320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Eks nädalavahetus näitab, kes kibe ja kadestunud peab olema. Herr Carlo eeldatav vabandus pärast mängu on 99% seotud Ronaldo vigastusega.
    eks näeme, kes vabandama peab pärast. aga Carlo loogiline vabandus oleks Fifa Club World Cup.

    aga hea võrdlusmoment tekib nädalavahetusel- kes on parem, kas Ibra või Kaka?

    Kommentaar


      Algselt postitas pedro Vaata postitust
      eks näeme, kes vabandama peab pärast. aga Carlo loogiline vabandus oleks Fifa Club World Cup.

      aga hea võrdlusmoment tekib nädalavahetusel- kes on parem, kas Ibra või Kaka?
      Mida üks mängija üksi näitab?
      Muide lugedes tänasest EPL artiklit Kaka kohta, paranes koheselt minu mulje sellest mehest.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Mida üks mängija üksi näitab?
        Muide lugedes tänasest EPL artiklit Kaka kohta, paranes koheselt minu mulje sellest mehest.
        ma ei saa su küsimusest aru. Mida üks mängija üksi näitab? Ikka oma oskusi ja mängutaset. Muidugi päris üksi ei tee midagi ära, aga Ibra ja Kaka on korduvalt mõlemad näidanud, et võivad indivuaalsete oskustega otsustada mängu saatuse.

        Kommentaar


          Sinu postist aru saades, sa üritad näidata seda ,et kui Kaka pälvib nüüd parima mängija auhinna siis on ka kohe AC Milan parem ,kui Inter.
          Ma muidugi võisin sellest valesti aru saada, kui sain siis sorry.
          Edit: Vist saingi valesti aru, jutt käib tulevasest mängust Interi ja Milani vahel.

          Kommentaar


            Ma ei tea, kuidas sa nüüd päris võrrelda saad Ibra't ja Kaka't. (mängitakse eri positsioonidel, eri stiilidega) Palju oleneb ka sellest kumma tiimi ülejäänud mängijad hakkama saavad tööga, et need kaks palli ei saaks eriti palju. Eelmise aasta derby'des oli Ibra selgelt üle ning Kaka suht kahvatu, aga pühapäeval võivad asjad vastupidi minna.

            Muidugi ma ei näe põhjust, miks Ibra peaks kahvatu olema, sest sel hooajal võib teda seni ehk maailma parimakski pidada. Ja tegelikult mina niiväga Kaka't ei kardagi, pigem valmistab muret Seedorf, kes sel hooajal minu nähtu põhjal on Milani parim mängija olnud. (Aga see on vaid 6-7 mängu, mis ma vaadanud olen ~20-st)
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Sinu postist aru saades, sa üritad näidata seda ,et kui Kaka pälvib nüüd parima mängija auhinna siis on ka kohe AC Milan parem ,kui Inter.
              Ma muidugi võisin sellest valesti aru saada, kui sain siis sorry.
              seda ma jah tegelikult ei mõelnud.
              Ibra ja Kaka on mõlemad näidanud väga head mängu ning lihtsalt huvitav on näha kumb nendest hetkel parem on.
              ps.tean, et üks mäng ei näita midagi, aga siiski.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Ma ei tea, kuidas sa nüüd päris võrrelda saad Ibra't ja Kaka't. (mängitakse eri positsioonidel, eri stiilidega) Palju oleneb ka sellest kumma tiimi ülejäänud mängijad hakkama saavad tööga, et need kaks palli ei saaks eriti palju. Eelmise aasta derby'des oli Ibra selgelt üle ning Kaka suht kahvatu, aga pühapäeval võivad asjad vastupidi minna.

                Muidugi ma ei näe põhjust, miks Ibra peaks kahvatu olema, sest sel hooajal võib teda seni ehk maailma parimakski pidada. Ja tegelikult mina niiväga Kaka't ei kardagi, pigem valmistab muret Seedorf, kes sel hooajal minu nähtu põhjal on Milani parim mängija olnud. (Aga see on vaid 6-7 mängu, mis ma vaadanud olen ~20-st)
                mina sinu asemel kardaks siiski Kaka't, sest tema on selline, kes võib oma triblingutega mängu saatuse otsustada, aga nõustun muidugi, et Seedorfita oleks Milan'il väga raske. Kaka't ei saa alahinnata. Tema kiirus ja triblamisoskus on alati ohtlikud. Kaka'le meeldib teha sööste vasakust äärest, kus on vastas Maicon, niiet kerge Kaka'l olema ei saa. Samas jällegi Samueli kiirus pole kõige parem. Tahaks Materazzit tema asemel näha.

                Ibra mängu nägin viimati Fiorentina vastu. Pean ütlema, et ta oli tõesti super. Kuna vastased olid tal mitme mehega peal, siis triblada ta väga ei saanud, kuid see-eest tegi ta mõlemad väravasöödud kui ma ei eksi ja nagu tavaliselt tegi väga häid pealelööke. Ibra puhul meeldib see, et ta pole ainult triblaja, vaid omab väga head oskust teha osavaid vaheltsööte. Ibra, Kaka ja Messi on hetkel maailma parimad minu arvates.
                Ibra peab mängima Nesta vastu, kes on kahtlemata väga hea kaitsja, niiet sealt on oodata põnevat vastasseisu.

                Igatahes, hea mäng on tulekul. Ühel päeval Inter-Ac ja Barca-Real Madrid. Pole paha

                Kommentaar


                  Ibra't ja Nestat mainides tuleb ikka ja jälle meelde see geniaalne värav eelmise aasta 4:3 derby'st.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    muide kas Vatikanist pole kuulda olnud, et kas ei toetada ka kuidagi Kakat? mees ikkagi ju hetkel vat et maailma mõjukaim jumalakuulutaja maailmas- I Belong To Jesus!
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      muide kas Vatikanist pole kuulda olnud, et kas ei toetada ka kuidagi Kakat? mees ikkagi ju hetkel vat et maailma mõjukaim jumalakuulutaja maailmas- I Belong To Jesus!
                      Kampaania juba käib.

                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        haltuurat peab ju tegema .

                        Kommentaar


                          Mainin siis igakjuhuks ära, et Kalev sport näitab täna mängu Cataniaga

                          Kommentaar


                            Karikasarjas langeti vastase vastu, kellele Simic oleks ka pidanud kübaratriki lööma ning mitte omaväravates. 1:2 jäädi siis alla Cagliarile ning mingi X-meeskonnaga mängimine pole minu silmis mingi vabandus - kaotus on kaotus.

                            Meistrite Liigas tuli vastaseks Arsenal ning kuna viimased ajad pole eriti optimismi süstinud, siis võib öelda, et endiselt on kõik perses.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Karikasarjas langeti vastase vastu, kellele Simic oleks ka pidanud kübaratriki lööma ning mitte omaväravates. 1:2 jäädi siis alla Cagliarile ning mingi X-meeskonnaga mängimine pole minu silmis mingi vabandus - kaotus on kaotus.

                              Meistrite Liigas tuli vastaseks Arsenal ning kuna viimased ajad pole eriti optimismi süstinud, siis võib öelda, et endiselt on kõik perses.
                              Keda kotib! Kuda hoopis Lauraga läheb? .

                              Kommentaar


                                Fuck yeah! PIRLO! taaskordne karistuslöök .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X