320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Robin samas on tõesti olnud veidi kahvatu MM-il.
    OFF TOPIC: Brasside mängus oli tal see oma vasaku jala sündroom. Paremaga oli tal mitu võimalust, siis hakkas ta aga seda vasaku peale võtma ja selleks ajaks olid kaitsjad vahel ja võimalused kadunud.

    Kommentaar


      Ega ma ka näiteks enne eelmise hooaja ML finaali polnud lives näinud kuidas Messi peaga skoorib Ferdinandi suguse mehe ees aga näe tegi ära ja no eile flipper tuli mees oli õige koha peal.
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar






        Maradona võttis ära Samueli, Milito, Zanetti ja Cambiasso võimaluse viimast korda MM-il kätt proovida... aga eks oli karta, et sellega võttis ta ka ära enda võimalused tiitlivõiduks.

        Interi meestel kirjas 8 MM-i väravat (aga samas on ainult üks mees veel järel). Bayernil on see-eest päris mitu mitu meest alles ja neil kirjas 10 kolli.
        sigpic

        Kommentaar


          Arrivederci, Francesco Toldo!
          sigpic

          Kommentaar


            Kahju kohe teist, jälle läks mõned hooajad mõttetut raha mingisele vanale varumehe ätile.

            Kommentaar


              Loodan, et sa ise saad ka aru, mis paska sa ajasid.
              sigpic

              Kommentaar


                Suurepärane väravavaht oli, pole midagi öelda, üks maailma parimaid kümnendi esimesel poolel . Castellazzi ost juba oli selge vihje sellest, et Toldo on lõpetamas.
                ...

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                  Kahju kohe teist, jälle läks mõned hooajad mõttetut raha mingisele vanale varumehe ätile.
                  Jah, järjest laenul viibinud ja pärast seda vigastust ravinud "tipp"väravavaht on teil kindlasti odav lõbu teil olnud
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Sain Toldo lõpetamisest alles täna teada. Kahju, kohe väga kahju. Eks muidugi arvata oli, et kui juba Castellazzi osteti, siis Toldone lõpetamas on, aga siiski...Justnimelt Toldo pärast hakkasin ma kümnendi esimestel aastatel Interi poolehoidjaks ning seetõttu lõppes tänasega üks suur suur ja ilus ajajärk Interi fännina. Tuleb kurbusest üle saada ning jääda ootama uut hooaega!

                    Aitäh Francesco Toldo, alatine nr 1 minu jaoks...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      Sain Toldo lõpetamisest alles täna teada. Kahju, kohe väga kahju. Eks muidugi arvata oli, et kui juba Castellazzi osteti, siis Toldone lõpetamas on, aga siiski...Justnimelt Toldo pärast hakkasin ma kümnendi esimestel aastatel Interi poolehoidjaks ning seetõttu lõppes tänasega üks suur suur ja ilus ajajärk Interi fännina. Tuleb kurbusest üle saada ning jääda ootama uut hooaega!

                      Aitäh Francesco Toldo, alatine nr 1 minu jaoks...
                      Siis polnud sa ka õige Interi fänn, nüüd panid siis ise ka ameti maha fännina üldse?.
                      Mina hakkasin kunagi 90-ndate lõpus Interit pooldama Ronaldo pärast ning pooldan neid siiamaani.
                      ...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
                        Siis polnud sa ka õige Interi fänn, nüüd panid siis ise ka ameti maha fännina üldse?.
                        Mina hakkasin kunagi 90-ndate lõpus Interit pooldama Ronaldo pärast ning pooldan neid siiamaani.
                        Miks ma siis õige fänn polnud kui tohib küsida? Ja olgu veel öeldud, et Toldo lõpetamise pärast ma loomulikult fännilippu nurka ei viska, lihtsalt üks ilus ajajärk sellega läbi minu jaoks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MNa Vaata postitust
                          Miks ma siis õige fänn polnud kui tohib küsida? Ja olgu veel öeldud, et Toldo lõpetamise pärast ma loomulikult fännilippu nurka ei viska, lihtsalt üks ilus ajajärk sellega läbi minu jaoks.
                          No veits naljakas kuulda seda. Millise klubi fänniks sa nüüd siis hakkad?
                          ...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
                            Millise klubi fänniks sa nüüd siis hakkad?
                            Sa oled idioot, või mängid idiooti?

                            Ütles ju, et jääb ikka Interi fänniks.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Interi uus vorm siis peale ussi..oehh..hiilgav hooaeg seljataga ja tsempionid peavad nüüd sellise särgiga pallima..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
                                No veits naljakas kuulda seda. Millise klubi fänniks sa nüüd siis hakkad?
                                Lugemisoskust tuleb sul lihvida päris kõvasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X