320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    On tõesti naeruväärne, sest üht maailma parimat mängijat üksi oleks sellise summa eest masendav ära anda, rääkimata kahest mängijast.
    Täiesti naeruväärne on sellises klubis mängida...kuid jah pean nõustuma, hinnsildid on kül väheke valed..Maiconi enda hind peaks juba 40 miljoni kandis olema.
    OT: tubli Tanel et pildi said vahetatud
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Maiconi enda hind peaks juba 40 miljoni kandis olema.
      Wut lol?

      max 30 milkut. aga las suured onud mängivad ise FMi.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas count
        Maiconi enda hind peaks juba 40 miljoni kandis olema
        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Wut lol?

        max 30 milkut. aga las suured onud mängivad ise FMi.
        Eks lolle leidub ju alati ja nagu ajalugu on näidanud, siis seal Hispaania pealinnas pole meestel mõistus alati päris oma koha peal olnud (eriti kui Mou oma ostunimekirja klausliga "must have" kaasa võtab)
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Ma ei saa aru, miks on Josel vaja oma managementile väikene plekk peale jätta ja oma ehitatud tiim laiali lammutada. Loodan, et ta siiski otsib muid mängijaid. Kuigi Maiconist paremat muidugi ei leia kuskilt, aga noh, loodetavasti oodatakse ikka uus treener ära enne kui midagi tehakse. Reaalsus on muidugi see, et sel tiimil pikka pidu nagunii pole, sest vanus on juba selline, et tuleb väike mõrupill alla neelata ja mõned mehed maha müüa seni kuni nende eest veel suurt pappi on võimalik teenida, et mitte Milanina lõpetada. Kuigi muidugi päris elu pole ka päris FM, kus vanad mängijad oma väärtusse kaotavad. Tuleb imelik suvi aga ehk suudetakse vähemalt paigale jääda, mitte suuri samme tagasi teha. Fakt on see, et uus treener peab olema suure taustaga, et see tiim ühtsena hoida ning piisavalt tark, et mitte hakata Mourinho loodud süsteeme lõhkuma.
          sigpic

          Kommentaar


            No Capitano on ehe näide sellest, et ka peaaegu vanaisad suudavad euroopa playoffides kõik selle hooaja maa meistrid teelt pühkida(v.a cska, kellel hooaeg alles algas) ja lõppkokkuvõttes kolmikut võita..Inter on oma elu parimas vormis ja tundub, et Maiconi enam takistada ei saa, aga selle kõpi eest, mis tema eest välja käiakse on vägagi võimalik vääriline asendaja leida..küsimus ongi hetkel rohkem peatreeneris ja kõik mourinho väärilised asendajad on ju ametis..capello ja hiddink oleks vb parimad variandid, aga eks näis , kes julgeb selle sammu ette võtta ja asendada treenerit, kes tegi puhta töö, sest rahas ju küsimus ei ole tegelikult, latt on ikka ülikõrgele aetud ja eesmärk oleks ikka korrata seda , mis vb võib hirmutada paljusid treenereid , sealhulgas ka capellot ja hiddinkit..koondise otsas on palju rahulikum ja närve jääb ka oluliselt rohkem alles, kui seda interi peatreenerina olles..inter vajab eelkõige meest, kes on suuteline itaalias vaimselt vastu pidama ja staare vajadusel ilma probleemideta pingile lükkama ja meistrite liigas võiks ka ikka mingi positiivne ajalugu olla...

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Reaalsus on muidugi see, et sel tiimil pikka pidu nagunii pole, sest vanus on juba selline, et tuleb väike mõrupill alla neelata ja mõned mehed maha müüa seni kuni nende eest veel suurt pappi on võimalik teenida, et mitte Milanina lõpetada.
              Tuleb imelik suvi aga ehk suudetakse vähemalt paigale jääda, mitte suuri samme tagasi teha.Fakt on see, et uus treener peab olema suure taustaga, et see tiim ühtsena hoida ning piisavalt tark, et mitte hakata Mourinho loodud süsteeme lõhkuma.
              Kuidagi pessimistlik seisukoht.
              Tänu megahooajale peaks Inter olema tiim, kel ei ole vajadus sarnaselt mõnele muule Serie A tiimile palgata treener stiilis, et vaatame, kas saab asja või mitte. Kui Juvel jäi väidetavalt Guusi palkamiseks raha väheks, siis pärast Mourinho abiga saavutatud tulemusi ei tohiks Morattil olla probleemi näiteks uut hooaega alustada mainitud hollandlasega. Ka Lippi ju uuest hooajast tööta. Esimene katsetus Interis läks küll natuke aia taha, aga kui uuesti ei proovi, siis ei teagi, kas paremini saaks
              Ma olen üsna kindel, et ei soovi Moratti pärast sellist meeletut hooaega palgata meest, kes tuleb, et tiimil "elu sees hoida", nagu sinu tekstist ridade vahelt välja võib lugeda.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Ma ei saa aru, miks on Josel vaja oma managementile väikene plekk peale jätta ja oma ehitatud tiim laiali lammutada.
                v-o sellepärast, et ta on c u n t ?

