320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts





    Kommentaar


      20 aastat sama soengut?

      Kommentaar


        Poolajaks väga mugav 2:0 eduseis Stankovici ja Milito väravatest. Võiks ka rohkem olla ning ehk tuleb ka värav-paar.

        Loodetavasti saame lõpuks ühe korra enda värava tühjaks ka jätta.
        sigpic

        Kommentaar


          Väravavahilt paar head tõrjet. Milito sai lõpuks silma pähe. Nauditav esimene poolaeg!!!
          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

          Kommentaar


            Ainus mis kripeldama jääb on Bologna löödud värav värava ees olnud segadusest. Zanettile meeletu aplaus ka minu poolt. Täielik Interi legend!!!!
            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

            Kommentaar


              Hakkab looma, tänased bossud olid Il Principe ja Samuul Eto'ooooo..Bologna väravat oli oodata tegelt, Inter ei suuda veel 0 peale mängida. Ja nagu ikka kas siis korner v vabalöögist sisse. Vahe vist 8 juba.

              Kommentaar


                La Gazzetta dello Sport: foto e video di calcio, notizie e probabili formazioni. Tutto su calciomercato, mondiali, formula 1, ciclismo, motomondiale e altri sport.


                Mou: ´I am very happy for Leo, the boys and interisti because it seems to me that this story will end up the same way: scudetto to Inter´.

                Ma olen temaga nõus.
                Benitez ära, ja Inter on tagasi: mugav, tugev ja enesekindel. See mäng oli juba käppis esimese poolajal.
                Leonardo välja näeb tark inimene: mis töötab hästi, miks muutuma?
                Tõenaliselt milanisti juba kardavad kui isegi Gattuso ütles eelmise nädalavahetusel pärast Udinesega mäng: kui me ei võida see scudetto, me ei võida mitte kunagi.
                Mina usun et rimonta on käes. Juba kolmapäeval võiksime 3 punkti lahedalem saada Cesenaga mängul.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jr Vaata postitust
                  Hakkab looma, tänased bossud olid Il Principe ja Samuul Eto'ooooo..Bologna väravat oli oodata tegelt, Inter ei suuda veel 0 peale mängida. Ja nagu ikka kas siis korner v vabalöögist sisse. Vahe vist 8 juba.
                  Fair Play ei maksa mitte kunagi.
                  Kohtunik pole lugenud nurgalöök, aga Castellazzi tunnistas et puutus käetippidega. Noh, palun väga, järgmine kord ta on vait.

                  Kommentaar


                    Üks võit veel juurde ja vahe Milaniga 10-lt punktilt 5-le . Eile võis juba näha sellist Interit, mida viimased aastad Serie A-s olen harjunud nägema, rahuliku kindlusega võit.
                    ...

                    Kommentaar


                      Suur samm astutud. Selge on see, et Inter on tagasi, aga õige tõehetk selles, kas me suudame Scudetto saada, algab järgmisest nädalavahetusest:

                      Udinese võõrsil
                      Palermo kodus
                      Bari võõrsil
                      Roma kodus
                      Juventus võõrsil

                      Kui sealt suudaks 10-12 punkti kätte saada, oleks väga viis ja võiks eeldada, et vähemalt kasvama küll vahe ei hakka, aga kui 15, siis...

                      Igatahes on nüüd juba selline situatsioon, et kui Cesenat ja Fiorentinat võita, siis me oleme teisel kohal.
                      sigpic

                      Kommentaar




                        Neile, kes tahavad norida. Esimene värav.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Ei taha. Peab ikka kullipilk olema, et seda sulgu ära vilistada mängus

                          Kommentaar


                            Hmm..., üsna tühise asja peale kipute liialt rõõmustama

                            Bologna on võõrsil enamus favoriitide käest saanud 4:1 või 3:0 peksa ja ka eelmised võidetud vastased vastavalt kodus ja võõrsil üsna haavatavad olnud.

                            Udinese, kes kodus pärast hooaja alguses juhtunud paari ebaõnnestumist pole Stadio Friulil enam vastastele sisuliselt punkte kinkinud, on juba veits kõvem pähkel ja sealt täiskomplekti punktide saamise puhul oleks juba väike alus hakata millestki paremast rääkida.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust

                              Neile, kes tahavad norida. Esimene värav.
                              Ok ma võin norida kui tahad. Siit pildilt paistab napp suluseis, jah? Samas mis tõestab mulle, et see on täpselt sööduhetk? Aga no millest me räägime, siin polnud variantigi, et Inter punkte kaotab.

                              Ise mängu ei näinud, aga Printsess on tagasi? Ses mõttes et tagasi vormis

                              Kommentaar


                                Milito oli eile juba vanas mahlas jah, kui neljanda minuti postilöök välja jätta.

                                Maarekule... võidud võitudeks, positiivseid meeleolusid tekitab see, et staarid hakkavad lõpuks oma vormi jõudma ja mängus on tunda seda kindlust. Ja see Interlik võime värav lüüa just siis, kui tundub, et vastane hakkab oma mängu leidma, on tagasi. Aga selles mõttes olen nõus, et need võidud on ainult väga väike samm võimaliku Milani püüdmise poole, need viis mängu, mis ma ära tõin, annavad selge pildi. Kui me nende tulemusena peaks Milanile lähedale saama, on minu arvates jämedam ots juba meie käes. Tiimis on movitavtsiooni näha ja eriti eelmine hooaeg näitas, et kui juba tõesti muud valikut pole, kui võita ja võita, siis saadakse sellega hakkama.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X