320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    näedsa, mees pani nii hästi ja kiirelt... makarontsikud pole aga taolise turmtulega harjunud.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      No Rafa hoiatas ju neid kui tuli...

      Rafael Benitez targets 6 trophies in 1st season Inter

      Kommentaar


        Tuleb välja, et liigas edukas olemine pole lihtsalt Rafa stiil. CL & karikad FTW!

        Kommentaar


          teh fvck. pole ju asi kaugeltki ametlik. ega see uudis juhuslikult peale neid avaldusi ilmunud?
          Mr Moratti, what was the outcome of your marathon meeting?

          "There was no marathon meeting. I had my own business to attend to and other people met among themselves. I certainly didn't have a marathon meeting."

          Is Rafa Benitez still the Inter coach?

          "Yes, he is. In this precise moment he's the Inter coach, unless I'm mistaken."

          Have you got anyone else in mind?

          "No, there's no one else. I've heard and read about the supposed contact we've had with other coaches but the Club hasn't contacted anyone and won't until the current situation is cleared up."

          So you haven't spoken to Leonardo?

          "And when exactly, this evening?" (he smiles)

          A few months ago...

          "Come off it."


          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Leonardoga v? lol
            Ma võtsin aluseks uudised, et nt Spaletti võib Serie A kambäki teha. Leonardoga ei tohiks probleeme tekkida, sest mees eelmisel hooajal erilist leidlikkust üles ei näidanud.

            Muidugi see Leonardo pushimine on kummaline. Mees on küll geniaalne talendiotsija, aga see ei tähenda, et ta koheselt ka geniaalne treener oleks.

            Kommentaar


              Hetke probleemiks on 8miljonit jõulukingiks hispaanlasele, sest lepingus oli vist kirjas, et alles hooaja lõpus saab lepingu lõpetada kopikate eest v siis täis nulliga. Aga keegi ei teadnud, et asjad nii kähku käest ära lähevad.

              Leo tuleks kuni suveni ja siis hiljem ühineks klubi pintsakutega ja Inter valiks endale uue treeneri. Nö Ferryman rolliga siiski. Ja scoudina on ta üpris võimekas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                Aga keegi ei teadnud, et asjad nii kähku käest ära lähevad.
                Ah mis sa ajad hullu juttu

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jr Vaata postitust
                  Rafa: Back me or sack me"...Moratti valis teise tee kui lugeda tänahommikuseid uudiseid..See oli tegelikult täpselt õige aeg, kummalised treeningvõtted, 40 vigastust, põhimehed mängisid nagu zombid viimased kuud, mängijatega konfliktid jne..mehed said just puhkuselele peale ajaloolist 2010, Napoliga mäng on alles 6ndal jaanuaril vist. Uuel treeneril on aega asju kokku lappida ja loodetavasti on ka Frogley selleks ajaks meiega..
                  Olen 100% nõus. Loodab,et treeneri vahetus ja uued tuuled!!
                  Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                  I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                    Olen 100% nõus. Loodab,et treeneri vahetus ja uued tuuled!!
                    Ma ei saa eriti teie hooaja alguse perutustest aru, pole see Rafa nii väga midagi failinud, suht ilus kena poiss on ta hoopis, figureerib nii mõnegi riigi playboy esikaanel ja cosmost ma üldse rääkima ei hakka, kõige nõutum mees teil ja üleüldse tema pealt tuleb suurim reklaamiraha, mida Morattil viriseda.

                    Rafa lihtsalt on natuke trullakam poiss ja kiirendus pole päris sama mis Usain Boltil, kuid siiski kui see vana hoo sisse saab siis pidama saada on juba täiesti eraldi teema.Mõtekam oleks talle aega anda.

                    Klubide MM-i ju võitsite, kõik teised oleksid jumala sillas, aga ei Interi fännid ikka nutavad, eelmine aasta võitsite niipalju tiitleid, et isegi mõnel inimesel pole niipalju sõrmigi, et neid kokkulugeda.

                    Mida te sellest Leonardost ootate? Pole ta mingi imevana ju, suguvõimelisem on ta ehk tõesti kui Benitez.

                    Interi suurim probleem on meeskonnas, ikka loodetakse nende vanade kulupeade peale, Cambi,Zanetti,Stanko, kaitseliin on samuti ajast ja arust.. pigem on viga sama mis Roma, asi rikneb , kaup rikneb ja tuleb kiiremas korras odavmüügis maha parseldada...
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Andrea Ranocchiaaaaaaaaaa!!!

