320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Video järgi tundub, et Ronaldinho on taas vormi saamas.
    Tundub tõesti , et mees püüab, muidugi päris see pole mis Barcelona päevilt, vähe kange veel, et mitte öelda puuslik
    Kuid ma ei tea minu jaoks nagu Ronaldinho on ammendanud ennast, kuidagi pole tema ümber enam sellist sära mis Barcas oli, väga kahtlen, kas ta jõuab tagasi sellisesse karma staadiumi, et tal jälle "tśakrad" möllama hakkaksid
    sigpic

    Kommentaar


      Ma ei tea, kas see on mu enda tahe, aga ma pole kunagi aru saanud, et Ronaldinho meeletult sitt oleks olnud. Tagus poole hooajaga 8 väravat ära (seejuures üks derbivõitja!!), siis sai vigastada ja edaspidi pani Carlito juba näkku.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Ma ei tea, kas see on mu enda tahe, aga ma pole kunagi aru saanud, et Ronaldinho meeletult sitt oleks olnud. Tagus poole hooajaga 8 väravat ära (seejuures üks derbivõitja!!), siis sai vigastada ja edaspidi pani Carlito juba näkku.
        Ei saa tõesti öelda, et Dinho nii mänguliselt suur pettumus oleks olnud. Mehelt muidugi oodati enamatki veel, kuid seda, kas Ancelotti süsteemis palju enamat oleks üldse võinudki pakkuda, võib igaüks ise spekuleerida. Kriitikanool on siiski enamjaolt tabanud mehe potsaka võitu välimust. Ja mis seal ikka imestada, kui Milano tänavatel jalutades iga teise nurga tagant saiatooded, ciabattad ja muud delikatessed kiusatused, ahvatlevalt vastu vaatavad.

        Kommentaar


          Kas ta mitte juba Barca päevilt potsakas polnud?

          Kommentaar


            Milan: Luis Fabiano "dead end" Milan have “revoked” their offer for Luis Fabiano after talks with Sevilla reached “a dead end,” announced one of their directors.


            Ma absoluutselt. Absoluutselt ei imesta. Fuckin' Uncle Fester.

            Kommentaar


              Viimaste andmete kohaselt asi päris nii perses pole nagu Cissokho puhul, aga Silvio hoiab endiselt rahakotiraudu kinni. Mees on pakkunud 15 milli, tahetakse aga 18 miljonit. Ma tahaks näha, kuidas see Borriello ja Viudez uuel hooajal lammutama hakkavad, kui ühtegi striker'it juurde ei tooda. Alati jääb ka tõenäosus, et Luis Fabianost võib saada uus Ricardo Oliveira, aga loodetavasti mingit Boskobalabani-sündroomi ei esine. Mina hoian ülemineku suhtes pöidlad peos.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Ma tahaks näha, kuidas see Borriello ja Viudez uuel hooajal lammutama hakkavad, kui ühtegi striker'it juurde ei tooda
                Pato siirdumine Chel$kisse on ilmselt sedavõrd kindel, et Pardiga ei arvestata just kuigi palju enam? Pippot ka täitsa maha ei kannaks, nagu kevadring osutas.

                Kommentaar


                  Püüdsin iroonitseda Milani ründeliini üle. Pato ja Pippo jäävad kindlasti ja kõmmutavad väravaid, kahe teise nimetatud tegelase suhtes teatavasti nii kindel olla ei saa. Vähemalt mina pole. Kuigi ka Borriello ajas eile Milan Channelile niivõrd sümpaatset juttu, et tekkis väikene lootus, et ehk püsib terve ja kokaiinist eemal ning näiteks lööb selle asemel väravaid....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Borriello ehk püsib terve ja kokaiinist eemal ning näiteks lööb selle asemel väravaid....
                    Njah, kuigi selles valguses, et mehe cv-sse mahub siia-sinna loksutamise lisaks kõigest üks korralik hooaeg, ei julge Marcolt just kuigi palju oodata.

                    Kommentaar


                      Mees igatahes kiitles, et Kakalt saadud särginumber 22 on täpselt sama nagu Genoas sel hooajal, kui ta 19 väravat lõi...

                      Kommentaar


                        Igatahes ei suuda siia kirjutamata jätta, et kuradi väga meenutab see Luis Fabiano trall õnnetut Oliveira üleminekut. Nüüd siis teatas Sevilla president, et Milan on odav klubi, kellel pole raha. 15 milli asemel olevat Milan pakkunud vaid 12,5, mis on presidendi arvates väike raha ka mõne reservmängija jaoks. Kui Fabiano peakski Milani saabuma, siis raudselt sarnase diiliga nagu Oliveira, ehk sitaks raha + mängija. Võtku siis mängijaks mingi.... Favalli vms

                        Kommentaar


                          Brasiilia koondise esiründaja eest kaksteist ja pool milli on praeguses turusituatsioonis naeruväärne pakkuda.

                          Kommentaar


                            Fuck off, tooge see liigatiitel ükskord ära juba.

                            Kommentaar


                              Kas Dinho on üleöö nii tippvormis või mille najalt need lubadused?
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Fuck off, tooge see liigatiitel ükskord ära juba.
                                Päris lahe sell see Rolandints
                                "I started well last year but then I got injured. In addition, [Carlo] Ancelotti never played me.

                                Kuivõrd tiimipealik nüüd kaasmaalane, siis vist tõesti tal rohkem lootust saada "must play" mehe staatus, kes platsil hoolimata sellest, kui sitasti mäng välja tuleb
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X