                enne täpselt samamoodi käitunud. chelskist ei suutnud lihtsalt mehi ära kangutada.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Treenerivahetuses ma väga suurt probleemi ei näe. Meeskond on koostatud 4-2-3-1 (võikuidasiganessedaformatsiooninimetada) süsteemi arvestades ja 90% tipptreeneritest mängitavad oma meeskondi täpselt niimoodi. Vaevalt mõni tipptreener värisema lööb, sest fännidele peaks piisama ka Itaalia liiga võidust ja olgem ausad- Interile väga suuri konkurente ma järgmisel aastal ei näe.

                  Maiconi ja Milito eest saadud ca 50 miljoniga peaks probleemideta meestele kõvad asendused leidma. Maiconi asendamine või isegi üsna soodus tulla, kui Kolarov sandikopikatega ühele äärele hangitakse ja Santon paremale äärele hullama lastakse. Mõlemad mehed peaks loogika järgi välja vedama küll. Ülejäänud füüri võiks rahumeeli Di Maria või Agüero suguse noore täku ja ühe noore keskkaitsja ostmiseks kulutada. Elik mina ennustan järgmiseks hooajaks sellist Interit:

                  __________________JC
                  Santon__Lucio/Samuel/Bonucci/Chivu___Kolarov
                  _________Cambiasso___Motta
                  Agüero__________Sneijder____________Pandev
                  _________________Eto`o

                  Serie A võitmiseks meeskonda enam kui küll. Lisaks pole Maicon ja eriti Milito enam esimeses nooruses ja nendest vabanemine poleks maailma lõpp. Noh, Maicon on küll asendamatu, aga Milito kohta ma seda küll ei julgeks öelda.

                  Kommentaar


                    kuhu see Milito peaks minema? ka Madridi?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Maiconi situatsioonile on lihtne lahendus, Maicon 20+mil x reali koefitsient raha sisse kasseerida. Saadud raha eest saab Jonathani osta Cruzeirost, mõned aastad noorem ja vähemalt sama heade eeldustega mängumees. Raha jääb ülegi ja korralik tulevikumees olemas. Kolarov näiteks on Jonathaniga võrreldes ikka rämedalt ülehinnatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        kuhu see Milito peaks minema? ka Madridi?
                        Noojah. Vähemalt mulle tundub Maicon, Milito, Cambiasso olevat selline kolmik, keda Mourinho kaasa vedada tahaks. Viimane vaevalt kaubaks läheb, aga kahe M-i puhul ma takistusi ei näe. Lisaks saab Milito suvel juba 31 ja jube loogiline oleks, kui Inter mehest iga hinna eest lahti üritab saada.

                        Kommentaar


                          Realis juba Indiaanlane paremal taga olemas ju...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Noojah. Vähemalt mulle tundub Maicon, Milito, Cambiasso olevat selline kolmik, keda Mourinho kaasa vedada tahaks. Viimane vaevalt kaubaks läheb, aga kahe M-i puhul ma takistusi ei näe. Lisaks saab Milito suvel juba 31 ja jube loogiline oleks, kui Inter mehest iga hinna eest lahti üritab saada.
                            Nüüd ka Sneijder nimekirja lisandunud
                            Suve jooksul suudetakse vist kõik vähegi mängumehed Realiga ära seostada
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Vaevalt mõni Reali väljaheide Reali naaseb.

                              Kommentaar


                                Sneijder olevat hollandi ajakirjanikule täna öelnud, et vähemalt järgmine hooaeg on ta kindlalt Interis jätkamas. Nii vähemalt tuttav hollandlane mulle ütles.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X