320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Francesco Totti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Jasper
    replied
    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Mida ma selle pika jutu lõpetuseks öelda tahan on see, et kui see mees pole vigastus(t)e tõttu pole võimeline osalema vähemalt kolmandikus mängudes ja skoorib nagu keskmine ründaja, siis mis kurat me räägime tema osalemisest tiitlivõistlustel, mis on alati jätk pikale ja väsitavale hooajale. Kuigi tema loobumispõhjus koondisekohast oli väidetavalt mentaalne, kipun ma siiski arvama, et pigem põhjuseks vanadus ja selle eest tuleb talle au anda, sest nii mõnigi hetkekoondislane ei saa senimaani aru, et koondisekoht pole staatus, millest kuni pensionini suure rahuloluga kinni tuleb hoida.
    No ma ei oleks nii kriitiline penaltite löömise suhtes. Eks ta teenib(daivib) neid ise suurelt jaolt + kõik mehed ei tahagi neid lüüa.

    Ma ei leia, et mingid mehed peaks koondisest loobuma oma vanuse tõttu. Kui kutsutakse, siis tuleb minna. Ja just sellepärast ei tohiks Tottit koondisesse lasta. Peale oma loobumist ladus ta esile kommentaari a'la 'praegu ei mängi, aga võib-olla suurturniiril, kui kutsutakse'. Ehk tehke must töö ära, siis ma tulen ja proovin au endale saada. Faking egonaut. Kärvagu oma Romas. Loomulikult, kui ta tuleval hooajal näitab enneolematut klassi tahaks mina ka teda isegi uuesti Azzurri särgis näha, aga see peab olema ikka enneolematu otseses mõttes.

    -e- Muuseas capocannoniere hooajal lõi ta 10 korda 11-meetri karistuslööki. Massiivsed viis jõudsid väravasse

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Minu arvamus sellises vanuses-niipaljude vigastustega võideldes ja 24 pelast 13 kolli ei ole paha...
    24 pelast siiski mängus 8 kolli, sest penalti on siiski kingitus stiilis "hea mees, anname sulle nüüd võimaluse järjekordne punkt teenida". Tema puhul antakse talle võimalus seda teha ainuüksi sellepärast, et ta ju tegevmängijateist parim skoorija ja iga punkt kasvatab võimalust tabelis kerkida. Võtame nüüd need maha ja mis välja tuleb, tubli Roma tippründaja jagab oma klubis lausa 3. positsiooni.
    Võtame nüüd hooaja tagasi ja pilt praktiliselt sama - 25 mängu ja 14 kolli. Kahjuks penaltistatistikat pole, aga arvata on, et pilt umbes sama.
    Ok, vahepeal on tulnud üks superhooaeg, kus lausa Capocannoniere jne. tuli
    Ja kui sellest jälle aastake tagasi võtta, siis jälle umbes kolmandiku võrra vähem mänge mängitud ja skoorija staatus üsna keskmine 15 kolliga (millest ca kolmandik tõenäoliselt pennud).

    Mida ma selle pika jutu lõpetuseks öelda tahan on see, et kui see mees pole vigastus(t)e tõttu pole võimeline osalema vähemalt kolmandikus mängudes ja skoorib nagu keskmine ründaja, siis mis kurat me räägime tema osalemisest tiitlivõistlustel, mis on alati jätk pikale ja väsitavale hooajale. Kuigi tema loobumispõhjus koondisekohast oli väidetavalt mentaalne, kipun ma siiski arvama, et pigem põhjuseks vanadus ja selle eest tuleb talle au anda, sest nii mõnigi hetkekoondislane ei saa senimaani aru, et koondisekoht pole staatus, millest kuni pensionini suure rahuloluga kinni tuleb hoida.

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Peab viisi küll

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Kle sa oled juba üsna vana foorumlane saa aru, et see on Totti teema ja Totti on ka itaalia koondisega seotud olnud võib-olla ka tulevikus mine tea...
    Seega ma ei saa üldse aru mida sa siin saavutada püüad?
    Keda huvitab Totti see vaadaku siia-muudel trollijatel ja seepiatel ei ole vaja oma nina siia pista...samuti on koondisega nii.....
    Nagu öeldakse kui ei seedi ära söö...

