320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Joonatan Vaata postitust
    No nii ... tundub et saate kah oma sahmaka kätte mida te väärite



    "With these new recordings we would have also punished Inter back then," Sandulli told Tuttosport.

    "I don't think other sentences would have changed, but we would have had other subjects at the table."

    Sandulli was president of the federal court at the time of the 2006 trial in which the original hearings into the sporting trial took place.

    Kui juba toonase föderaalkohtu(kus istungid aset leidsid) kohtunik ütleb et nende tõendite valguses mis nüüd ilmusid välja oleks ka karistatud interit ... siis kiss my ass kõik interi fännid kes raiuvad siin et inter on puhas kui valge leht ja et midagi välja ei imeta ... eriti muidugi hr JR.

    Ütlesin ju, et jääte kas varem või hiljem oma sohiga võidetud tiitlitest ilma nii kui nii ... ja tundub et pigem varem
    ilus, inter serie b-sse

    Kommentaar


      aga pigem siis juba Serie C-sse kui minemiseks läks

      Kommentaar


        Algselt postitas Jr Vaata postitust
        Irww..Juventinodel on vist päris karm jälgida igipõlist vaenlast Interit meistrite liiga poolfinaalis + olla itaalias esimene ja scudetto võitluses rooma ja Milaniga + olla 1 mängu kaugusel Coppa finaalist ja ise samalajal mõeldes, et zacceroni ja blanc ja secco on iimelised ja kogu tiim vajab suvel uut finantssüsti, kuna 50milli diego+melo eest oli totaalne läbikukkumine..nädala pärast teeb Itaalllane Balotelli ja Milito teile San Siirol tuule alla ja siis peate lisaks veel 1 hooaeg ootama, et seda meistrite liiga tune`i stattal kuulda + siis tuleb ju see hooaeg , kui saksa saab oma 4nda koha ja itaaliale jääb 3 ja siis on jälle Roma-Milan-Inter need klubid kes pallivad seal ja õnnetu väeti Juventus nukrutseb nurgas ja ohib, et miks kõik niii halvasti jälle minema pidi

        Aga kui teemaga kaasa minna siis suvel tuleb Castellazi Toldone asemele ja investeeritakse ka loodetavasti Ranocchia peale...Head õhtut
        Inter merda teemasse.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Ega Interi fännid teemat Interi itaallaste peale ei viinud teite teemas.
          sigpic

          Kommentaar


            Algavad juba suviste üleminekute spekulatsioonid ning Interi esimeseks "target"-iks on Atletico Kun Agüero, mis võib saada isegi teoks, kuna klubi on juba mitu aastat seda meest jahtinud. Isklikult arvan, et see oleks perfektne ost, selline mees on interi koosseisust veel puud, kiire ja tehniline võlur
            ...

            Kommentaar


              mingi aeg aeti Messit ka taga väidetavalt. Ja no ükskõik kui palju ta eest ka makstud poleks, oleks ilmselt tegu olnud suurepärase ostuga.

              Agüero kohta kohta ma väga palju ei oska rääkida. Olen mingi 5 mängu umbes näinud ainult. Lugenud ja kommentaare olen muidugi palju rohkem kuulnud ja potensiaalselt võiks ta päris täkk teil olla.

              Kommentaar


                Kuhu see Agüero meil mahub samas. Tore on muidugi, kui selline mees meie rivistuses on. Meil on vaja veidi teistsuguseid mängijaid. Kuigi jah, kui plaan on tõesti edasi minna Sneijderi ja kolme ründajaga, siis võib Pandevi pingile pista. Mu jaoks oleks küll tähtsam maailmklassi poolkaitsja lisada ja kaitseliini renoveerida.

