320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pane talle selga veel rõvedalt kole särk ka ja VOILAA vastus on olemas miks teda kaasa ei taheta. Tubli Prandelli!

    E: Kas Cigarini tegi tõesti nii hooaja et väärib koondise kutset? Kui see nii oli siis see teeb küll õnnelikuks, mitmeid, mitmeid aastaid juba lootnud selle mehe peale.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Kas sa pead kummaliseks Prandelli väljaöeldud põhimõtteid või seda et ta neist kinni peab?
      Ma lihtsalt poleks oodanud, et ta valikmängud/sõprusmängud ja EMi paneb ühte patta. Valikmängust mängukeelu all olevate mängijate kõrvalejätmine on OK, EMilt (kus peaksid kindlasti olema kohal KÕIK parimad mehed) kõrvalejätmine pigem üllatav/kummaline.

      Ja ma kahtlen, et Prandelli mõne suurema ja olulisema tähe (nt Gigi) samalaadse olukorra puhul samamoodi talitusenud oleks.

      Aga ju Prandelli teab ja üldiselt ei vaidlusta tema nägemusi. Mehe kummalised lükked on pigem kosmeetilist laadi ja põhikoosseisu osas midagi skandaalset pole. Põnev muidugi, mis formatsioonis Prandelli mehed platsile saadab ja milliseks kujuneb tiimi ründeliin.

      Kommentaar


        Prandelli pm jätta välja Oss on küll ilmselge, aga jätta välja Marchetti kes on terve hooaeg kindlat head mängu näidanud on küll nõmedus. Seda veel põhjusel, et Federico närv ei pidanud vastu õigustatud põhjustel. Ahh pohhui ka...Saksa ja Klose on nagunii võitnud. Marchetti jääb nagunii Serie-A üheks parimaks ka tulevastel aegadel. Prandelli on lihtsalt koomik.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Arvestades Gigi vormi on suht pohhui kes varuvv-d on.
          Sirigu ja De Sanctis nagunii veel paremas hoos kui Marchetti.
          Algselt postitas Iceman
          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

          Kommentaar


            Itaalia spetsid jälle koos...
            Peale selle et ma ei mõista Totti eemale jätmist, ei mõista ma ka seda ründeliini valikut üleüldse. Mis seal keskmine pikkus tuleb? 170cm? Ja kui tekib vajadus taktikat muuta ja pikka palli kasti taguda vms.? Kes siis need kohustused üle võtaks. Sellessuhtes oleks pidanud ikka nagu Osvaldo v Matri kaasas olema.
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Prandelli ise ütles: "We evaluated which players could give us 100 per cent in terms of the team overall. Those left out were so for tactical reasons. Today there is no longer a static player in attack. Mario Balotelli can be used in that role, but also on the flanks."

              ja muud selgitustööd ka: http://www.football-italia.net/18803...-azzurri-squad

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Ja kui tekib vajadus taktikat muuta ja pikka palli kasti taguda vms.? Kes siis need kohustused üle võtaks. Sellessuhtes oleks pidanud ikka nagu Osvaldo v Matri kaasas olema.
                Neeger on 188cm.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Balotelli pole jalgpallur, ammugi mitte Itaalia koondise esindaja. Ta on üks suvaline käitumishäiretega ära hellitatud neeger ja kui selline vend kasvõi 7-0 eduseisul vahetusest platsile panna, on Itaalial üks väga suur häbiplekk juures, mille mahaküürimiseks kuluks mitmeid aastakümneid. Löögu kasvõi finaalis hattrick, mind ei koti ausalt, Balotelli pole itaallane ja koondisesse pole tal asja, ennem ma laseks Stefano Taunil seal ringi joosta oma kõõrdsilmadega
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Sirigu ja De Sanctis paremas hoos? Kes küll Chelsea vastu mõlemas mängus väravas sittus? Ära lahmi niisama. Ma ei väidta, et kumbki neist kehvem oleks, aga hetkel on küll jah Puffy tüdruk esimene ja siis rodu võrdseid mehi võtta.
                    Ja cocky....mis sul Stefano Mauri vastu nüüd on? On kade meel, et ta kordades ilusama käärlöögist värava loetult kirja sai? Ja mis Balotelli vastu on? Kas ikka kripeldab, et neegermees ütles teie nö kuningale "kuule naine, kui sul nii pikad juuksed on siis miks sa rase pole."

                    Kui Prandelli Rotti koondisse võtab laguneb Euroopa Liit!!!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ma lihtsalt poleks oodanud, et ta valikmängud/sõprusmängud ja EMi paneb ühte patta. Valikmängust mängukeelu all olevate mängijate kõrvalejätmine on OK, EMilt (kus peaksid kindlasti olema kohal KÕIK parimad mehed) kõrvalejätmine pigem üllatav/kummaline.
                      Eika, imelik on sinu suust kuulda selliseid lauseid ja nende lausete kasutamist oma sisestatavas tekstis.Üks asi on laused, teine asi on teatava tähendusega powerhouse sõnade kasutamine.

