320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No üx trollidest oli ka Karl54
    Suhkruhaige

    Kommentaar


      Kõik Bayerni vännid on Karlid
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Milanista Vaata postitust
        No üx trollidest oli ka Karl54


        Kui ma oleks milani fänn siis ma ei möliseks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Kõik Bayerni vännid on Karlid

          Mina õnneks mitte aga erand kinnitab reeglit.

          Kommentaar


            Penskarite klubi muidugi.
            *runs*

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Kui ma oleks milani fänn siis ma ei möliseks.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar




                Mind eriti ei koti Bayern, Loomulikult on hea ajalugu meenutada, kui praegu läheb sitalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Mind eriti ei koti Bayern, Loomulikult on hea ajalugu meenutada, kui praegu läheb sitalt.
                  Kellel sitalt läheb? Milanil? WTF, neil on ju David Beckham. Ta on väärtuslikum igast tiitlist ja seda mäletatakse ka aastakümnete pärast.

                  Kommentaar


                    Ega neil enam muud teha polegi kui ajalugu meenutada.Clis vaevalt milan ja bayern lähiaastatel kokku saavad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                      Ega neil enam muud teha polegi kui ajalugu meenutada.Clis vaevalt milan ja bayern lähiaastatel kokku saavad.
                      LOL. Suured sõnad. Milani lähim jälitaja on 5 punni kaugusesl, aga Bayern hoiab CL kohta vaid väravatevahega.

                      eika, ära trolli, Becks oli viimases mängus jälle ülitäkk ilma irooniata. miskipärast groupied pole igast tema puutest kompilatsiooni teinud(või ma pole seda leidnud), et saaks selle sulle näkku visata.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                        Ega neil enam muud teha polegi kui ajalugu meenutada.Clis vaevalt milan ja bayern lähiaastatel kokku saavad.
                        Vaadates Bayerni liigaseisu,siis piisab neil vaid punkti kaotusest,et olla champion leaguest väljas.Milanil sellist probleemi pole,nii,et jah ilmselt nad lähiajal võistlema ei hakka.
                        E:Jasper jõudis ette omamisega
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          eika, ära trolli, Becks oli viimases mängus jälle ülitäkk ilma irooniata. miskipärast groupied pole igast tema puutest kompilatsiooni teinud(või ma pole seda leidnud), et saaks selle sulle näkku visata.
                          Tegelikult Becks on nägusa vanuri kohta tõesti üllatavalt hästi mänginud. Mul käib rohkem see üleüldine haip närvidele- pool aastat on kõik Itaalia jalgpallist rääkivad saidid täis mingit Beckhami lepingusaagat ja muud sellist sitta. Kaua võib, raisk

                          Kommentaar


                            >>

                            Kommentaar


                              Kurb küll aga muretsemiseks pole põhjust

                              Kommentaar


                                Üks oluline uudis jäi teil eilsest vahele, aitan vea parandada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X