320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust

    tsiteerides klassikuid:
    seda ka et, Totti seebiks.
    Irw Naljamees ikka oled! Ainuke mees kes mängida ka oskab
    Aga tegelikult konföderatsioonide jh , las nooremad -uued tulijad möllavad, kuid kogemusi loodan 2010 MM-ile. Ja ehk seal Totti saab pelada. Tead Eika tahaks mõnuga turniiri nautida ja samuti totti mängu- kuit a terve on jne..Sest see streamide jälgmine kehva kvaliteediga jne(kohati).Saab oma iidolit näha terve turniiri jooksul otsepildis kangelastegusid korda saatmas. Tead 2004 Totti tegi lolluse ja sülitas-sai seega mängukeelu ja mina pidin jälle kurvastama-tol ajal vist veel livestreame polnud-või oli aga mul polnud netti ja olin noorem. Ja 2006 oli ka pooleldi mängukorras! Et päris täiskoormust vist ei saanud.2008 ei osalenud, nüüd loodan, et 2010 ta tuleb tagasi ja teeb oma viimase suurturniiri itaalia eest ja aitab oma meeskonna võimalikult kõrgele!
    Et ehk said mu mõttest aru, Totti parimad aastad tema karjäärist on minu silmale nägemata jäänud ja pole saanud kaasa elada, samuti Roma peladele, et nüüd siis võimalus nautida.Aga loomulikult teid rotte see ei huvita
    Ja kui aus olla siis Totti oleks väga vajalik vana- oleks ta terve siis tõmbaks itaalia mängu käima ka, sest keegi muu tolvan ju ei oska neid sööte ründajatele mängida
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
      Et ehk said mu mõttest aru, Totti parimad aastad tema karjäärist on minu silmale nägemata jäänud ja pole saanud kaasa elada, samuti Roma peladele, et nüüd siis võimalus nautida.Aga loomulikult teid rotte see ei huvita
      Miks sa siis haibid teda? Wikipedia ja YouTube'i Best of klippide põhjal?

      Kommentaar


        Bayern Monaco WTF?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Itaalia keel junõu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Miks sa siis haibid teda? Wikipedia ja YouTube'i Best of klippide põhjal?
            Nii seda kui teist, eks ma ole ikka näinud ja nüüd viimasel ajal streamide pealt!
            Mis mõttes haibin?????????????????????????????????
            kas mees pole siis mitte tegija?Oled sa ikka ta saavutusetega kursis?
            Ma arvan, et Totti pole nüüd küll mees keda haipida ta lihtsalt on geniaalne!!!
            Või on sul talle midagi ette heita?
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
              Oled sa ikka ta saavutusetega kursis?
              Mida Totti saavutanud on?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Tofoa

                Scudetto meeskonnaga, kelle fännidele ta on jumala asemik maa peal? + mõned coppad ja supercoppad + kõige resultatiivsem tegevmängija serie A's? Del Piero on ka mõttetu mees sinu loogika järgi siis?

                Kommentaar


                  Aga teemasse ka, http://sport.err.ee/index.php?0593203

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Del Piero on ka mõttetu mees sinu loogika järgi siis?
                    Del Piero on vähe rohkem saavutanud ...
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Del Piero on vähe rohkem saavutanud ...
                      Nõus, aga.... oled minuga päri, et võrreldes Juvega on Roma ''väike klubi''? Nagu logost näha, siis ma ei saa olla maailma suurim Totti fänn, aga ''credit where its due''? Totti on legend ja vääriks natuke viisakamat kohtlemist kui ''pole mitte midagi saavutanud'', eriti NT kontekstis, kus ka Del Pierol pole eriti midagi ette näidata. Fakt on see, et DP on paras flop olnud koondise eest 95% mängudest, kas see tähendab, et tuleks kõik need korrad, kus ta Juve jaoks on kastanid tulest välja toonud unustada? Noooooppppp!?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Mida Totti saavutanud on?
                        tofoa on nii uus kuju vist, et talle seda rohtu pole tutvustatud veel..

                        Kommentaar


                          Fransesco "After Maldini, I'm the only real Captain and bandiera left in Italian football" Totti võiks oma oma selliste ütluste eest perse käia.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Fransesco "After Maldini, I'm the only real Captain and bandiera left in Italian football" Totti võiks oma oma selliste ütluste eest perse käia.
                            HAHA. Ta on ikka nii taun.

                            A Roma solo la Uuu
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Huvitav kas konfederatsiooni kuppil ikka alagrupist edasi saadakse - USA ja Egiptus ju suht tugevad. Brasiiliast rääkimata.
                              Võrreldes teise alagruppiga on see kõvast kõrgema tasemega.

                              goal.com: Italy's Confederations Cup Squad - Old, Slow & Predictable
                              Peab nõustuma. Keskmine vanus on küll Milani omast ilmselt noorem aga siiski - kui tuleb jälle selline mäng nagu Brasiilia vastu veebruaris 1. poolaeg siis pole midagi loota. 4-3-3 ei töödanud nii EMi kui hiljem. Saadud võidud just eriti veenvad pole olnud.

                              Huvitav kas koosseis on selline : Buffon, Zambrotta, Chiellini, Cannavaro, Grosso, De Rossi, Pirlo, Montolivo, Camoranesi, Toni, Iaquinta..4-3-3

                              Sebastian Giovinco, Mario Balotelli, Claudio Marchisio, Marco Motta,Domenico Criscito, D’Agostino, Brighi, Curci, Cassano, Foggia, Pazzini, Totti, Del Piero.. deem mis vennad välja jäävad. Viimase kahe kohta võiks muidugi vaielda..

                              non-lippi italy
                              -------------Curci
                              Motta---Barzagli---Santacroce---Criscito
                              --Brighi---Marchisio---D´Agostino---
                              ------------Totti--------------------
                              -------Pazzini------Cassano------------





                              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                              Parim laul

                              Kommentaar


                                Pasquale Foggia peab mängima....kas tottil on rulluisud alla pandud et 90 min vastu pidada?
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X