320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kust ma näen viimaste minutite Ronaldinho penaltiolukorda ja Favalli punast? 101greatgoalsi tipphetkedes neid polnud.

    Penaltiolukorra pilt on siin:



    Mängu ajal olnud korduse järgi oleksin öelnud, et Chiellini mängis palli, aga tahaks ikkagi veel näha. Tõsine sündmus oli krt, isegi Ronnie peapael suudles muru.

    E: Ja veel miski, mis tänase mängu juurde kõlbab:

    Last edited by Saarlane; 10.05.09, 23:25.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      raisatud aeg, kui Maldini vs Chiellini välja arvata.
      Mu sisetunne siis ei petnud mind, kui ma peale mängu esimest veerandtundi jäähoki finaali vaatama sättisin. Ranieri muidugi oli viigist peaaegu ekstaasis, pohhuj et viimasest 6 Serie A mängust on teenitud metsikud 5 punkti.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ranieri muidugi oli viigist peaaegu ekstaasis, pohhuj et viimasest 6 Serie A mängust on teenitud metsikud 5 punkti.
        Ja siis Milanilt üks punkt võtta. Normaalne ju

        Kommentaar


          See on muidugi tore, et Ranieri järjekindlalt Giovinco väljakule panemist väldib. Ja nagu ma kommenataaridest aru saan, siis Juve mängis peale Milani kümnekesi jäämist põhimõtteliselt viigile. See ütleb kõik Ranieri kohta. Aga ma vist virisen vähe vales teemas

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Kust ma näen viimaste minutite Ronaldinho penaltiolukorda ja Favalli punast? 101greatgoalsi tipphetkedes neid polnud.

            Penaltiolukorra pilt on siin:

            Pole veel kordustesse sukeldunud, kuid Ronnie vs Chiellini olukorras oli kõik õige minu meelest. Aga enne seda tõmmati Pato kastis maha(milles oli penaltihõngu)-> mindi kiiresse-> ja näidati Favallile punast(arvatavasti teine kollane). Favalli kehakeelest ütleks, et ka DP oli temaga konsensusel ehk mingit kaarti ei oleks tohtinud anda, aga otsus oli tehtud.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Maldini tõstest paluks kvaliteetset fotojäädvustust siia teemasse
              Sa kuradi kutsikas võid suu lahti teha siis, kui 10 aastat Serie A-d lipsu taga.



              -e- http://www.mediafire.com/download.php?wmj5gknmzoo

              -e2-
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Del Piero näitab tulevasele kaptenile eeskuju, kuidas vanahärradega käituma peab:

                Kommentaar


                  Mida Chiellini seal valesti tegi, et Maldini tal kõri kallale läks ning lisaks veel kollase sai?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                    Mida Chiellini seal valesti tegi, et Maldini tal kõri kallale läks ning lisaks veel kollase sai?
                    käega vibutas makseeritult Kaka suunas ja oli minemas teda töötlema enne, kui talle kohta näidati.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Põhjus, miks Kalac pühapäeval Juve vastu postide vahel oli, on Dida seljavalu. Kalac on igatahes õnnelik.

                      Ega ta nii kohutav ei olnudki, pikal mehel on ikka raskem kiiremini kummarduda. Loodetavasti ei hakka edaspidi, kui Didat asendama peab, jälle floppama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Põhjus, miks Kalac pühapäeval Juve vastu postide vahel oli, on Dida seljavalu. Kalac on igatahes õnnelik.

                        Ega ta nii kohutav ei olnudki, pikal mehel on ikka raskem kiiremini kummarduda. Loodetavasti ei hakka edaspidi, kui Didat asendama peab, jälle floppama.
                        ei olnud ta midagi. kui mingi situatsioon on, siis ta mängib lotot ja valib tegutsemisviisi. seekord luckis ära, aga nagu näha, siis värava puhul mitte.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Noh, eilset mängu ei näinudki keegi ?
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maanus Vaata postitust
                            Noh, eilset mängu ei näinudki keegi ?
                            Flora võitis penaltidega.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              3-3 viik armeenlastega, enamus põhimehi mängisid. Nõrk.

                              Kommentaar


                                Mäng oli albaanlastega. Sitta sest trofeest,mis sest et ilus nägi välja, oluline oli see, et mängitati ka korraga nii palju noori. Kui nüüd oma mälule toetuda siis kas mitte isegi see Albertz..... tegi debüüdi,aga noh pull näha kuidas noor väravavaht kohe saab penalteni välja mänguaega. Samas kummagi vv penalte tõrjumiseks suurt midagi ei teinud. Mäng oleks muidugi täiuslik olnud siis kui pendlaid oleks ka noored saadetud lööma.Ainukesena Silva oli löögi hetkel tiba keskenunud, vanad kalad nagu Kaka ,Pippo, Flamini väga ei närveldanud, Seedorfi puhul närveldasin mina, sest ei mäletanud millal tema viimati pendla sisse sai.

                                Vaadates Ronni mänge, on tekkinud küsimus, et kumb on nagu paremini Milani eest mänginud, kas tema või Rivaldo?
                                Ma nagu olen viimase esituses ikka paari päris head mängu nagu näinmud.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X