    Ja ma palusin UUU-lt väikest tutvustust Foggia kohta...Ja ma ei võrdle mingeid videosid...Totti on lihtsalt niisamagi kuulus ja tuntud, et videodes on lihtsalt parimad palad...mõned tema stiilinäited...elav tõestus temast!Need tutvustavad ühtteist mängijast ikka!

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Minu arvamus sellises vanuses-niipaljude vigastustega võideldes ja 24 pelast 13 kolli ei ole paha...

    Tema selja taha jäid sellised mehed nagu...
    Filippo Inzaghi AC Milan 13
    Adrian Mutu Fiorentina 13
    Alessandro Del Piero Juventus 13
    Fabio Quagliarella Udinese 13
    Sergio Pellissier Chievo Verona 13
    Mauro Zárate Lazio 13
    Mis otsast nad viie-penalti-totti selja taha jäid?

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Ohh jummal kõigil tuleb ebaõnnestumisi ette...pole ühtegi perfektsionistist pallurit...
    Alati ei õnnestu asjad nii nagu sa tahad...

    Näed juhtub ka parimatel ja maailma parimatel....kas ta pole siis maailma parima jalgpalluri tiitlit väärt selle eksimuse pärast--vasta mulle Jasper, kui nii tarkpea olla tahad....?
    1) tee endale selgeks sõnad, mida sa kasutad - http://www.hot.ee/ivi/perf.html (üldine soovitus on mitu korda 'preview post' nuppu taguda enne postitamist. ma algajana igatahes tegin nii)
    2) väga hea, et sa saad aru, et üks eksimus ei tee mängijast halba mängijat. veel parem oleks, kui sa saaksid aru, et youtube'i video ei tõesta, et ta on halb mängija. edasi minnes äkki oskaksid järeldada, et youtube'i video ei tee temast ka head mängijat. ja lõpuks võiksid aru saada, et argument a'la 'näita mulle foggia-st' selliseid videosid on täitsa hälbega. ja et nende videote postitamine on puhas trollimine.

    TOTTI ON IGAVENE PEDE JNE!

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    ütle mulle millise hooaja eest Totti maailma parima tiitlit väärt on?
    Kui sa aru ei saanud siis see alumine lõik oli mõeldud Ronaldo pihta!Süvene texti järgmine kord--tõin võrdluse Totti ja Ronaldo suhtes, et kui Ronaldo nii rämedalt eksis-kas siis tema pole oma tiitlit väärt või kaotab midagi oma kuulsusesärast!


    Aga kahtlemata Totti fännide seisukohalt vääriks ta iga hooaeg maailma parima tiitlit
    Reaalselt aga hooaeg 2006-2007
    Serie A 35 pelast -26 kolli
    Coppas 5 pelast-2 kolli
    Uefas 9 pelast -4 kolli
    ------------------------
    Total: 50 pelast -32 kolli
    ------------------------
    Tasuks: Euroopa kuldse jalgpallisaapa auhind


    Lisaks sulle teadmiseks veel statistikat: Individuaalselt

    Serie A Young Footballer of the Year: 1999
    Euro 2000 Team of the Tournament
    Serie A Footballer of the Year: 2000, 2003
    Italian Footballer of the Year: 2000, 2001, 2003, 2004, 2007
    ESM Team of the Year: 2000-01, 2003-04, 2006-07
    FIFA 100
    2006 FIFA World Cup All-Star Team
    Serie A Top Scorer: 2006-07
    European Golden Shoe: 2006-07
    USSI Silver Ball (Serie A Fair Play Award): 2007-08
    Roma all-time leading scorer
    Roma all-time highest number of appearances
    Serie A tegevmängijatest edukaim skoorija...

    Leave a comment:


  • hofnar
    replied
    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Ohh jummal kõigil tuleb ebaõnnestumisi ette...pole ühtegi perfektsionistist pallurit...
    Alati ei õnnestu asjad nii nagu sa tahad...


    Näed juhtub ka parimatel ja maailma parimatel....kas ta pole siis maailma parima jalgpalluri tiitlit väärt selle eksimuse pärast--vasta mulle Jasper, kui nii tarkpea olla tahad....?
    ütle mulle millise hooaja eest Totti maailma parima tiitlit väärt on?

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Totti the Chipping God:
    Ohh jummal kõigil tuleb ebaõnnestumisi ette...pole ühtegi perfektsionistist pallurit...
    Alati ei õnnestu asjad nii nagu sa tahad...



