320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma teen ennustuse ära.
    Lazio 2-0 Inter
    Lichsteiner
    Zarate
    Teil on nüüd aeg räägitud abistav käsi ulatada ja Lazio esimeseks viia. Teate isegi, et te võitlete viimase euroopa koha pärast parimal juhul.
    Mul pole Pandevist kahju, aga samas kurb kui vend kes 15 kolli lõdvalt muidu pani on kuival ja pole neid väravaid kuskilt näha.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Mängupilt väga kiitust ei kannata, aga vähemalt skoor süstib enesekindlust.

      Mängiti tegelikult üheksa mehega kaheteist vastu ka... Materazzi oli vanameistri Crespo järel kahtlemata Parma parim mängija ning Pandev oli taaskord maailmaklassi vastand (juba kolmandat-neljandat mängu jutti raiskas kandikul ette antud väravavõimaluse pealekauba).

      Aga Motta tagasitulekut oli meeldiv näha ja ehk püsib ta veidi tervemana nüüd.

      Järgmiseks nädalavahetuseks on loodetavasti rohkem mehi valmis ja ei pea ülalpool mainitud kahte loodusõnnetust vaatama Lazio vastu.


      100 % nõus!!! Materazzi ei saanud kuidagi hakkama Crespoga. Crespo sai kogu aeg löögile ja alati oli Ta kastis ohtlik. Interil oli õnne vaid,et seis selline jäi.
      Pandevit nagu ei oskagi enam kommenteerida. Maailmaklassi ründaja keerab igas mängus 3-4 100% võimalust tuksi. Juhtkond peaks nagu juba midagi mõtlema...
      Väga nõrga mängu mängisid ka Santon ja Sneijder.
      Viimase peal pühendus Zanettil ja Cambiassol!!!!
      Kuid positiivne,et võit ja lootus rikkalt lazio vastu.
      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

      Kommentaar


        David Trezeguet' agent Antonio Caliendo ladus päevavalgele, et mitmed klubid on tundmas huvi tema kliendi vastu ning Milano Inter on üks neist.  

        Mida perset?!?! Kas see vastab tõele?
        Väga loodan, et mitte. Ei oskaks ette kujutada ennast Interile kaasa elamas.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Ennem tooks Crespo tagasi. Aga loodame, et tõsi ja loodame, et suurim flop ever....hullem kui adriano....kuigi ma ei kujuta ette kuidas veel hullem saab olla...
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Ennem tooks Crespo tagasi. Aga loodame, et tõsi ja loodame, et suurim flop ever....hullem kui adriano....kuigi ma ei kujuta ette kuidas veel hullem saab olla...
            Kuidas sul on julgust möliseda Brasiilia ja maailma parima ründajaga,cuntikene saab pahaseks.
            Suhkruhaige

            Kommentaar


              Väga vabandan.....cunty-cocky meeskonnal ju see suur au ja uhkus omada kahte maailma parimat brassi oma ründeliinis....härrad Adripirukas ja Putstista.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Ennem tooks Crespo tagasi. Aga loodame, et tõsi ja loodame, et suurim flop ever....hullem kui adriano
                Käi perse....Trezeguet on tegia vend.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Ennem tooks Crespo tagasi. Aga loodame, et tõsi ja loodame, et suurim flop ever....hullem kui adriano....kuigi ma ei kujuta ette kuidas veel hullem saab olla...
                  vincent sina ve?
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    cock sina ve?
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Interil oleks küll sellist klassikalist nn ''centre forwardit'' vaja, kes ka peaga hästi mängiks. Tsenderdused kasti ei jõua kohe üldse kuidagi kohale.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                        Interil oleks küll sellist klassikalist nn ''centre forwardit'' vaja, kes ka peaga hästi mängiks. Tsenderdused kasti ei jõua kohe üldse kuidagi kohale.
                        sul on 100% õigus. ma olen ka pannud tähele et interi mängjad jooksevad ringi nagu peata kanad
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                          Interil oleks küll sellist klassikalist nn ''centre forwardit'' vaja, kes ka peaga hästi mängiks. Tsenderdused kasti ei jõua kohe üldse kuidagi kohale.
                          Di Vaio oleks teile nagu rusikas silmaauku või siis kunagine Lazio superstaar Makinwa oleks ka tulevane superstaar-suurepärased 3 kolli 44-st mängust, lazio lihtsalt oli tema kõrval nii sitt tiim, jooksis seal ees üksi nagu peaga vastu seina või nagu põder auto ette võtke ise kuidas soovite...
                          Aga ilmselt Inter peaks nüüd vähe noorte talentide poole vaatama, nagu Milan kunagi Pato leidis kuskilt brasiilia kolkakülast, kui Berlusconi järjekordselt alakaid põrutamas käis.

                          Paljud head ründajad on paraku klubidega seotud ja suhteliselt rahul seal, et raske on odavalt mingeid häid mehi saada, ega moratti peab ju sente lugema, et stippi visata kohtuniku hakatistele, või on nüüd juba odavam varjant, et Moratti kasvatab kuskil mini kasvuhoones oma võsukesi-kukkununnukesi, tulevasi murjameid.Tulevik on igatahes Interi seisukohast helge...
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            cock sina ve?
                            UUU mis sul oli Derby aegu menopaus we?Siis oskasid ainult imikule omaselt läliseda ja nutta....ja siis karmauhti jälle tissi kallale...
                            Palun jätka beebipillide tarvitamist....



                            Miks muidu Arnautovic Werderisse liikus?
                            Odav.labane,laisk,libu,ülbe,tõbras,truudusetu?
                            Poiss tõstis ju pead nagu jaanalind, et ta oleks kyll teile hetkel marjaks ärakulunud, pikkust ja kõike oli.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Arna oli laisk.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Arna oli laisk.
                                Nojah, aga hetkel võibolla oli kasuks pigem kui Primavera mängijaga mängida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X