320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
    Kahju kohe teist, jälle läks mõned hooajad mõttetut raha mingisele vanale varumehe ätile.
    Jah, järjest laenul viibinud ja pärast seda vigastust ravinud "tipp"väravavaht on teil kindlasti odav lõbu teil olnud
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Sain Toldo lõpetamisest alles täna teada. Kahju, kohe väga kahju. Eks muidugi arvata oli, et kui juba Castellazzi osteti, siis Toldone lõpetamas on, aga siiski...Justnimelt Toldo pärast hakkasin ma kümnendi esimestel aastatel Interi poolehoidjaks ning seetõttu lõppes tänasega üks suur suur ja ilus ajajärk Interi fännina. Tuleb kurbusest üle saada ning jääda ootama uut hooaega!

      Aitäh Francesco Toldo, alatine nr 1 minu jaoks...

      Kommentaar


        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        Sain Toldo lõpetamisest alles täna teada. Kahju, kohe väga kahju. Eks muidugi arvata oli, et kui juba Castellazzi osteti, siis Toldone lõpetamas on, aga siiski...Justnimelt Toldo pärast hakkasin ma kümnendi esimestel aastatel Interi poolehoidjaks ning seetõttu lõppes tänasega üks suur suur ja ilus ajajärk Interi fännina. Tuleb kurbusest üle saada ning jääda ootama uut hooaega!

        Aitäh Francesco Toldo, alatine nr 1 minu jaoks...
        Siis polnud sa ka õige Interi fänn, nüüd panid siis ise ka ameti maha fännina üldse?.
        Mina hakkasin kunagi 90-ndate lõpus Interit pooldama Ronaldo pärast ning pooldan neid siiamaani.
        ...

        Kommentaar


          Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
          Siis polnud sa ka õige Interi fänn, nüüd panid siis ise ka ameti maha fännina üldse?.
          Mina hakkasin kunagi 90-ndate lõpus Interit pooldama Ronaldo pärast ning pooldan neid siiamaani.
          Miks ma siis õige fänn polnud kui tohib küsida? Ja olgu veel öeldud, et Toldo lõpetamise pärast ma loomulikult fännilippu nurka ei viska, lihtsalt üks ilus ajajärk sellega läbi minu jaoks.

          Kommentaar


            Algselt postitas MNa Vaata postitust
            Miks ma siis õige fänn polnud kui tohib küsida? Ja olgu veel öeldud, et Toldo lõpetamise pärast ma loomulikult fännilippu nurka ei viska, lihtsalt üks ilus ajajärk sellega läbi minu jaoks.
            No veits naljakas kuulda seda. Millise klubi fänniks sa nüüd siis hakkad?
            ...

            Kommentaar


              Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
              Millise klubi fänniks sa nüüd siis hakkad?
              Sa oled idioot, või mängid idiooti?

              Ütles ju, et jääb ikka Interi fänniks.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Interi uus vorm siis peale ussi..oehh..hiilgav hooaeg seljataga ja tsempionid peavad nüüd sellise särgiga pallima..

                Kommentaar


                  Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
                  No veits naljakas kuulda seda. Millise klubi fänniks sa nüüd siis hakkad?
                  Lugemisoskust tuleb sul lihvida päris kõvasti.

                  Kommentaar


                    Aga jah, uus vorm on hetkeseisuga minu jaoks täiesti vastuvõetamatu, koledus ise

                    Kommentaar


                      Eks karta võis, et ka meile see jube uus Nike'i disain sokutatakse. Nike ikka jätkab oma läbikukkumistega see aasta... MM-i reklaamimine, vormid.

                      Vähemalt ei hakka see meie särgivärvidega niimoodi silmade peale kui Juve omadega.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Kole kuulata, et taoline käkk ka teiste tiimide vorme rikub. Kuidagi labane ja odav mulje jääb esmapilguga. Nagu oleks just värskelt Merekeskuse letilt tõstetud

                        Kommentaar


                          Mina lugesin tema kirjast lihtsalt sellisena välja, kus oli öeldud et Lõppes ilus ajajärk Interi fännina, ehk siis sai läbi, minu enda viga, vabandust. Jooksis juhe veits kokku
                          ...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Angelo... Bergomi oli LAV-is käinud Inter Clubiga rääkimas. Ta oli väga õnnelik, et me Ranocchia võtsime, sest ta arvab, et Bonuccist ei saa Interi klassiga mängija.
                            Ma ei tea, see on tema arvamus.
                            Ranocchia ja Bonucci on mõlemad noored ikka.
                            Vaatame mis toimub.
                            ...see uus särg on täitsa persse...

                            Kommentaar


                              Rõvedalt silmadele hakkab see uue särgi kujundus.
                              ...

                              Kommentaar


                                Loodetavasti saab juba see hooaeg põhimeeskonnas mänguaega ja lammutab ka mõned väravad ja toidab söötudega, samas loan ei teeks ka poisile paha..Forza Philippe!!Welcome!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X