    Näed juhtub ka parimatel ja maailma parimatel....kas ta pole siis maailma parima jalgpalluri tiitlit väärt selle eksimuse pärast--vasta mulle Jasper, kui nii tarkpea olla tahad....?

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Vaatasin siis kogu väravate seeria läbi ja avastasin oma üllatuseks, et ainuüksi penaltilöökide osakaal üsna arvestatav ja suur osa kolle löödud tiimide nagu näiteks Lecce, Bologna või kasvõi Torino vastu.
    Seebiks teda veel vara keeta, aga 24 mänguga 8 kolli mängust pole teab mis ründaja tase. Pazzini lõi üle-eelmisel hooajal lausa 9 kolli, aga ikka arvati möödunud aastal, et tema asemele vaja vähe kindlam mees leida ja signiti Gilardino
    Totti kui legendi puhul asi muidugi nii kerge pole ja põhiründaja koha pealt tagandatakse tõenäoliselt siis, kui hooaja jooksul enam jalga valgeks ei saa. Kuna sinna vist veel on natuke aega, siis nagu muret polekski
    Njh... See hooaeg siis total 16 kolli ja 6 nendest pennudest!Aga ka pennusid peab oskama lüüa....goal-i andmed...
    Minu teada ta see hooaeg penaltitel ei eksinud aga mine tea...
    Nu mis vahet kelle vastu on löönud, Serie A-s ei ole apsull nõrkasid klubisid, kui juba tabeli viimane Reggina näitas siin esimestele hambaid!
    Gilardino signiti jh aga eks ta lõi rohkem kolle ka ju Aga eks Pazzinile oligi parem, et minema sai...
    Ja nuh Tottil polegi ju meeskonnas ainult tipuründaja roll-ta peab ikka mänguülesehitamisega ka tegelema vahepeal ja teistele assiste jagama...
    Minu arvamus sellises vanuses-niipaljude vigastustega võideldes ja 24 pelast 13 kolli ei ole paha...

    Tema selja taha jäid sellised mehed nagu...
    Filippo Inzaghi AC Milan 13
    Adrian Mutu Fiorentina 13
    Alessandro Del Piero Juventus 13
    Fabio Quagliarella Udinese 13
    Sergio Pellissier Chievo Verona 13
    Mauro Zárate Lazio 13
    Carvalho De Oliveira Amauri Juventus 12
    Vincenzo Iaquinta Juventus 12
    Antonio Cassano Sampdoria 12
    Antonio Di Natale Udinese 12
    Giuseppe Mascara Catania 12
    Sergio Floccari Atalanta 12
    Giampaolo Pazzini Sampdoria 12


    Aga lõpetuseks Maarek sa oled vähemalt norm vana ja ei tulnud siia sõimama ja ütlema, et Totti seebix ja et ta igavene pede jne....

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    http://www.youtube.com/v/uUQ7pRVAvoM&feature=related
    Totti 2008/2009 GOALS...
    Kõik kes ütlevad, et Totti on juba puujalg ja ta ei jõua joosta ja , et talle tuleks rullikad allapanna- ja samuti seda, et "Totti seebiks" need mingu perse.....kuradi neegrid!
    Mees põrutab sama ilusaid kolle, kui 10 aastat tagasi!
    Vaatasin siis kogu väravate seeria läbi ja avastasin oma üllatuseks, et ainuüksi penaltilöökide osakaal üsna arvestatav ja suur osa kolle löödud tiimide nagu näiteks Lecce, Bologna või kasvõi Torino vastu.
    Seebiks teda veel vara keeta, aga 24 mänguga 8 kolli mängust pole teab mis ründaja tase. Pazzini lõi üle-eelmisel hooajal lausa 9 kolli, aga ikka arvati möödunud aastal, et tema asemele vaja vähe kindlam mees leida ja signiti Gilardino
    Totti kui legendi puhul asi muidugi nii kerge pole ja põhiründaja koha pealt tagandatakse tõenäoliselt siis, kui hooaja jooksul enam jalga valgeks ei saa. Kuna sinna vist veel on natuke aega, siis nagu muret polekski

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Totti the Chipping God:

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    sa ei pea seda teemat üldse lugema, ega siia postitama... kui sulle ei meeldi totti ja üldse temaga seonduv..hoia lihtsalt eemale..

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    oh jeebus küll.

    Leave a comment:

Working...
X