320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Highlightse ootav Tanel toob infot:

    5. ründaja jaoks on välja saadud päris hea lahendusega. Tagasi on toodud Lampros Choutus laenult Mallorca\'st! Kindlasi parem variant, kui sitaratas Simone Inzaghi, kel pole vähimatki aimu, kus värav on. Choutosel Hector Cuperi käeall kogutud siis 9 mängu ning 2 kolli. Kuidas me küll tema saime ära unustada? Pakusin isegi suvel välja varianti, et ta võiks Milaanosse jääda, kui ta jällegi sõprusmängudes võrke sahistas. Väga hea \"emergency striker\".

    Ahjaa, eile msn\'is tuli Pealikuga pullipärast jutuks, et rajada \"Inter Club Estonia\", aga pulliks see vast jääbki.

    Edit: Keegi on huvitatud 2003/2004 hooaja Juventus vs. Inter mängu highlightsidest ülivõimsate Roberto Scarpini kommentaaridega. Julio Ricardo Cruz - Gobbikiller!
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Ei saa just kvaliteedi üle nuriseda viimastel päevadel. Lisame veel. Jasper, Maarek, Interi fännid! Kuidas Delle Alpi\'l jalgpalli õpetatakse. Soovitan ka Juventuse fännidel vaadata, sest lausa rõõmustav on neil vaadata, kui hea nende kaitse võrreldes katastroofilise 2003/2004 season\'iga on. Muidugi need, kes pole veel kuulnud, saavad pildiga koos kõlaritest minu nr. 1 kommentaatori Roberto Scarpini superemotsionaalset jutu:

      Juventus 1-3 Inter FORZA RAGAZZI - 11mb tipphetked
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Lecce highlightsid Roberto\'ga

        http://rapidshare.de/files/12149222/20052006-22-Lecce-Inter-sognointer.avi.html

        Kahjuks paremat linki hetkel pole. Ehk veab ning saate tõmmata.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Algselt postitas Tanel


          Highlightse ootav Tanel toob infot:

          5. ründaja jaoks on välja saadud päris hea lahendusega. Tagasi on toodud Lampros Choutus laenult Mallorca\'st! Kindlasi parem variant, kui sitaratas Simone Inzaghi, kel pole vähimatki aimu, kus värav on. Choutosel Hector Cuperi käeall kogutud siis 9 mängu ning 2 kolli. Kuidas me küll tema saime ära unustada? Pakusin isegi suvel välja varianti, et ta võiks Milaanosse jääda, kui ta jällegi sõprusmängudes võrke sahistas. Väga hea \"emergency striker\".

          Ja läks otse edasi laenuga Reggina`sse :P
          ...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Minu päev on rikutud.

            Inter ja Milanset Grupp on hakkama saanud 140 miljoni eurose diiliga, millega näidatakse meie kodumänge. Muidugi Berlusconi raha saada on tore, kuid käib minule vastukarva see. Kurat, pidi see Mediaset omale need Serie A teleõigused saama. Tänan, ei. (Juhul, kui just pankroti varsti ei mindaks oma \"splash\"\'imisega, kuigi Berlusconidel on raha nii, et tapab) Nõuan ühtlasi raha ka väikeklubidele!

            INTER, MEDIASET IN TV RIGHTS DEAL
            Tuesday, 31 January 2006 17:11:39 MILAN - F.C. Internazionale has reached an agreement with the Mediaset Group for the transmission rights of Serie A home matches across all distribution platforms (except UMTS) from the 2007/08 to 2008/09 period.

            The agreement includes overseas rights and the transmission of training sessions and friendly tournaments, as well as other commercial rights.

            F.C. Internazionale has also given Mediaset Group an option for the same rights for the 2009/10 season.

            Edit: Ahjaa, ma ootan huviga, kuidas väikeklubid, just meie kallale kargavad nüüd. Teades, et Juventusele ja Milanile halba ei tehta, kuna kardetakse ise viga saada.

            Selgituseks: Miks ma väga vihane olen? Eelmine lõik ja esimese lõigu viimane lause.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Päev rikutud, osa 2

              Inter laenas Cesari. No comments needed.

              Trailer Osa 3\'st:

              Solari siirdub Espanyoli?
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Kas sa mitte ei oodanud kunagi pikkisilmi Cesari saabumist?

                Ja kas Solari siis ei löönud Interis läbi, et sellised kõlakad liikvel?
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas Tanel


                  Päev rikutud, osa 2

                  Inter laenas Cesari. No comments needed.
                  Ei ole mahti Milani mängu kõrvalt otsida aga kas nad laenasid selle Lazio Cesari siis või laenasid oma puuriluku välja?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas zaz


                    Kas sa mitte ei oodanud kunagi pikkisilmi Cesari saabumist?