                      Rääkides parimatest, siis oleme ausad Totti on olnud see hooaeg Roma meeskonna parim mees, selle meeskonna ihu ja hing, geniaalsuse kõrgklass, mida ihaldavad endale ükskõik millise liiga ladviku tiimid.Hetkel ei ole ega pole peale kasvamas just palju selliseid geeniusi, kes loeb palliplatsi nagu "vihmamees" raamatut.
                      Totti, kes on 35 aastat vana, tõuseb esile selliste meeste seas nagu De Rossi,Borini,Osvaldo,Bojan,Gago,Pjanic,Lamela jne....see peaks olema tõsine hinge ja häirekell päästmaks Itaalia EM-i krahhist.Hetkel käib nii Prandelli kui enamike foorumlaste seas lihtsalt vanuseline diskrimineerimine.

                      Kui sul vähegi on meeles 2006 aasta triumf ja see kes olid seal dirigendi puldis, siis peaksid arusaama, et korralike mängujuhtideta ei tee me mitte ühelgi suurturniiril mitte puumunnigi.Ilmselt vanusest sina kaugemale ei näe paraku.Hetkel on tunne, et enamik siinsetest foorumi tegelinskitest pole apsull kursis Itaalia liigas oleva materjaliga, keda võiks koondisesse kutsuda, ütle mulle mida teeb kasvõi Pazzo,Matri ilma korralike assisteerijateta? Vastust tead ilmselt isegi, pole nad ju päris mehed, kes suudaks 1 vs 1 olukorrad kaitsetega enda kasuks pöörata.Ere näide on ka nt Pazzo koos Cassanoga ja ilma!

                      Kirjutate siin, nagu teil läheks hullult korda Itaalia koondis ja sellega seonduv, kuid jutt on küll selline, nagu te tahakski, et me ei saaks alagrupistki edasi.Ma ei saa aru kus te elanud olete ja mida kurja on Totti kõigile teinud, et teda vihatakse. Olete kade, et ta on nii edukas ja et ta on niipalju tunnustust pälvinud? Ballon D´or ei ole kusjuures mingi küsimus ,see oleks olnud ainult vormistamise küsimus.Varsti on kõigi aegade TOP 3 koht ka saavutatud ja Altafini ja Meazza kaovad põrmu!
                      sigpic

                      Kommentaar


                        No jumal küll, Totti ju ise lõpetas karjääri koondisega, millalgi lõpetab iga mängija. Ta pole mänginud ju koondises peale 2006 aastat vist kui õigesti mäletan. Vorm vormiks, aga kogu valiksari ju ehitatakse ka meeskonda selleks euroks, ja seega peaks ikkagi need mängijad kes seal osalesid kaasa tegema.

                        See oleks juba suhteliselt ebaõiglane. Ja mulle vähemalt on küll mulje jäänud, et pole Totti siin ennast peale ka määrinud. Sama jutt tegelt ka DP osas. Võiks ju ka öelda, näe, tuli pingilt ja lõi karistuslööke sisse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                          Kirjutate siin, nagu teil läheks hullult korda Itaalia koondis ja sellega seonduv, kuid jutt on küll selline, nagu te tahakski, et me ei saaks alagrupistki edasi.Ma ei saa aru kus te elanud olete ja mida kurja on Totti kõigile teinud, et teda vihatakse. Olete kade, et ta on nii edukas ja et ta on niipalju tunnustust pälvinud? Ballon D´or ei ole kusjuures mingi küsimus ,see oleks olnud ainult vormistamise küsimus.Varsti on kõigi aegade TOP 3 koht ka saavutatud ja Altafini ja Meazza kaovad põrmu!
                          Paremini väga sõnastada ei saanud. Mul on juba pikemat aega kahtlus et need "koondise ""HvänniD"" pole muud kui pesuehtsa homod. Kui siin kellegile koondise käekäik korda läheks, siis ilmselgelt nii lolli ja pahatahtlikku juttu ei aetaks. Tehke mingi para-Itaalia teema, ja kirjutage seal oma idiootsuseid edasi. Paluks mitte mõnitada ainust püha kohta siin foorumis. Ja siin ei trollita!

                          FORZA ROMA!!!
                          FORZA AZZURRI!!!
                          MERDA RUBENTUSS(22-23 ? 28), DELIO PUSSY, DIMA BILAN, MERDA-PRINTER, NAZIO & BALOTELLI!!!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Te ärge sittuge oma ründajate pärast ! Kuna Puyol on nagunii audis suveks siis Pikee puhul piisab kurja näo tegemisest, et ta balansist välja lüüa. Iseasi kas pall teie nutuselt keskväljalt üldse ründesse jõuab.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Iseasi kas pall teie nutuselt keskväljalt üldse ründesse jõuab.
                              Pirlost oled kuulnud midagi?

                              Kommentaar


                                Puyol mängib viimasel ajal nagu RB-d peaaegu seal Barcas, et ei teagi nagu, mu meelest on ta kaitsjana nõrgemaks jäänud, pigem on lihtsalt liidrina suur puudus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X