320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Ja lõpuks jättis vist üldse metallplaadi jalga, kui õigesti mäletan. Terve ei pidavat ta ikka olema. Pirtsutab kui plika lihtsalt.
    Jättis jah, sest väljavõtmine oleks tähendanud, et ta ei saa hooaja alguss mõni kuu mängida.
    Aga äkki talle ei meeldinud hoopis see nõiajaht meedias?

    Anyway, Nesta ütles Donadonile, et ei taha Fääri Saarte ega Leedu vastu mängida ja üleeile ütles, et ei mängi enam üldse koondise eest. Miks tema kohta ei öelda siis, et pirtsutab nagu plika?

    Kommentaar


      Koosseis Hungari vastu:

      Väravavahid: Amelia, Buffon, Curci
      Kaitsjad: Barzagli, Cannavaro, Grosso, Materazzi, Oddo, Zaccardo, Zambrotta
      Poolkaitsjad: Ambrosini, Aquilani, Diana, Gattuso, Palombo, Pirlo
      Ründajad: Del Piero, Di Natale, Inzaghi, Quagliarella, Toni...

      U-21 meeskonnas väljakasvanud Curci ja Aquilani on siis kutsutud ja kolmandat korda ka Palombo...

      Suure üllatusena on puudu DeRossi. Samuti on puudi näiteks Gilardino aga see eriti suur üllatus nüüd pole

      Väravas suure tõenäosusega on Buffon aga kaitses on mitmeid variante.
      Keskel ilmselt Matrix - Canna aga Don vast proovib midagi muud ka teisel poolajal. Äärtes on ka mängimisruumi. Zambrotta alustab nii või naa ja teisele äärele siis Oddo või Grosso olenevalt sambrotta positsioonist.

      Keskväljakule on väga raske mehi ennustada, nagu ka rünnakule...
      Ründajate valik on muidugi muljetavaldav ja mulle sobiks päris mitmesugused variandid seal...

      Kommentaar


        Mängu raport

        Buffy
        Don

        Haiaits
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Materazzi sai vigastada ja võeti vaheajal välja ja kohe kolm kolli sisse lastud? Juhus? Ei, loodetavasti ei ole midagi tõsist, sest nii Interil kui ka Itaalial on teda ikka hädasti vaja.
          sigpic

          Kommentaar


            Njah, seekord lasi Cannavaro läbi, kelle tõttu sündisid kaks väravat, mitte Matrixit asendanud Barzagli.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Njah, seekord lasi Cannavaro läbi, kelle tõttu sündisid kaks väravat, mitte Matrixit asendanud Barzagli.
              No ilma Matrixita on Canna järelikult sitt. Ja Materazzi Itaaliat enne võimaliku EM'i ametlikes kohtumistes ei esinda ilmselt. See on hetk, kui Itaalia fännid võiks Nestat sõimata.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                No ilma Matrixita on Canna järelikult sitt. Ja Materazzi Itaaliat enne võimaliku EM'i ametlikes kohtumistes ei esinda ilmselt. See on hetk, kui Itaalia fännid võiks Nestat sõimata.
                Pigem see on hetk kui Barzaglil tuleb üles astuda.

                Kommentaar


                  Matteo Ferrari tagasi koondisse! Kuigi tal ka vist hetkel kerge vigastus...

                  Kommentaar


                    Kerge? Oktoobrini ei ole vigastatud?

                    Aga jah, ta oleks küll muidu parim võimalik valik.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                      Pigem see on hetk kui Barzaglil tuleb üles astuda.
                      Barzagli on jõhkralt ülehinnatud. Gamberini, Bonera ja vbl isegi Ferrari on kõik paremad minu silmis. Mitte et praegu ükski nagu Matrixi asendada suudaks itaallastele.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Angerjas Vaata postitust
                        Kerge? Oktoobrini ei ole vigastatud?

                        Aga jah, ta oleks küll muidu parim võimalik valik.
                        Ausaltöeldes ei tea täpselt Ferrari vigastuse kohta

                        Kommentaar


                          Matertuzzi ei ole jällegi minu silmis mingi meeletu maailmaime...Barzagli on vägagi andekas ja kogenud mängumees, kes kuulub õigustatult Itaalia koondisse....hea meel et inter ilma ühest mehest
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Maailmameistriga ei plõksi, Matrix on kunn!

                            Kommentaar


                              Kui M on Kunn siis sina (cannumann) oled M***........hahahahahaha ok mul tegelt erilist vahet pole kes seal kaitses taidleb...peaasi, et võidud tuleksid.
                              Siiski kahtlen, et Donadoni see õige Itaalia jaoks on.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Selle koha pealt pean nõustuma, et ka mina ei tea kas Don see õige valik on. Lippis ei kahelnud ma kordagi...Samas on ka Donadoni all tulemused normaalsed olnud, kui välja arvata Prantsusmaa ja leedu mängud, mis eelmise aasta augustis/septembri alguses olid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X