320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loodame siis et tanni ennustus läheb täide...Et Cassano tõmbab pärast võiduväravat kohtunikule oma trussikud pähe

    Kommentaar


      tra Don kaitseb ka ennast veel...Pussy.

      ------------------Buffon-----------------

      Zambrotta---Panucci----Chiellini----Grosso

      ------------DeRossi-----Pirlo-----------

      --DelPiero-------Aquilani-------Cassano

      -----------------Toni-------------------

      VÄRISEGE!

      Kommentaar


        Ja mis taktika see on?
        Sinu vaimusünnitis?
        slimm.ee

        Kommentaar


          No Cassanot DiNatale ees küll ei eelistaks..ja DeRossi on raudselt reedel algusest platsil..Forza AZZRRI!!

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            tra Don kaitseb ka ennast veel...Pussy.
            ------------------Buffon-----------------
            Zambrotta---Panucci----Chiellini----Grosso
            ------------DeRossi-----Pirlo-----------
            --DelPiero-------Aquilani-------Cassano
            -----------------Toni-------------------
            VÄRISEGE!
            di Natale asendamine cassanoga ei ole hea mõte. Di Natale tegi korraliku esituse ja tõestas minu arust enda kuulumist põhisse.
            AILTON

            Kommentaar


              jah minu vaimusünnitis.

              Loomulikult oli DiNatale hea. Ja mul pole midagi selle vastu kui ka tema alustab. ja Cassano vahetusest tuleb. See pole probleem. probleem on keskväli

              Kommentaar


                Eino kahtlemata tuleb keskväljal Milani meeste asemel rohkem Roma omi kasutada.

                Kommentaar


                  No ei saa kohtunikud nii näkku panna!!!! NORRAKATEST ei saagi midagi muud ju loota..Nüüd jääb kõik oranzide otsustada...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jr Vaata postitust
                    No ei saa kohtunikud nii näkku panna!!!! NORRAKATEST ei saagi midagi muud ju loota..Nüüd jääb kõik oranzide otsustada...
                    meie enda ikka. vaja vähemalt viiki panna prantsudega. Tra ma jooksen plajalt platsile selles mängus raisk

                    Kommentaar


                      teil on põhimõte, et saaks ainult prantslasi edestatud, et muu on pohhui?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        ei ikka edasi pääseda

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          teil on põhimõte, et saaks ainult prantslasi edestatud, et muu on pohhui?
                          Kui meeskonnal on soov edasi pääseda, siis peabki ju olema põhimõte prantslasi edestada.

                          Aga mul on hoopis põhimõte, et rumeenlased eesotsas Mutuga edestaksid jälle hollandlasi ja teeksid suurte meeskondade elu raskeks
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Aga mul on hoopis põhimõte, et rumeenlased eesotsas Mutuga edestaksid jälle hollandlasi ja teeksid suurte meeskondade elu raskeks
                            Rumeenial on kaks punkti. Hollandil on kuus punkti. Rumeenia ei saa Hollandit edestada, ainult neid omavahelises mängus võita.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Rumeenial on kaks punkti. Hollandil on kuus punkti. Rumeenia ei saa Hollandit edestada, ainult neid omavahelises mängus võita.
                              Mängus saab ju Rumeenia Hollandit edestada ja seda ma silmas pidasingi.

                              Ma oskan matemaatikat üsna keskmiselt ja tean väga hästi, et turniiritabelis Hollandit edestada pole neil võimalik
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Don seebiks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X