320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
    Esimene poolaeg enam vähem. Päris ilusat jalkat tuli vahel...siis jälle aga lasti kaitses jalad sirgu. Eriti ikka joostakse Rannochia üle ründajate poolt. Ohtlikud olukorrad tänu Temale paljud tulnud.
    Ära aja paska. Ranocchial on päris raske üksi kahe-kolme mehe vastu mängida ja on arvestades seda suurepäraselt hakkama saanud. Obi ei pakku kahjuks kaitses mingit abi, Cambiasso-JZ on omadega vanadekodu äärele koondunud.

    Edit: Kuigi teist poolaega alustas ta lolli valesööduga.

    Edit2: Ja veel lollima pallikaotusega.
    sigpic

    Kommentaar


      1. Poolajal parim hetk oli vaskkaitsja Forlan. Aga praaki tehakse küll mitme mängu jagu ette ära. Mõlema meeskonna poolt

      Kommentaar


        WTF, Forlan välja ja Muntari sisse????? minnakse võitma ühte punkti?:S:S:S Uskumatult hale vaatepilt
        ...

        Kommentaar


          Sulley kukk kes lükkas kõik pakkumised tagasi ei tohi mitte ühte minutitki sel aastal platsil olla, aga..

          Pazzot sisse ei too, vaid Motherfucking Muntari. Gasperini on ametlikult ajud kaotanud. FIRE HIS ASS!

          Kommentaar


            Njah kui Gasp Muntari sisse tõi, siis oli küll selline tunne, et ilmselt ta ei üritagi enam oma töökohta hoida.

            Moratti vaatas ka väga kurja näoga seda mängu.

            Teine poolaeg oli ikka haleduse tipp. Esimene poolaeg lõppes enamvähem võrdse pallivaldamisega, aga teisel poolajal oli Romal vahepeal 28 minutit meie 20 vastu pall olnud, häbiväärne.

            Ja noh, rünnakul ei suudeta ka ikka absoluutselt õigesse kohta seda palli suunata.
            sigpic

            Kommentaar


              USKUMATU KUIDAS EI SAA PALLI VÄRAVASSE!!!!!
              Sneijder ka krt pakub üle kogu aeg.
              Muidugi Muntari mängu toomine ja mitte Pazzo on ikka Gasperini mega vägev samm!
              Teise poolaja kaitses kõige suurem probleem Samuel. Vend ei suuda ühtegi täpset söötu anda. Rääkimatta veel tobedad tagasi endmised Cesarile parem jala peale!
              Kahju,et ei saanud siit 3 punkti. Tegelikult polnudki Romal teisel poolajal midagi väga head võimalust. Liigutasid palli aga võimalusi polnud.
              Meie jätkuv probleem on realiseerimine rünnakul!!!
              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Kui ma saaksin ühe mängija liigast oma vabal valikul ära saata, siis Muntari oleks kindlalt nr1, ma arvan et ma ei ole ainus, kes nii arvab.
                Hoiame kõik pöialt, et see tehing läheks läbi.
                .

                FAIL...

                Kommentaar


                  Tooge või vana Cuper tagasi, Gasperini viib meid veel ajalukku (ehk esimest korda B-sse).
                  ...

                  Kommentaar


                    ..meitea.. ma ei saa kummagist meeskonnast aru. Võibolla ma olen liiga palju seda va nõmedat Bundesligat vaatama hakanud, aga kui ma viimati check'isin, siis oli jalgpall selliine mäng, kus vastaste kasti äärde jõudes üldjuhul mõeldakse mingi rünnakuplaan välja, mitte ei tõmmata hoog maha, rollitakse üks joint, peetakse 22 mehega kerge firmakoosolek maha, käiakse vetsus ... - ... ning siis minnakse oma poolele sujuvalt tagasi. ftw?!!?!?
                    MIA SAN MIA!

                    Kommentaar


                      Meie kõik saame aru,et Cambiasso ja Zanetti pole enam esimese nooruses. Neid aga pannakse mängu kuna nad Interi patrioodid. Cambiossa tegeles ka rohkem kohtunikuga vaidlemisega kui mängimisega.
                      Teisel poolajal Ranoccia mängis väga korraliku mängu. Kuid esimene poolaeg küll mitte!
                      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                      Kommentaar


                        Nõme bundesliga deniss? Yeah right. Euroopa üks huvitavamaid kindlalt.

                        Kommentaar


                          Järgmine mäng siis Teisipäev võõrsil Novara vastu. Huvitav kas Gasperini veel juhendab meid...sellise mänguga jah leiame end hooaja lõpus Serie-B. See Gasperini asi äkki Moggi mingi vande teooria
                          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas denisss Vaata postitust
                            ..meitea.. ma ei saa kummagist meeskonnast aru. Võibolla ma olen liiga palju seda va nõmedat Bundesligat vaatama hakanud, aga kui ma viimati check'isin, siis oli jalgpall selliine mäng, kus vastaste kasti äärde jõudes üldjuhul mõeldakse mingi rünnakuplaan välja, mitte ei tõmmata hoog maha, rollitakse üks joint, peetakse 22 mehega kerge firmakoosolek maha, käiakse vetsus ... - ... ning siis minnakse oma poolele sujuvalt tagasi. ftw?!!?!?
                            Nõme pole Bundesliga kindlasti! Jälgin ise ka väga ning on tõesti huvitav! Aga jalgpall peaks jah midagi muud olema, kui peaga vastu kaitset jooksmine ja healt positsioonilt üle värava peskmine.
                            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                            Kommentaar


                              Aitäh naiste jalgpalli eest! Gasperini asemel võinuks ka koerakutsika sinna platsi äärde oma lolli saba taga ajama panna.
                              Osvaldo on ikkka überkäkkija, taevas halasta! See muidugi ka tore, et Stekelenburg surnuks löödi :S
                              Minge mängige B-s sellist sitta koomikud.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                                Nõme bundesliga deniss? Yeah right. Euroopa üks huvitavamaid kindlalt.
                                Ta joobeaste on hetkel lihtsalt vist üle lubatu...
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X