320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võib öelda, et eks Lippi teab mis teeb. Siiski.

    Aga olen suhteliselt kindel, et tal on mõned üllatused veel varuks ja ta teeb mõned muutused. a la 75% tõenäosusega kutsub Totti ja veel kellegi põneva koondisse. Kahju, et Nesta enam ei soovi koondist esindada..





    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

    Parim laul

    Kommentaar


      Kallid Roma fännid, saage aru, et koondise esindamine on au asi. Asjad ei käi nii, et mingite nurgataguste koondistega ei viitsi mängida, aga kui on asi glamuurne ja fäänsi, siis lippan rõõmsalt kohale. Minul isiklikult polnuks midagi Totti tulemise vastu, kui ta tõepoolest öelnuks "vabandan südamest, et koondise viimaste aastate jooksul alt vedasin, olen tropp, aga annan MMil endast 101%." Kuid selle asemel on mehe intervjuud stiilis "jou-jou, If I’m fit then I will go to the World Cup. I think the young players would be pleased to have me there." Sestap olen Jasperiga nõus:
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Totti?

      EI!

      Kommentaar


        Anna andeks, et ma enda raha eest kohtunikud ära ostsin. Ma enam ei tee ja Totti kallal ka ei mölise, sest mul ei ole ju selleks õigust.

        Kommentaar


          Algselt postitas count
          K "sa ei võtnud kvalifikatsioonidest osa, kuna sul ei olnud tervis korras"
          ROFL. Google translate?

          Mulle meenub poleemika Vieri koondissekutsumistega. See lahenes iseenesest, kui ta ennast vigastas. Tõenäosus, et Totti teeb sama, on piisav, et mitte öelda meeldivalt suur.

          Ja kui võtta sõna oleksoloogias, siis Itaalia koondisele oleks hetkel kordades tähtsam, et naaseks Nesta. Kaitse ripub suht ausõna peal ja ründeliini oleks mehi võtta küll, kui Lippi mõnest ikkest läbi vaataks. Kahjuks on Nesta mees ning rääkinud järjepidevalt, kuidas otsus on tehtud. Mitte, et tehke kvalifikatsioon läbi ja siis ma võin suurturniiri mängida.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust

            Ja kui võtta sõna oleksoloogias, siis Itaalia koondisele oleks hetkel kordades tähtsam, et naaseks Nesta. Kaitse ripub suht ausõna peal ja ründeliini oleks mehi võtta küll, kui Lippi mõnest ikkest läbi vaataks. Kahjuks on Nesta mees ning rääkinud järjepidevalt, kuidas otsus on tehtud. Mitte, et tehke kvalifikatsioon läbi ja siis ma võin suurturniiri mängida.
            Tahtsin just seda öelda, Nesta oleks hetkel palju kasulikum, kui Totti ja muidugi oleks tore neid mõlemat seal näha, aga tõesti võiks Tottil nii palju respecti olla teiste vastu, et ei üritaks ronida sinna koondisesse nagu puuk.
            Suhkruhaige

            Kommentaar


              .............

              Kommentaar


                Siin teemas saab rohkem huumorit kui kuskil mujal.





                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                Parim laul

                Kommentaar


                  Kellele mu postitused nüüd nii hinge läksid et need pidi ära kustutama? Hakkab jälle mingi stalinistlik "me peame kõik samamoodi mõtlema" teema peale ve? Kes kustutas , ole vähemalt aumees ja saada mulle privasse sõnum, et said "kangelasteoga" hakkama! Medal "mehele"!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    kui sa säilitaksid teatava viisakustaseme ning ei laseks lendu suvalisi vulgaarseid väljendeid, siis ehk ei kustutaks neid keegi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Vot see on juba vähe mõistlikum jutt.
                      Itaalia koondise asjatundjana peaks veel lisama, et kui Toni vähekenegi mingi vormi saavutab, siis seda meest lihtsalt ei saa koondisest välja jätta, võhikutele siis niipalju, et tegu on Itaalia parima ründajaga hoolimata kõigest mida ta külmas Münhenis korda saatis.
                      Toni on lihtsalt häbiplekk võrreledes sellega kui palju ta mitte löömata on jätnud Bayernis.
                      Jah,ma nägin ta statistikat ja see oleks suurem kui ta vähamelt pooltest oma võimalustest ära lööks.
                      Ei tahaks seda Tonit koondises näha,pigem juba vanameistrit Pippot või Alexit.

                      Kommentaar


                        Itaalia, Sloveenia, Serbia, Põhja-Iiri, Fääri, Eesti

                        Päris huvitav. Lillekülas näeme.





                        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                        Parim laul

                        Kommentaar


                          San Sirol vms näeme. Kuigi Eesti mängib pigem kuskil Baris vms.

                          Kommentaar


                            Äkki viiakse hoopis Sardiiniasse.. tegelt suht raske grupp, arvestades, et kaks endist Jugo-kooli meeskonda, ületusi täis Põhja-Iiri ja Fääri saared, kelle võitmisel oli prantslastel raskusi näiteks.





                            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                            Parim laul

                            Kommentaar


                              No nüüd täitus küll unistuste unistus, Itaalia uuesti Eestis - mind te Eesti sektoris küll ei näe.
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Count, tõsiselt? Super loos muidugi, Itaaliat alati tore Lillekülasse vaatama minna kahju, et Šveitsi ei saanud, sobiva kalendri korral oleks väga laheda jalka tripi saanud kombineerida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X