                    Ja kas Solari siis ei löönud Interis läbi, et sellised kõlakad liikvel?
                    Ei ole oodanud. Olen juba aasta-aega selle tehingu vastu olnud! Ei ole transferi pooldaja, kuid ei hakka ka meest enne õhtut maha kandma. Eelmine kord, kui nad Manciniga koos olid, siis Cesar tihtipeale võitis Laziole mängud üksi ära.

                    Solari oli enam-vähem. Jutude kohaselt ei suutnud ta hoopis Itaalias elamisega kohaneda. Kuid ametliku uudist veel selle koha pealt pole.

                    Edit: Jasper, ma usun, et see küsimus palju mõtlemist ei vaja.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Tanel
                      Edit: Ahjaa, ma ootan huviga, kuidas väikeklubid, just meie kallale kargavad nüüd. Teades, et Juventusele ja Milanile halba ei tehta, kuna kardetakse ise viga saada.
                      Sitt lugu. Kui ma nüüd ei eksi, siis ähvardasid Della Valle ja mõngingad tema mõttekaaslastest omanikud Serie A-le sellise jama jätkumisel head aega öelda. Ma olen üsna kindel, et kui sellele piiri ei panda, siis mingi osa väikeklubisid enam tuuleveskitega võitlemisel mõtet ei leia
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas Maarek


                        Algselt postitas Tanel
                        Edit: Ahjaa, ma ootan huviga, kuidas väikeklubid, just meie kallale kargavad nüüd. Teades, et Juventusele ja Milanile halba ei tehta, kuna kardetakse ise viga saada.
                        Sitt lugu. Kui ma nüüd ei eksi, siis ähvardasid Della Valle ja mõngingad tema mõttekaaslastest omanikud Serie A-le sellise jama jätkumisel head aega öelda. Ma olen üsna kindel, et kui sellele piiri ei panda, siis mingi osa väikeklubisid enam tuuleveskitega võitlemisel mõtet ei leia
                        Eino mingit lahkumist ei tule ilmselt, kuid tundub väga ebaaus. Muidugi peavad suuremad klubid rohkem raha saama, aga jah - see jaotumine on juba liiga ebavõrdne.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Muideks, Livorno sai ka raha vist. Ja päris kopsaka summa.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Algselt postitas Tanel


                            Algselt postitas Maarek


                            Algselt postitas Tanel
                            Edit: Ahjaa, ma ootan huviga, kuidas väikeklubid, just meie kallale kargavad nüüd. Teades, et Juventusele ja Milanile halba ei tehta, kuna kardetakse ise viga saada.
                            Sitt lugu. Kui ma nüüd ei eksi, siis ähvardasid Della Valle ja mõngingad tema mõttekaaslastest omanikud Serie A-le sellise jama jätkumisel head aega öelda. Ma olen üsna kindel, et kui sellele piiri ei panda, siis mingi osa väikeklubisid enam tuuleveskitega võitlemisel mõtet ei leia
                            Eino mingit lahkumist ei tule ilmselt, kuid tundub väga ebaaus. Muidugi peavad suuremad klubid rohkem raha saama, aga jah - see jaotumine on juba liiga ebavõrdne.
                            Ma ei tea palju 12.jaanuari artiklis oli ajakirjanduslikku mula, aga asi tundub üsna tõsine. 27.jaanuar on möödas ning asja \"tulemus\" on see, et asi hullemaks läinud Kuna fakt on see, et mitte sittagi ei muutu, siis mine tea mida need kisa tõstnud 9 meeskonda (Ascoli, Fiorentina, Lecce, Livorno, Palermo, Parma, Sampdoria and Treviso) välja võivad mõelda
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Statistikanumbrid, mida Inter juhib Serie A\'s:

                              Suurim koduvõit - Inter 5:0 Livorno
                              Pikim kaotusteta seeria - Inter, 13 mängu (pole veel katkenud)
                              Enim 0 mänge - Inter, 14 (!!!)
                              Keskmine pealtvaatajate arv - Inter, 52,960 ( Milan on 58 inimesega taga)

                              Ja kedagi James Richardsoni:

                              \"It\'s typical of Inter\'s luck to see their best season in years coincide with the best Italian campaign ever\"

                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                See keskmine pealtvaatajate arv on kodumängude oma jah? Kust saaks andmeid palju oli eile inimesi Stadio Olympicol?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X