320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii, me läheme nüüd linna peale Palermo roosat fännistuffi soetama
    Loodamet, et tuleb hea mäng õhtul.

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Nii, me läheme nüüd linna peale Palermo roosat fännistuffi soetama
      Naisukesega Sitsiilias, jah?

      Kommentaar


        Primavera Derby:

        Milan 1 - 4 INTER

        Niiice!

        Kommentaar


          Palermo: 46 Sirigu; 16 Cassani, 5 Bovo, 24 Kjaer, 42 Balzaretti; 8 Migliaccio, 30 Simplicio, 9 Nocerino; 6 Pastore; 10 Miccoli, 7 Cavani.
          Subs: 28 Benussi, 3 Goian, 14 Bertolo, 20 Budan, 88 Blasi, 89 Celustka, 90 Hernandez.
          Coach: Delio Rossi.
          Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 39 Santon; 5 Stankovic, 19 Cambiasso, 4 Zanetti; 10 Sneijder; 9 Eto'o 22 Milito.
          
Subs: 1 Toldo, 2 Corodoba, 7 Quaresma, 8 Thiago Motta, 17 Mariga, 23 Materazzi, 27 Pandev.

          Coach
          : José Mourinho.
          Referee: Antonio Damato (Barletta).


          Tore näha Santonit tagasi.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Jah saab võrrelda küll.

            Barca >>>>>>> Inter. Uskumatu tegelane oled ikka Tann
            Ehk saab siis aprilli lõpus näha seda.
            sigpic

            Kommentaar


              Il Principe skooris pendla Una Zero Interile

              Kommentaar


                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                Il Principe skooris pendla Una Zero Interile
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Respekt Nisu Uunole, kõva karakter oli..

                  Sitsiilias siis 1-1 Cavani skooris kodumeeskonna eest..

                  Miccoli on üks kummaline vana, pall oleks nagu liimitud jala külge..

                  Kommentaar


                    Interi mäng esimesed viistest ja viimased 15 minutit oli päris hea, aga kahjuks oli vahepeal periood, kus ka Palermol natuke veeretada lasti ja karistus saadi. Värav jäi natuke JC hingele ka, sest üsna sitalt oli positsioneeritud ja sellist väravat ei tohiks eespostis küll imeda.

                    Praegu tahaks küll Balotellit pingilt sisse tulemas näha.

                    Maicon on täna olnud absoluutselt kohutav. Kuidagi väga üleoleva olekuga mängis juba algusest peale ja kui väljakul ennast maksma ei suutnud panna, siis hakkas ta oma ebaõnnestunud rünnakuürituste järel ka kaitses väga loiult mängima. Minu pärast võiks ta välja võtta isegi, sest täna ei tule midagi välja ta mängust.

                    Väike kohtuniku mistake-list ka siis juba...

                    Bovo on kahtlased punase kaardiga flirtinud. Korra oli ta teisele kollase lähedal Militot maha tõmmates ja korra tegi ta käega ikka väga järsku liigutuse Milito lõua vastu, mis vähemalt minu arvamist mööda oli ilmselgelt pahatahtlik, sest niisama palli pärast võideldes täie hooga küünarnukiga ei vehita ikka.

                    Lucio kollane oli ka minu meelest lollus, sest kordusest tundus küll, et ta võttis palli ja ohtlik see ka polnud nii väga, seljaga oli Pastore suunas, üks jalg oli ilusti maas ja teine palli suunas ilma, et midagi Pastore peale suunatud olnuks.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Terve keskväli on uimane, Dejan, Capitano..

                      Maicon on olnud tõesti nullilähedane.

                      Palermo 2 värav ei ole kaugel , Interile vabanduseks siis kesknädala mäng, sitsiillased puhkasid ja vaatasid tvst seda kõike ..

                      Kommentaar


                        Türa küll kui häiriv see rünnak on. Kohati jäädakse täiesti arusetult toppama... Milito on täna tegelikult üsna kehv olnud oma liikumiste ja söötudega (pole kuidagi samal lainel)... Maicon kelle läbi enamus rünnaktuest toimub tundub kuidagi vigane isegi, sest liikumiste alustamine on uskumatult aeglane (teisel on ta küll veidi parem olnud)... Sneijder keerutab ja keerutab, aga ettepoole tavaliselt head söötu anda pole. Ehk Motta ja Pandevi tulek mõjutas nüüd piisavalt mängukäiku ka et see järgmine käik sisse lülitada ja domineerimine võimalustek teha.

                        Edit: on vaja ikka sealt kaugelt ka kõmmutada koguaeg meestel.. ja väga valedel meestel ka
                        sigpic

                        Kommentaar


                          ilus ...

                          Kommentaar


                            Milan homme liidriks siis.

                            Ma ie tea, kas tänasega rahule jääda või mitte. See kuidas domineerida suudeti oli üsna hea, aga kurat küll kui impotentsed kasti lähedal oldi. Kogu kiitus Palermole, kes tegi Mourinho klubiliku esituse fantastilise meeskondliku kaitsega ja võimsate kontratega.

                            Tunnistan praegu, et ma kardan, et Milan võidab tõesti Serie A ära. Inter on viimased kuu aega mänginud tõesti nagu tiim, kes on võitnud 3-4 tiitlit jutti - motivatsioonita võita ja väga üleolevalt ja keskendumiseta. Ütleks isegi, et võimalused on totaalselt 50-50, sest Interil on ikka paar väga munni mängu ees.

                            Ja tänane mäng kinnitas seda, milline talent on Palermo mängumees Javier Pastore. Kui seni pidasin Hamsikut esimeseks tulevaseks poolkaitse superstaariks, siis tänasega kaldus valik Pastore poole. See mees on palli peal ikka nii mugav, et kohati tundub nagu vaataks Zidane'i. Kui ta MM'ile ei sõida, siis ma ei teagi, kes sinna peaks üldse minema Argentina ridades. Absoluutne maailmaklassi mängija juba.

                            Edit: lisan samas jätkuvalt, et sellele Milani tiimile saaks olema väga masendav tiitel kaotada ja ma ei kujuta, et mida ma tunneks, kui see tõeks saab, sest see mis on toimunud viimasel kuul Serie A's on Interi poolt olnud häbiväärne enesehävitus ja alla oma võimete mängimine.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Mourinho kasutas praktiliselt sama meeskonda nd keskel, üldse ei imesta kui team läbi ei põle varsti...koos mitmete vigastustega..Scudettonälga tõesti nagu poleks..Palermo mängis väga hästi..

                              Livorno 24
                              Roma 27
                              CSKA 31
                              Bologna 03

                              Kommentaar


                                Muudaks nüüd väheke jututemat, sest Inter scudettot enivei ei võida...
                                Seda et Interil pole mitte midagi pistmist Itaaliaga olen juba ammu rääkinud, kuid nüüd lõppude lõpuks on avanud suu Lippi - mees kes peaks teadma mida räägib ja arvatavasti ei süsti pähe...

                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X