320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Berlusconi siis ütles, et ilmselt müüb Kaka... see oleks milanile vist liiga suur löök, et scudetto eest edasi võidelda. Iseasi, kui midagi asjalikku asemele ei osteta ..





    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

    Parim laul

    Kommentaar


      Päris gei.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        kao vittu. ma nutsin ka. peaaegu.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Iganes tore uudis tegelt, mis näitab tema truudust klubi suhtes. Legend forever.

          Kommentaar


            Et näidata talle toetust, siis õhtul kakame kõik püksi. Tann sina ka...

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Iganes tore uudis tegelt, mis näitab tema truudust klubi suhtes. Legend forever.
              Äkki arvutas Kaka, mitu Playstation kolme ta Man Cityst saadava raha eest osta saab ja hakkas hoopis õnnest nutma.
              Õiged jalgpalliklubide legendid (tänapäeval nt Raul, Maldini ja DP) saadaks juba eos igasugused Man Cityd perse.

              Kommentaar


                Kaka särgi number on ka nüüd kindlaks tehtud. 108 nimelt.
                Kaka siiski sai oma tahtmise....nuttis mis ta nuttis.
                City eest hakkab ta mängima Milani särgiga ja kõik City mängijad peavad kandma milani old fartide maske.
                Spekulatsioonide ja kollase meedia kohaselt on Robinho nõustunud kandma Pato maski.
                Ka City omanik Numja-Jalhu Dabloo peab kandma Galliani näomaski ja tõmbama sigarellot.
                Roberto Mancini aga keeldus Cityga lepingust kuna ei olnud nõus Angelotti maski kandma ja hakkab homsest hoopis Genoa jalgpalliklubi tüdrukute meeskonda treenima.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Hahaa

                  Kommentaar


                    noh Kaka pole vast nii legendaarne kui DP ja need teised kutid keda sa nimetasid ning 110 milkut on ikka määssif summa.
                    klubimoraalile kogu see jant eriti hästi ei mõju vist tho.

                    PS. see UUU post oli tema parim ever vist.
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      ma hakkan nutma kui ta lähebki citysse

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Õiged jalgpalliklubide legendid (tänapäeval nt Raul, Maldini ja DP) saadaks juba eos igasugused Man Cityd perse.
                        Pole nii lihtne.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Pole nii lihtne.
                          Oleks Kaka kohe öelnud, et tema ei lahku Milanist kuhugi, siis poleks seda City jama tulnudki ning nad oleks pööranud oma pilgud mujale. Nüüd on muidugi hilja nutta, sest sellist summat ei lükka ükski mõistlik klubi tagasi.

                          PS: Huvitav milliseks Kaka ja Jumala suhted kujunevad? Ma kahtlustan, et Jumal vaatab ka Kaka sellisele raha järgi jooksmisele halvasti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Oleks Kaka kohe öelnud, et tema ei lahku Milanist kuhugi, siis poleks seda City jama tulnudki ning nad oleks pööranud oma pilgud mujale. Nüüd on muidugi hilja nutta, sest sellist summat ei lükka ükski mõistlik klubi tagasi.
                            No aga ta ongi öelnud ju, et ta ei taha lahkuda.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Minu meelest on see jutt alles hiljem Kakal tulnud. Algselt väga kõva protesti Man Citysse lahkumise teematikal Kakalt ju ei tulnud? Või ma eksin?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Minu meelest on see jutt alles hiljem Kakal tulnud. Algselt väga kõva protesti Man Citysse lahkumise teematikal Kakalt ju ei tulnud? Või ma eksin?
                                vittu. ta ütles, et läheb ainult siis, kui klubi müüb ja nüüd need vitupead lasid diili läbi ja mingid kaltsuvitupead lükkasid ilusad summad veel isadele ja agentidele nina ette ning noormees lihtsalt on nii nurka surutud, et peabki trennis töinama. ja mingeid ostuklausleid ja ma ei tea mis asje veel seal läbirääkimistel vigurdama.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X