi esimeses ringis, siis Allievi Nazionale pani oma liiga lukku. Täpne nägemus, mis vanuses poisid on, mul puudub, aga igatahes suutsid nad sama teha 2003.

                    Kui aega on, siis soovitan youtube'is Milanchanneli klippe vaadata. Seal on mõned päris andekad asjad. Kui endal aega liiga palju siis postitan parimad siia ka
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kuskilt oleks nagu silma jäänud, et Allievi Nazionale peaks olema alla 17-aastased.

                      Edit: Kinnitus

                      Kommentaar


                        Milan reserveeris Ronaldinho jaoks 70 miljonit NAELA!!!
                        George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                        Kommentaar


                          ei ole teda vaja ju...

                          Kommentaar


                            Gazzetta dello Sport
                            Berlusconi speaks: ‘Sheva better than Eto’o’
                            ‘The African is young, but I’m a romantic. Andriy has a great desire to return and there are no obstacles when it comes to wages. It’s 80 per cent done’


                            +

                            Channel4 artikkel

                            Tavaliselt on päriselu nendest pealkirjadest kaugel, aga eks näib.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Sheva on parem kui eto'o.Kui Sheva-Kaka-Ronaldo koos on,siis värisege,Roomad ja Interid........
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Roomad ja Interid värisevad, aga Juve on ka tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X