320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Francesco Totti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • F.Totti
    replied
    Cesare Prandelli has opened the door for Francesco Totti’s return at Euro 2012. “Why not? If he’s in good shape...”

    The Roma captain made history on Saturday when scoring his 211th Serie A goal in a Roma jersey, breaking Gunnar Nordahl’s record of goals for a single club.

    Italy have a striker shortage for the European Championships, as both Antonio Cassano and Giuseppe Rossi must race against time to recover from surgery.

    “At the end of the season we will evaluate the physical condition of the players,” Prandelli told TG1.

    “We started the campaign with a project and if there are players with great character in good shape then they will be taken into consideration.

    “Does that include Totti? Why not, if he’s in good shape...”

    The veteran retired from international duty in 2007 when recurring injuries took their toll, but has never entirely closed the door to a comeback.

    Azzurri Coach Prandelli was also asked about the often problematic task of dealing with Mario Balotelli.

    “Unfortunately this lad is under the spotlight 24/7. He has to relax and stay calm, then judged for what he does on the pitch.”

    Balotelli went to the Premier League for Manchester City and Daniele De Rossi could soon follow if he doesn’t renew his Roma contract.

    “When a Nazionale player leaves Serie A there are negatives and positives. If Daniele were to go abroad, he might bring some extra experience to the Italy squad.”
    http://www.goal.com/en/news/2318/wor...sco-totti-roma

    Totti koondisesse, JASPER seebiks !!!

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Vaata, pigem on keiss selles, et Itaalia alafoorumis on need mitte just kõige kirkamad kriidid just meie klubi superultrad ning häbi on natuke, kui ka mind nendega seostataks. Ja mis puutub ühte moodi vutikultuuri ning meelestatusega - saan täiesti aru, kuid fullretard mode ei peaks ka minema, eksole?
    Ma arvan et meil on pigem häbi, et sind meiega seostatakse, pane endale see ManU avatar nagu sa eelnevalt mainisid ja tule kapist välja, kõik on siis rahul

    Leave a comment:


  • Balian47
    replied
    Loomulikult ei ole Higuain ja Torres sellised legendid nagu Totti, aga lihtsalt, kui ma umbes 10 olin, siis sellel ajal oli Totti pmst sama kuulus nagu Torres ja Higuain praegu, kõikedele väikestele jõnglastele kaasa arvatud minule, oli ta suureks eeskujuks.

    Praeguseks hetkeks on muidugi Totti juba midagi rohkemat.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Kas oleks võimalik, see teema üldse sulgeda....nagu Ozzy ütles....WHO THE FUCK IS TOTTI?
    2000 post läheneb.

    Katsu see hästi viisakas korraldada.

    Leave a comment:


  • Uuu
    replied
    Kas oleks võimalik, see teema üldse sulgeda....nagu Ozzy ütles....WHO THE FUCK IS TOTTI?

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas Balian47 Vaata postitust
    Ei jah, aega ajalt ikka vaatan youtubest Totti trikke ja väravaid, mees on ikka teine klass.

    Kui nüüd trennis käides näen, et paljudel mudilastel on Higuaini, Torrese ja muude uuema generatsiooni staaride särgid seljas, siis minujaoks oli Totti minu staar kellega väiksena palli kõksides üles kasvasin.
    Legend.
    Higuain who ?
    Torres - Legend aastani 2007, sealt edasi.......Chelsea 33(5)

    Leave a comment:


  • Balian47
    replied
    Ei jah, aega ajalt ikka vaatan youtubest Totti trikke ja väravaid, mees on ikka teine klass.

    Kui nüüd trennis käides näen, et paljudel mudilastel on Higuaini, Torrese ja muude uuema generatsiooni staaride särgid seljas, siis minujaoks oli Totti minu staar kellega väiksena palli kõksides üles kasvasin.

    Leave a comment:


  • maimps1
    replied
    Totti putin totti putin totti putin totti putin totti putin

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Vaata, pigem on keiss selles, et Itaalia alafoorumis on need mitte just kõige kirkamad kriidid just meie klubi superultrad ning häbi on natuke, kui ka mind nendega seostataks. Ja mis puutub ühte moodi vutikultuuri ning meelestatusega - saan täiesti aru, kuid fullretard mode ei peaks ka minema, eksole?
    Ära põe, pool süüd on kaaslinlastel.

    Leave a comment:


  • hofnar
    replied
    Vaata, pigem on keiss selles, et Itaalia alafoorumis on need mitte just kõige kirkamad kriidid just meie klubi superultrad ning häbi on natuke, kui ka mind nendega seostataks. Ja mis puutub ühte moodi vutikultuuri ning meelestatusega - saan täiesti aru, kuid fullretard mode ei peaks ka minema, eksole?

