320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Pole mängu näinud, aga Mottata Itaaliat ikkagi vaadata ei taha.

    Asi pole kvaliteedis vaid lihtsalt isiklikus eelistuses, sest ma ei suuda Milani ja Juventuse pillerkaarele eriti entusiastlikult kaasa elada.
    Interit ka enam ei vaata siis jaanuarist või?

    Kommentaar


      Kui nüüd rääkida kaitsest, ja kaitseprohmakad ju olid ka otsustavad, siis vot nüüd paralleele tuues, Juve, kes oli kõige parema kaitsega klubi itaalias, mängis ju enamus hooajast nii:

      --------------------Väravavaht---------------------
      ---------CD------------CD------------CD------------
      FB------------------------------------------------FB


      ENAMUS MÄNGE KÕIK 3 keskkaitsjat olid platsil. Äärtel olid suhteliselt ründava suunitlusega fullbackid, eelkõige siis Lichtsteiner.

      Maggio näitas täna, et kaitses ta pole mingi tegija, noh seda olen ma tema osas alati arvanud, et siit nüüd küsimus, kui Chiellini saab Hispaania mängu ajaks kargu alla. Mida teha?

      Kommentaar


        Üldiselt tahaks näha põnevat alagrupimängu mitte Hispaania poolset 6-0 ülesõitu mis tundub praegu reaalse lükkena.
        Kas Giovinco ei kõlba trequartistaks siis üldse või ? Miks topitakse sinna Montolivot ja prahi- Mottat ?
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Üldiselt tahaks näha põnevat alagrupimängu mitte Hispaania poolset 6-0 ülesõitu mis tundub praegu reaalse lükkena.
          Kas Giovinco ei kõlba trequartistaks siis üldse või ? Miks topitakse sinna Montolivot ja prahi- Mottat ?
          Seda teab vaid Prandelli. Igatahes tore et valukohad kätte näidati. Montolivo ei ole maailmaklassi nr 10 ja Maaagjo ei sobi 4mehelisse kaitseliini.

          Kommentaar


            Kes vasakul mängis ?
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Balzaretti ja Ogbonna vahetusest

              Kommentaar


                No mina pakun Montolivo biaismi põhjuseks koos veedetud aastaid Violas kus Monto ka kaptenipaela kandis. Kuigi Itaalia koondis peaks Prandellile suhteliselt lähedane olema (viidates sellele, et otsib nö vahetut sidet/kontakti ja praegus koosseisus on just Montolivoga kõige rohkem tegemist olnud), palju on just räägitud sellest kuidas selline kambavaim on Prandelli käe all taasleitud jne jne. Mine võta kinni siis, aga jah, Montolivo oli kapten seal kui Prandelli treenis, ju siis oli hea jutuga mees riietusruumis ja ongi rohkem sellise toetava karguna seal, no nagu ma juba vihjasin, et teab Montot kõige rohkem, kui on pingeline olukord siis toetab.

                Mingi romanista või uuu võib selles osas nüüd täpsustada, sest ma aiman mida selle toetuse all siin silmas võib pidada, teatud oraalseid toiminguid Monto poolt vms.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Panso Vaata postitust
                  No mina pakun Montolivo biaismi põhjuseks koos veedetud aastaid Violas kus Monto ka kaptenipaela kandis. Kuigi Itaalia koondis peaks Prandellile suhteliselt lähedane olema (viidates sellele, et otsib nö vahetut sidet/kontakti ja praegus koosseisus on just Montolivoga kõige rohkem tegemist olnud), palju on just räägitud sellest kuidas selline kambavaim on Prandelli käe all taasleitud jne jne. Mine võta kinni siis, aga jah, Montolivo oli kapten seal kui Prandelli treenis, ju siis oli hea jutuga mees riietusruumis ja ongi rohkem sellise toetava karguna seal, no nagu ma juba vihjasin, et teab Montot kõige rohkem, kui on pingeline olukord siis toetab.
                  Jah, Prandelli oli treener, kes temast mängumehe tegi ja üsna müstilisel kombel usub vist senimaani, et temast võiks ka EM'l asja saada. Loota ei keela ju keegi, sest ohus ei ole miski muu, kui tema enda töökoht
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Arvestades viimaste aastate sündmusi ja hetke treenerite valikut itaalia maastikul, kui just kõik mängud 6:0 ei kaotata, siis Prandelli on MM-ni kindlalt pukis.

                    Kommentaar


                      Kaotus Venemaale oli hea. Toodi meie vead välja...nüüd nädal on aega end koguda ja siis suur favoriidiga kokku minna. Peame tegema oma mängu ja alagrupist edasi pääsema. Favoriidi koormat kannavad ju Hispaania, Saksamaa ja Holland. See olukord peaks meile sobima. 2006 aastal ei peetud samuti meid favoriitideks.
                      Muidugi mängu pilt pole meil hetkel kiita ja kohti, kus lahendusi leida on mitmeid. Treener on teinud otsuse, kes sõidavad EM-ile ja nüüd targutada pole enam mõtet. Kes jäid välja, jäid välja!
                      Forza Azzurri!
                      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                      Kommentaar


                        Andrea Barzagli on järgmine, kes vigastuse tõttu jääb koju? Juve fännid äkki annavad infot?
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Kardetakse et kuni 20 päeva. Ehk siis nibina nabin potensiaalseks veerandfinaaliks ja poolfinaaliks saaks terveks. Sel juhl ka pole nagu sooja sisse saanud.

                          Et ju saadetakse koju kui arstid esialgset hinnangut ei muuda. Asemele Konn Interist.

                          Kommentaar


                            Siin päris mitmed itaalia suurnimed minevikust on toonud 2006 aastaga paralleele, nüüd läkski täkkese, kaotasime tookord ka ju Nesta, kui esialgu pidime mängima Cannavaro-Nesta, ja mängiti siis Cannavaro-Matrix.

                            Aga seekord on löök suurem ma arvan, Barzagli oli minu silmis parim kaitsja hooajal juves, Chiellini polnud sugugi midagi erilist, Bonuccist ei hakka rääkimagi. Suur tagasilöök koondisele, arvestades mis hooaja Inter tegi, ei usu, et konn printsiks muutub sel turniiril.


                            Iseasi kas see ongi mida koondis vajab, kardan, et Prandelli läks nende noorte toomisega koondisesse liiale, paar venda oli kes vanemad ja tegid sellise hooaja kus oleks võinud täitsa mängida, kasvõi pingilt tulla euro mängudel. No nagu Aquilani>Monto või kasvõi Pepe, ja mul on omad kahtlused ka ses osas, et oli vaja nii lihtsalt Criscitost lahti saada. Krt see skandaal ei muuda ju mängijat. Minu meelest Prandelli käe all on mees paremini mänginud kui Balzaretti kes mu silmis mingit imehooaega küll ei teinud. Natuke isegi üle haibitud mängijana suuremas plaanis.

                            Kommentaar


                              Uudiseid mujalt, siis Olic ei mängi eurol, hea või halb uudis, ei oska öelda. Mees on väga sitke ja võimeline 90 minutit järjest jooksma nagu oleks mingeid patareisid söönud, samas klassi on tal alati puudu jäänud. Siiski, pigem on see löök Horvaatiale, kuna Eduardo pole peale vigastust sama mängija, ja kui aus olla on ka teised ründavamad mängijad oma arengus kuhugi kinni jäänud.

                              Kommentaar


                                DDR keskkaitsesse!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X