320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Koondis\'

    Lippi nimetas koondise kolmapäevaseks sõpruskohtumiseks Saksamaaga:
    Buffon, Amelia, De Sanctis; Barzagli, Cannavaro, Grosso, Materazzi, Nesta, Oddo, Pasqual, Zaccardo; Barone, Camoranesi, De Rossi, Diana, Gattuso, Perrotta, Pirlo; Del Piero, Gilardino, Iaquinta, Toni, Vieri.

    Ei kommentaari!
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Koondis\'

      Aga kommenteeri, tahaks küll teada, mida sa asjast arvad!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Koondis\'

        Algselt postitas Silver


        Aga kommenteeri, tahaks küll teada, mida sa asjast arvad!
        Põhimõtteliselt on minu seisukoht ka eelnevaid sõnavõtte lugedes ja loogiliselt järeldades selge(ei taha väga katkist plaati siin mängida).
        Minu arvamus Lippist langes siis 10 palli skaalal absoluutsele nullile ehk siis -273-le. Pole lihtsalt sõnu. Mulle lihtsalt ei istu selline(minu silmis tunnetel põhinev ja fakte eirav) koondisejuhtimine.
        Muuseas tahan kindlalt seda mängu näha nii, et kui keegi leiab tulevikus streami, siis postitagu siia ka. Vaja vaadata kuidas Totti puudumine täpselt lahendatakse.
        Buffoni on tore jälle nimekirjas näha. Nägin paari päris ilusat(vooru parimaid) tõrjet Werderi vastu.
        Aga mis ülejäänud Azzuri toetajaskond arvab?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Koondis\'

          milles probleem?

          Mina toetan Lippit hetkel 100%. Usun et ta teab mida teeb. Tahaksin näha Inzaghit koondises. Mees on terav. Vieri kohta niipalju, et ei tasu teda maha kanda enne MM-i. Mees on alati MM-ide head mängu näidanud ja pole põhjust teda nõrgaks nimetada. Ja veel seda ka et need friendlid ei maksa midagi. MM-i alustavad kõik 0 punkti pealt ja loeb ainult see mis Saksamaal saab. Veelkord enne vaatame ära ja siis kriitika või kiiduavaldused.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Koondis\'

            Et nagu Rino olevat kerge vigastuse tõttu koju jäänud.

            No probleem ongi selles, et pole näha Insaghi nime. Goal.com vahendas kunagi Lippi sõnu, et hoiab Pippol silma peal aga nüüd, kui pressikonverentsil küsiti põhjendust sellisele valikule(loomulikult esimene küsimus), siis Lippi olevat vastanud, et jätkab meestega,kellega läbis alggrupi ja ei vali koondist hetke vormi järgi. Kuigi allikad pole 100 protsendilise usaldusväärsusega näen Lippit seetõttu petturina. Ja no see, et võtame mehi selle järgi, kes meid niikaugele aitasid on ka kaheldava väärtusega. Kui mu mälu ei peta siis Iaquinta ainult kahes mängus mänginud(oleks hea kui keegi leiaks statistika-mälu veab nii mõnigi kord alt)ja rääkimata sellest, et tal Serie A-s vähem kolle Insaghist ja 7/6 on penaltid. Loomulikult võib tema valikut põhjendada ka sellega, et Tottita on meil kreatiivsusprobleem veelgi suurem aga vaevalt näeb Lippi temas põhimängijat ja julgen väita, et Pippo on vahetusmängijana kaugelt parem(spirit on lihtsalt nii tugev)
            Mina ei imesta kui praeguste jõujoonte jätkudes hakkab Gila üha enam ennast pingil leidma ja siis läheb Lippil väga teravaks.
            Mingil määral leevendaks minu viha, kui Lippi avalikult võtaks kogu vastutuse enda peale. Kui, aga naaseb trofeeta ja mingite vabandustega(kasvõi õigustatud) teiste suunas siis olen kindel, et press lööb ta risti ja tal kaob treeneriameti isu nii mõnekski ajaks.
            Minu meelest sai isegi Vierit nimetamata päris argumenteeritud jutuke. Aga keegi võiks veel oma hinnanguga visioone rikastada.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Koondis\'

              Buffon, Amelia, De Sanctis; Barzagli, Cannavaro, Grosso, Materazzi, Nesta, Oddo, Pasqual, Zaccardo; Barone, Camoranesi, De Rossi, Diana, Gattuso, Perrotta, Pirlo; Del Piero, Gilardino, Iaquinta, Toni, Vieri.

              Alguseks küsiks kohe, kes on Amelia. Seejärel ennustaks: 99% on Abbiati Juves teinud Ameliast palju paremaid mänge. Lippi niiöelda kvalifikatsioonist pääsemise meeskonna jutt on jama. Vieri silma ei häirigi, on mõned kollida toksinud Monacos. Nõrgem liiga, asi seegi. Pidi vist Devilgi siis tooli pealt maha kukkuma, kui Vieri lõi treeningmängus värava. Piero on kah suht hoos. Iaquinta vormi kohta pead ei annaks. Siiski on puudus Inzaghist. Muu on suht korras.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Koondis\'

