320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Interi noored lükkasid Bilani poisid täna -5 peale tänu 1-0 võidule..

    Homne põhikoosseis võiks ka samaga üllatada.

    Kommentaar


      mitte et ma tahaks möliseda või paralleele tõmmata, aga kas Inter on ka juba nagu Inglise koondis, et foorumis peab tüdrukute ja poiste karikaid (ja muid häid saavutusi) lugema, sest põhi kamraadid on pasakotid?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        mitte et ma tahaks möliseda või paralleele tõmmata, aga kas Inter on ka juba nagu Inglise koondis, et foorumis peab tüdrukute ja poiste karikaid (ja muid häid saavutusi) lugema, sest põhi kamraadid on pasakotid?
        Vinguv eit. Jube

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Ettenutmise maailmameister.

          Ikka mille-meister

          Kommentaar


            Algselt postitas d-fox Vaata postitust
            Enne Juventuse mängu ennustati ka meile pudrumägesid, aga reaalsuses hoopis kaotasime. Pigem on homme 50-50 ega anna tegelt eelist kummalegi.

            50-50 on nõrkade arvamus!
            Kui oled kindel võidada siis räägi välja!

            Kommentaar


              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
              50-50 on nõrkade arvamus!
              Kui oled kindel võidada siis räägi välja!
              Ta ei olegi kindel, selles ongi probleem, ega mina ise ka ei ole kindel,viimasel ajal on derbisid domineerinud ju Inter,mingit 6-0 võitu ma ei oota.
              Suhkruhaige

              Kommentaar


                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                Yeah, thats right BITCH, Matrix vb algusest!!!

                Sõnad on liigsed vist...

                Kommentaar


                  Totaalne õudusunenägu mis toimub

                  Kommentaar


                    Huumor ruudus. Või õigemini Benitez ruudus.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      jah, inter saab lõpuks oma palga, mille teenituse üle ma siinkohal vaidlema asumiseks liiga pädev pole.

                      Kommentaar


                        Rünnak on täiesti impotentne kui Eto'o korralikult peale võetakse. Samas Milan peale oma esimest 15 minutit oli ka nagu sitahäda, aga noh, mis sa teed kuid sul on platsil sellised vennad nagu Pandev ja Biabiany.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Suured tänud klounid. Oli väga palju palutud siis väe? Jätkake samas vaimus..
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Benitez, kohe, ära!
                            Võtame teine korralik jalgpalli treener, nii kui nii mitte midagi ei võida selle aastal niimoodi jätkada.

                            Kommentaar


                              Valus . Lihtsalt valus vaadata, kuidas Euroopa Kunnid kolme kuuga on teinud kannapöörde kõige mustema stsenaariumi poole. Benitez on minemas ja õige ta on..Meeskond vajab uut treenerit sest hetkel oleme täielikus bläkkaudis..Mitu pealelööki tehti üldse vastastele? 2-3? Hale lihtsalt..

                              Mul olid lennupiletid Milaanosse, hotell, mängupilet, aga ma jäin hiljaks Tln lennujaamas hommikul..Ma pidin Oslosse uue pileti ostma 3500kr, kogu kupatus selleks hetkeks mingi 9k! Ma tulin koju, ma viskasin kiiruga mingi sitase beti üles..kaotasin 10k! ja päeva tipphetk on Derby kaotus ja Ibra pidi olema see mees, kes Interi mitme aasta rekordi purustab..

                              Kui see pole must pühapäev siis mis on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                                Valus . Lihtsalt valus vaadata, kuidas Euroopa Kunnid kolme kuuga on teinud kannapöörde kõige mustema stsenaariumi poole. Benitez on minemas ja õige ta on..Meeskond vajab uut treenerit sest hetkel oleme täielikus bläkkaudis..Mitu pealelööki tehti üldse vastastele? 2-3? Hale lihtsalt..

                                Mul olid lennupiletid Milaanosse, hotell, mängupilet, aga ma jäin hiljaks Tln lennujaamas hommikul..Ma pidin Oslosse uue pileti ostma 3500kr, kogu kupatus selleks hetkeks mingi 9k! Ma tulin koju, ma viskasin kiiruga mingi sitase beti üles..kaotasin 10k! ja päeva tipphetk on Derby kaotus ja Ibra pidi olema see mees, kes Interi mitme aasta rekordi purustab..

                                Kui see pole must pühapäev siis mis on?
                                Fakk mees, mida sa tegid? Ennast täis õhtul enne minema???

                                Kommentaar

                                Working...
                                X