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    F. Totti, tõmba nahui oma Totti mölaga Milani teemast palun. Peab vist mänku vms avatari võtma, nende vännid pole ka nii fucked up in the head nagu Rooma klubide omad (ühe erandiga)

    Kui sina valid oma lemmikklubi või siis lemmikklubi avatari sellejärgi, millised on nende fännid, kuidas nad mõtlevad või ennast väljendavad või kuidas mõni üksik neist käitub siis pean tunnistama, et mul on häbi kui sellised mehed võtavad omale õiguse panna omale AS ROMA avatar.

    Ma ei leia, et kõik fännid peaksid olema ühtemoodi vutikultuuri ja meelestatusega, see just ongi see mis meid eristab.

    Ma võtan sõna seal kus näen, et on vaja võtta...

    Lihtsalt on nõme näha, kuidas endistesse legendidesse suhtutakse, sisuliselt kergendatakse oma ihuhädad neile otse suhu.
    Sellist silmakirjalikkust ei pane keegi Milani fännide puhul tähele, mis on paras utoopia ja näitab mida nad väärt on tegelikkuses, aga enamik on kohe pealiskaudselt valmis Roma fännidele mingeid silte külge riputama nagu kirevale jõulupuule.

    Eks tehke seda, seda ilusamad-kirjumad ja mitmekülgsemad jõulud me saame.
    Varsti on kõikjal El Shaarawy nimi ja Milanosse hakatakse püramiide ehitama.

    Leave a comment:


  • maimps1
    replied
    Algselt postitas count Vaata postitust
    Ei oskagi väga midagi F.Totti postidele lisada. Enamvähem kõik valupunktid on üles loetud.
    Imelik on see et Bilanitarid ise aru ei saa kuidas nad oma ainukesi tõelisi pallureid dissivad. Nagu kohe kui uue tipuründaja ostavad lähevad keeravad vanad Pippo posterid peldikupaberiks ja hakkavad aga nühkima ja Ibratama (loe: onaneerima). Pippo, kes on olnud tõeline jalgpalli virtuoos, meistriklass kõigile väikestele ja suurtele ja nüüd järsku on ta mitte keegi? Ainuke inimene kellele Pippo euroopast välja jätmine muret valmistas olingi vist mina? Ei ole kaugel ajad kui Thiaago "pallist-ilma" Silva postereid lehvitama hakatakse ja räägitakse milline kukk ja homoseksuaal Maldini tegelikult temaga võrreldes on. Selline on see Milani mehe moraalitunne. Kohutav mõelda...ja ma arvasin et Uuu vajab ravi... Tõmmake järjekorras ettepoole kohe
    Totti on vb homoseksuaal ja sinagi.Koer tunneb ikka koera ära.

    Leave a comment:


  • hofnar
    replied
    F. Totti, tõmba nahui oma Totti mölaga Milani teemast palun. Peab vist mänku vms avatari võtma, nende vännid pole ka nii fucked up in the head nagu Rooma klubide omad (ühe erandiga)

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas count Vaata postitust
    Ei oskagi väga midagi F.Totti postidele lisada. Enamvähem kõik valupunktid on üles loetud.
    Imelik on see et Bilanitarid ise aru ei saa kuidas nad oma ainukesi tõelisi pallureid dissivad. Nagu kohe kui uue tipuründaja ostavad lähevad keeravad vanad Pippo posterid peldikupaberiks ja hakkavad aga nühkima ja Ibratama (loe: onaneerima). Pippo, kes on olnud tõeline jalgpalli virtuoos, meistriklass kõigile väikestele ja suurtele ja nüüd järsku on ta mitte keegi? Ainuke inimene kellele Pippo euroopast välja jätmine muret valmistas olingi vist mina? Ei ole kaugel ajad kui Thiaago "pallist-ilma" Silva postereid lehvitama hakatakse ja räägitakse milline kukk ja homoseksuaal Maldini tegelikult temaga võrreldes on. Selline on see Milani mehe moraalitunne. Kohutav mõelda...ja ma arvasin et Uuu vajab ravi... Tõmmake järjekorras ettepoole kohe

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Senise jutu järgi jätad pigem mulje kui tüüp, kelle arust Torres tuli otse Liverpooli noortemeeskonnast.

    Torres? Liverpool? Kas ta polnudki siis Chelsea noorteakadeemia säravaim täht ? Näpp ninna tagasi, või Uuule tagumikku.

    Leave a comment:

Working...
X