                Agüero-mania on mu jaoks küll läbi saanud, mingi imemees ta mu arust pole. Maailmaklassi mängija võib tast tulla, aga mingi 100% peale minek see samuti pole. Hind on tal veidi lakke löödud ning sellise hinnaga tuleb ostmist tõsiselt kaaluda.
                sigpic

                Kommentaar


                  Jah, kunagi oli ju Saviola ka meeletu noorstaar, keda kõik endale endale oleks tahtnud. Esimene hooaeg Barca eest oli päris ok, aga siis ...
                  Agüero sel hooajal juba nagu keskmine skoorer esinenud ja 25 mänguga 10 kolli löönud. Ei näe enam küll mingit meeletut staari.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Agüero sel hooajal juba nagu keskmine skoorer esinenud ja 25 mänguga 10 kolli löönud. Ei näe enam küll mingit meeletut staari.
                    Mida sa krt ajad, vaata parem, kui head statsid tal FM-is on.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                      Mida sa krt ajad, vaata parem, kui head statsid tal FM-is on.
                      see veel puudus
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Kuhu see Agüero meil mahub samas. Tore on muidugi, kui selline mees meie rivistuses on. Meil on vaja veidi teistsuguseid mängijaid. Kuigi jah, kui plaan on tõesti edasi minna Sneijderi ja kolme ründajaga, siis võib Pandevi pingile pista. Mu jaoks oleks küll tähtsam maailmklassi poolkaitsja lisada ja kaitseliini renoveerida.

                        Agüero-mania on mu jaoks küll läbi saanud, mingi imemees ta mu arust pole. Maailmaklassi mängija võib tast tulla, aga mingi 100% peale minek see samuti pole. Hind on tal veidi lakke löödud ning sellise hinnaga tuleb ostmist tõsiselt kaaluda.
                        Vähemalt minu jaoks on tegemist suhteliselt hindamatu mängijaga.

                        Agüero on pidevalt rõhutanud, et tema saatus oleneb eelkõige Atlético soovidest ja vajadustest. Viimatistest Cerezo sõnavõttudest on samas selgelt läbi käinud, et Agüero tahetakse iga hinna eest alles jätta. Eks näis, mis saab, kuid minek tundub pigem kahtlane.
                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          Fiorentina: Frey; Comotto, Kroldrup, Natali, Pasqual; Santana, Montolivo, Bolatti, Gobbi; Jovetic, Keirrison
                          Fiorentina bench: Seculin, Donadel, Gilardino, Zanetti, Felipe, De Silvestri, Marchionni

                          Inter: Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Zanetti; Cambiasso, Stankovic; Sneijder; Eto'o, Pandev; Milito
                          Inter bench: Orlandoni, Cordoba, Quaresma, Muntari, Materazzi, Chivu, Balotelli
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Huvitav tegu Gila välja jätta ja Keirrison sisse lükata. Interi kohta ei oska midagi öelda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Huvitav tegu Gila välja jätta ja Keirrison sisse lükata. Interi kohta ei oska midagi öelda.
                              Arvatavasti hoidsid Coppa mänguks..Uskumatu, ei taha üldse uskuda, et barca kutt lööb 1-0 ja Viola on ilma Vargase ja Gilata tänaõhtul...

                              Scudetto hakkab libisema käest, kui seis jääks nii nagu praegu, aga õnneks ei ole mängida 10 minutit vaid üle H

                              Loodame Il Principele`le

                              Kommentaar


                                Ega miagi, pärast esimest poolaega on küll Forza Roma.

                                Inter meenutab mulle uskumatult palju Kaka-aegset Milanit enne kui päris sitaks muututi. Mängitakse ilusat domineerivat jalgpalli, kõik võimalused raisatakse aga ära ning kontratel on vastased uskumatult ohtlikud ja kaitsjate jalad käivad risti-rästi.

                                Võitu täna küll ei tule, kui just Milani fännboi mingit imet ei saada korda pingilt tulles.

                                Ma ei saa aru, miks seda faking palli on nii raske väravasse toimetada. Esimese viie minutiga raksatati veel kord vastu väravaraame (see Milito löök oleks küll pidanud sisse minema, argentiinlane on oma löögioskuse igatahes kuskile maha jätnud, sest viimased kuu aega pole ta väravaesisel endale tavapäraselt esinenud) ja kaks korda suudeti Frey tõrjuma panna ja pärast seda lendasid kõik taevasse.

                                Praegu on küll selline masendus, et kogu see hooaeg on pingutatud kõigil rinnetel ja nüüd on kõige suurem tõenäosus hoopis faking Coppa Italiaga lõpetada. Ma olen üsna kindel, et Roma võidab oma viimasest kuuest mängust vähemalt viis ning Inter suudab veel korra komistada peale Fiorentina.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X