                No Amelia on Livorno eest väidetavalt väga hästi seisnud. Ise polegi teda väga näinud vist(Milaniga mängust leidsin arvutist aint kolm väravat, mitte highlightsid) aga igalpool kiidetakse seda noort mängumeest(vaatasin järgi, et 23 või 24...ehk päris täpselt ei vaadanud ). Abbiati häid tulemusi (kas oli 16W, 1D tema record) kiputakse ikka Juve kaitsetegevuse arvele kandma, aga vaatamata hetkel olevale pingiseisusele võiks ta vähemalt kolmas küll olla. Väravavahtidega ma probleemi ei näe, kuna Buffy vahetamine on ebatõenäoline hoolimata treenerist ja ka antud valikute tase on minu jaoks usaldatav.
                Muuseas Paolo Rossi olevat ka hea sõna poetanud Pippo eest
                Selle muus suht korras peale ütleks ma palju veel on võimalik sellel tasemel teisiti mõelda? (vastust ei taha teada)

                Edit: ja mulle selgus, et Gattuso ei jäänud päris koju vaid sõitis ikka teamiga kaasa ja lasi ennast rahvuskoondise arstidel uurida ja seejärel naases Milanosse. Ja Lippi ei kutsunud kedagi juurde nagu ma aru sain.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Koondis\'

                  tõesti ei kutsutud Gattusole asendajat. Väidetavalt alustavad keskväljal Pirlo, De Rossi ja Camoranesi. Ise vb prooviks isegi Perrottat koos De Rossiga. Ja ka minu toetus Inzaghile. Mees ikka hea olnud Milani eest. Terav ja janune seal ees. Aga Lippit ma usaldan sada 100% hetkel. Ja me oleme piisavalt tugevad niiet me suudame hästi mängida ka ilma osade meesteta. Aga kurb kuid tõsi, Toni ja Gila ei ole nii teravad hetkel kui võiksid. Miks mitte Pippo ja Bobo uuesti ründepaina...kasvõi pingil

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Koondis\'

                    Jasper, on veel midagi öelda? :P

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Koondis\'

                      Super, Itaalia purustas Saksamaa 4-1. Väravad siis 4 minutil Gilardino poolt, 7 minutil Toni poolt, 39 minutil De Rossi poolt ja viimase värava lõi keegi muu kui \"vanameister\" Del Piero ise. Buffonilt oli ka hea mäng. Üldse, nüüd peab küll Itaaliat väga kartma, isegi Brasiilia. Forza Italia.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Koondis\'

                        Algselt postitas Silver


                        Jasper, on veel midagi öelda? :P
                        Ei ole nagu põhikoosseisu kritiseerinud. Aga mängu ei näinud
                        Muuseas vahepeal on vist mainimata, et Lippi ametlikul pressikal ei võtnud omaks seisukohta \"hetkevorm pole oluline koondise nimetamisel\"...aga jah mees ei käitu küll vastavalt. Need sõpruskohtumised ei muuda minu seisukohti tema koondislaste valikus ja ainus võimalus, et mina tunnistaks tema geniaalsust on MM tiitel.
                        Ja cännule on mul vist mainimata, tagantjärgi on kõik targad.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Koondis\'

                          Varemgi on sõprusmänge võidetud. Vaatame, kuidas ikka MM\'il läheb. Tore alandamine küll ilma Tottita, kuid lause \"Üldse, nüüd peab küll Itaaliat väga kartma, isegi Brasiilia.\" on küll üle pakutud.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Koondis\'

                            Üldiselt peaksid kõik kõiki kartma...vaadake kasvõi eilseid tulemusi.

                            Aga mäng oli OK. Buffon tegi 2 head tõrjet. Pirlo oli kuidagi lahja ja pohhuist seal platsil. De Rossi oli ikka palju etem. Väga hea oli ründajate töö. Samuti Camoranesi. Grosso liitumine rünnakule oli ka täiesti arvestatav. Ainuke kelle mängu koht tõesti sita sõna võib öelda on vahetusest liitunud Matrix. Tuli sakslaste värav ju temas süü tõttu. Nurgalöögi ajal seisid Huthiga mõlemad kohapeal, hoidsid üksteist kergelt embuses ja ootasid kuni pall nendeni kukub. Sakslaste õnneks kukkus Huti jalale...MAtrix seisis niisama...

                            Ei mäletagi täpselt palju Iaquinta mängis, aga midagi korda ei saatnud. Kuidagi kehv tundus tema füüsiline vorm olevat. Niiet siinkohal sooviksin ikka ja jälle Pippot tema asemele. Kahju et Vieri ei mänginud, siis oleks aimu saanud mehe vormist.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Koondis\'

                              No pärast eilseid sõprusmänge julgen mina küll sellise lause öelda \"Üldse, nüüd peab küll Itaaliat väga kartma, isegi Brasiilia.\", sest me nägime küll kuidas suurriigid mängisid, keegi ei saanud kindlat võitu, kõik kobistasid kuidagi PEALE Itaalia ja veel suurriigi Saksamaa vastu.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Koondis\'

                                Jah, võit oli tõesti veenev. Suureskooriline võit Saksamaa enda vastu on tähelepanemist väärt, ent siiki... . Üle ei tasu seda tähtsustada, Brasiilia või kes iganes pidi Itaaliat kartma enne seda sõprusmängu ja peab kartma ka edaspidi. Siin ei muutu midagi, aga minujaoks see 4-1 võit Itaalia ohtlikkust olulisel määral ei tõstnud. Oli õnnestunud mäng ja rõõmustagem, ent ootame tõesti suveni ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X