320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Nii, lisame natukene sisu:

    Interi mängijad on väidetavalt blokkinud Cesari ja Simone Inzaghi tulemise. Eriti \"boikott\"\'isid vasakud ääred Kily ja Santiago. Üldsegi ei tahtnud eriti keegi neid klubis näha peale Mancini. Kuigi esimene võib siiski juunis Kily ja Wome lahkumisega vabana tulla. Loodan, et see nüüd Mancini ja mängijate vahelisi suhteid ei kahjusta. Iseenesest on hea, et eriti just see viimane ei tulnud. Ainuke põhjus, miks ta Serie A\'s on ei vaja vist lahkamist.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Kas sa tead ka mis sa just laulsid? Forza Peppino Prisco! Kes ei hüpa on Bianconero/Rossonero!
      annan ka siis oma panuse kvaliteedi languse ja kvantiteedi tõusule
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Kas tundub ainult mulle, et Lazio fännid tervitavad iga mustanahalise Interi mängija pallipuudet kõva booo-hüüdekooriga?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Kuule üritasin ka jälgida, et kas asi võiks sedapidi olla ja leidsin, et ei vist. Vilistavad koguaeg kui Interi mehed palli saavad. Lazio oma \"ahv\" lõi ju ära .

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas LHH2001


            Kuule üritasin ka jälgida, et kas asi võiks sedapidi olla ja leidsin, et ei vist. Vilistavad koguaeg kui Interi mehed palli saavad. Lazio oma \"ahv\" lõi ju ära .
            Mul algul nagu tundus, et kui Wome sai palli sis tuli eriti kõva buuuu.. Samas küsiks, et kuidas Stankovic kolli lõi. Tegelesin just millegi muuga ning krdi Viasat Sport ei näita ju väravaid vaheajal.. Mai saa aru miks

            p.s. Wow. esimest korda, kui ma näen, et VS2 näitab esimese poolaja kokkuvõtet. Võimas.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Favalli tsenderdas karistusalasse täpselt Stankovici jala peale ja ühe puutega lõi ta siis alla nurka selle palli.

              Muide juba enne mängu olin kindel, et Di Canio suudab millegiga hakkama täna saada...Suht värdjas tüüp.
              ...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Millest Di Canio ja Burdisso punased samal ajal?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas Zaeka


                  Millest Di Canio ja Burdisso punased samal ajal?

                  http://www.inter.it/media/jpg/Part-3568-79311.jpg
                  ...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Dannar, palun tee vahet \"buuul\" ja \"uh uh uh\"\'il. Wome\'t bootati ilmselt sellepärast, et ta oli Lazio mängijatega vägagi karm. Aga ühte asja ma ei saanud küll aru. Miks kurat Mihajlovici peale häält tehti!? Peaaegu oma ju! Oleks ta siis Romasse läinud, kuid Inter ja Lazio on omavahel sõbrad. Vähemalt fännide tasemel.

                    Aga Di Canio on jah parar sitanikerdis. Mida Burdisso üldse tegi. Minu arust ta ei jooksnud isegi temale sisse. Burdissole tõesti oleks pidanud ka punase andma, kuid loodan, et Di Canio saab järjekordse mängubänni, mis on pikem, kui üks mäng. Aitab juba tsirkusest?

                    Väravad olid kobedad. Stankovic\'i oma midagi erilist polnud, kuid tegelt oli suht raske sealt ühe puutega see ära lüüa. Manfrendini väravas näitaks näpuga Wome peale. Toldo oleks palli ilmselt eest ära napsanud, kui Wome poleks ette hüpanud!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Kuradi lasteaed. Lugesin mingit eilset uudist, kus oli kirjas, et Di Caniol mängubänn? Oleks nagu pidanud selle mängu vahele jätma. Aga jah, ise arvan just, et viga nagu polnudki.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas Saarlane


                        Kuradi lasteaed. Lugesin mingit eilset uudist, kus oli kirjas, et Di Caniol mängubänn? Oleks nagu pidanud selle mängu vahele jätma. Aga jah, ise arvan just, et viga nagu polnudki.
                        Video materjali pole kellelgi pakkuda? Annaks ka oma sõltumatu hinnangu (kaval, sest ise ka ei tea kui kõrgele mul eelarvamused tõusnud on aga püüaks siiski tõde selgitada)
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Tanel
                          Aga Di Canio on jah parar sitanikerdis. Mida Burdisso üldse tegi. Minu arust ta ei jooksnud isegi temale sisse. Burdissole tõesti oleks pidanud ka punase andma, kuid loodan, et Di Canio saab järjekordse mängubänni, mis on pikem, kui üks mäng.
                          Minu mäletamist mööda jooksis Di Canio üldse Mihajlovicile sisse, kes seis nagu müür ta teel. Ja Burdisso saigi ju punase!
                          “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Algselt postitas Pealik


                            Algselt postitas Tanel
                            Aga Di Canio on jah parar sitanikerdis. Mida Burdisso üldse tegi. Minu arust ta ei jooksnud isegi temale sisse. Burdissole tõesti oleks pidanud ka punase andma, kuid loodan, et Di Canio saab järjekordse mängubänni, mis on pikem, kui üks mäng.
                            Minu mäletamist mööda jooksis Di Canio üldse Mihajlovicile sisse, kes seis nagu müür ta teel. Ja Burdisso saigi ju punase!
                            Minu mäletamist mööda seisis Burdisso mingile teisele Lazio kollile ette ning seepeale läks Di Canio mölisema ja tõuklema

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Burdisso ei seisnud kellegil ees. Sest seal oli enam, kui üks number Interi mängijal kellele Di Canio sisse jooksis. Ilmselt jah Miha.

                              Aga Saarlane. Di Canio mängubänn kehtis Serie A mängudel, mitte Itaalia Karika omadel.

                              Edit: Kasutasin \"ka\"\'d juhuks, kui keegi tuleks välja ütlusega, et Burdisso poleks pidanud punast saama, mida ma mõnel pool kohtasin. Oleks need mehed koos väljakule jäänud, siis punase oleks vist mõlemad varem või hiljem saanud.

                              Jasper, mingit pilku pole vaja heita, kui mängijad üksteist lükavad ning kaelast kinni hoiavad ning väänavad.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Seda ma mõtlesingi, et kui Mancini oleks täie mõistuse juures siis ta ei paneks Serie A mängudel algkoosseisu Mihajlovici ja Burdissot:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X