320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Galliani oli öelnud jah, et kuna Janku on nüüd vasakpoolik, siis otsitakse uut vasakkaitsjat. Aga eks peab vastu senikaua. Poolkaitses mängis Janku tõesti vaid hooaja esimese poole viimases liigamängus.

    Kommentaar


      Forza Lazio. Milano on Balotelli linn. FMD
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Mirko ja Pato duell oli nauditav, vooru puujala auhind mäekõrguse eduga Seedorfile!

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          vooru puujala auhind mäekõrguse eduga Seedorfile!
          Miks? Mul vahepeal oli tähelepanu hajunud ja striim pani näkku. Ei oska soorituste koha pealt süvahinnangut anda, kuid Seedorfi vabastav sööt Kakale oli filigraanne, kuid Kaka edasine tegutsemine oli küll küsitav.

          -e-
          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Mirko
          Love is in the air ...
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            eee--äää liiga subjektiivne muidugi aga ise vaatasin kõik enamvähem 90 minutit ära ja härra jäi silma sellega, et päris mitu korda suutis sööta kuskile värava ja nurgalipu vahele tühja kohta või lihtsalt puterdada pall roma kaitsjatele, kes väljaspool kasti just agressiivsusega ei hiilanud, selliselt jalutavalt legendilt ootaks nagu natuke enamat? Kui keegi viitsib võib fakte pritsida, millal ta viimati parimaks midfielderiks valiti aga see ei olnud ju mingi 2002

            ja käed eemale balkanist!!! kuna mu klaviatuurile ei ole installeeritud õigeid cčshć jubinaid, siis kirjutan peaaegu alati Mirko...
            Ise irvitate küll kui hispaanlased ja co eesti koondise nimesid väänavad

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              eee--äää liiga subjektiivne muidugi aga ise vaatasin kõik enamvähem 90 minutit ära ja härra jäi silma sellega, et päris mitu korda suutis sööta kuskile värava ja nurgalipu vahele tühja kohta või lihtsalt puterdada pall roma kaitsjatele, kes väljaspool kasti just agressiivsusega ei hiilanud, selliselt jalutavalt legendilt ootaks nagu natuke enamat? Kui keegi viitsib võib fakte pritsida, millal ta viimati parimaks midfielderiks valiti aga see ei olnud ju mingi 2002
              Suure tõenäosusega ta oli jah pask. Nagu ta on pidevalt. Jalutav legend on vist iroonia. Arvatavasti sai ta 2007 ka Cl-i keskvälja sõdurite seas mainitud nagu kõik Milani mehed ennmuistsel aal.
              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              ja käed eemale balkanist!!! kuna mu klaviatuurile ei ole installeeritud õigeid cčshć jubinaid, siis kirjutan peaaegu alati Mirko...
              Ise irvitate küll kui hispaanlased ja co eesti koondise nimesid väänavad
              Oota, sa ei ole võimeline hääldama/kirjutama Vucinic? (kuigi isegi Roma fänn cännud pani siin kunagi vunicic vms. vist)
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Iroonia või puine tõlge walking legend'ist, kuidas soovite...
                Aga vucinic suudan ma küll kirjutada isegi kell 3 öösel ja mittepäriskainena
                Õige on Vučinić, mis siis, et sky ja setanta selliseid tähti ei tunne aga aitab küll, jätame selle teema AC Milani tegemiste jaoks.. Fiore tuleb külla juba vähem kui nädala pärast

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Oota, sa ei ole võimeline hääldama/kirjutama Vucinic? (kuigi isegi Roma fänn cännud pani siin kunagi vunicic vms. vist)
                  Algselt postitas cannuman
                  Olin juba Vinicici
                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  jah minu viga... mitte ei oska trükkida enam ja i ning u asuvad liiga lähestikku...
                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  n ja c ka?
                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  ei siin oli pigem see viga, et mõte liikus ühtemoodi ja sõrmed teistmoodi :P eks siis mõtlesin n ja vajutasin c ja siis vastupidi..Raske nimi ja kogu energia läks selle spellimisele ja trükkimisele energiat enam ei jäänud...
                  hale vabandus...Me kõik teame et ma pean Serbia keele kursustele minema...

                  Kommentaar


                    Seedorf on eelmisest hooajast saadik juba mööda platsi ainult roomanud. Siis, kui ta Tanni arvates ainuke Mlani pallur oli, kes ka midagi tegi

                    Eile oli minu jaoks üsna märkamatu Kaka, kuigi idee poolest on brasiillaste ründetrio ees väga perfecto. Eks peab ootama järgmise tugeva vastase külaskäiku. Nagu öeldud juba, siis Fiorentina on sel nädalal külla tulemas.

                    Ahjaa. Minu meelest lendas Beckhami trademark cross'idest esimese karistusalas seisva kaitsja peast vist kaugemale vaid üks...

                    Kommentaar


                      kahju on ka sellest momendist mängu lõpus, kus oli milanil 5:3 ülekaal rünnakul ja peale lõi keegi peaga, mis läks päris mööda

                      Kommentaar


                        Seedorf oli üsna korralik puupea eile, tema lõi ka selle momendi kestel mööda.

                        Kommentaar


                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Ma just vaatasin, et Beckham tegi oma terve mängu kõige kiiremad jooksusammud värava löönud Pato juurde, et temaga koos pildile saada. Ilus esikaanepilt garanteeritud ja päev korda läinud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust

                              Ahjaa. Minu meelest lendas Beckhami trademark cross'idest esimese karistusalas seisva kaitsja peast vist kaugemale vaid üks...
                              No aga mida sa tahad? Et ta saadaks neid lademetes Pato peale, kes kahe kaitsja vahelt need ära koksab? Not likely. Tsenderdused ei läinud tal kordagi nii metsa kui tavaliselt Milani mängudes ikka näeb mõne mehe esituses. Ja arvestades, et ta ikkagi pandi platsile musta tööd tegema siis oli sooritus tip-top.

                              Ja eelnbeva jutu jätkuks valitseb internetis konsensus, et Seedorf oli letargiline.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Seedorf on eelmisest hooajast saadik juba mööda platsi ainult roomanud.
                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Seedorf oli üsna korralik puupea eile, tema lõi ka selle momendi kestel mööda.
                                Njah, siinkohal ei jää muud üle, kuid nõustuda.

                                Roomas kogunes jälle 90 minutit turjale, hoolimata sellest et hollandlase esitused on olnud terve hooaja mittemidagiütlevad. Lupjunud söödurepertuaari ja olematu liikumise alusel ei ole vaja just kuigi kaugele näha, kes on Rossoneri mängu suurim pidur. Ancelotti võiks tasapisi hakata harutama seda keskvälja klimpi jättes Seedorfi pingile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X