                      Itaalia tugev kaitsja mängib Interis juba jaanuarist! Ülisuper uudis, kõigi selle Beniteze purgi-supi-seljanka(vöäkkk) sees mis praegu toimub..

                      Genoa klubi saab siis max 7milli + Natalino uue aasta alguses ja suvel veel Obi arvatavasti.

                      Tahaks loota, et Natalino läheb co-owniga, sest tüüp on suht korralik mängumees. Hetkel veel kõike detaile ei tea, et kas Destro 50% antakse ka veel Genoale .

                      Samueli asendus hetkeseisuga igatahes olemas!

                      Kommentaar


                        Pole ju midagi kindlat veel. Meedia kindel ainult. Keegi võib viimasel hetkel ringi mõelda...

                        Aga tahaks tõesti loota, et see värk teoks saab ning loodetavasti uus treener annab Ranocchiale ka 100-protsendilise usalduse.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                          Ma ei saa eriti teie hooaja alguse perutustest aru, pole see Rafa nii väga midagi failinud, suht ilus kena poiss on ta hoopis, figureerib nii mõnegi riigi playboy esikaanel ja cosmost ma üldse rääkima ei hakka, kõige nõutum mees teil ja üleüldse tema pealt tuleb suurim reklaamiraha, mida Morattil viriseda.

                          Rafa lihtsalt on natuke trullakam poiss ja kiirendus pole päris sama mis Usain Boltil, kuid siiski kui see vana hoo sisse saab siis pidama saada on juba täiesti eraldi teema.Mõtekam oleks talle aega anda.

                          Klubide MM-i ju võitsite, kõik teised oleksid jumala sillas, aga ei Interi fännid ikka nutavad, eelmine aasta võitsite niipalju tiitleid, et isegi mõnel inimesel pole niipalju sõrmigi, et neid kokkulugeda.

                          Mida te sellest Leonardost ootate? Pole ta mingi imevana ju, suguvõimelisem on ta ehk tõesti kui Benitez.

                          Interi suurim probleem on meeskonnas, ikka loodetakse nende vanade kulupeade peale, Cambi,Zanetti,Stanko, kaitseliin on samuti ajast ja arust.. pigem on viga sama mis Roma, asi rikneb , kaup rikneb ja tuleb kiiremas korras odavmüügis maha parseldada...


                          Jah klubide MM-i võitsime aga Atleticole kaotasime. Oleks korranud Barca ime tükki. Kõige rohkem teeb haiget,et liigas juhib Milan. Sellega pole kuidagi rahul. Juhiks siis kes muu.
                          Moratti sammudest pole ka mina aru saanud. Leonardo valikuga pole ka minu rahul. Milanis ei saanud Ta millegi suurega hakkama. Tal pole veel selliseid kogemusi.
                          Probleemi näen tõesti just vananevas koosseisus. Kaitseliin on ikka väga suur probleem. Bale jooksis nad kõik üle nagu vanurid. Selline ei saa olla tiimi kaitseliin.
                          Keskväljal aga pole loovust ja ehitajat. Etó üksi ei suuda ka väravaid lüüa.
                          Mõtlemist on minu meelest kõvasti.
                          Sellise tiimiga enam midagi ei võida. Aafrika tiimi vastu jah võib laiata.
                          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jr Vaata postitust
                            Andrea Ranocchiaaaaaaaaaa!!!

                            Itaalia tugev kaitsja mängib Interis juba jaanuarist! Ülisuper uudis, kõigi selle Beniteze purgi-supi-seljanka(vöäkkk) sees mis praegu toimub..

                            Genoa klubi saab siis max 7milli + Natalino uue aasta alguses ja suvel veel Obi arvatavasti.

                            Tahaks loota, et Natalino läheb co-owniga, sest tüüp on suht korralik mängumees. Hetkel veel kõike detaile ei tea, et kas Destro 50% antakse ka veel Genoale .

                            Samueli asendus hetkeseisuga igatahes olemas!

                            Üks asi ka head meile!!! Loodame,et asi ka kindel!!!
                            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                            Kommentaar


                              Natalino juba 50% Genoa oma, Ranocchia tulekuga läheks full ownership siis Preciõuzi klubile.

                              Kommentaar


                                Igasugu jutte juba liikumas siin meedia kaudu, kelle arvates on ka Alexis Sanchez liitumas nerazzurriga. Raske küll uskuda, aga kui see peaks juhtuma, siis olen küll väga rahul.
                                ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X