320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No praegu veel vara sõimama hakata, sest Roma mängjaid nimekirjas pole. Aga muidu oli ju ette juba teada, et kaitseliinis ja keskväljal kasutatakse "parim enne kõvast kõvasti kõvasti" ületanud Milani "superstaarte" Zambrottat, Pirlod, Gattusot ja no Grosso ning Legrottaglie??? Kuidas see väljend oligi - "B*tch (Lippi) Please?!"
    Aga siiski ootame valikud Romast ka ära. Nagu olen korduvalt öelnud, peab keskväli koosnema enamasti ühe klubi meestest. Ainuke klubi kus on võimalik seda ehitada on Roma
    DDR Brighi
    Perrotta
    Totti.
    Ja palun jätke oma vingumine teemal " Totti on laisk ja ülbe ja ei ole teeinud kohta finaalis" - Alagrupiturniir on siiski niivõrd nõrga tasemega, et sinna ei pidanud kokku ajama oma parimaid mängjaid ( Riikide karikamängude esimestes kohtumistes ei panda ka väljakule oma parimaid mehi, vaid pigem kasutatakse nooremaid et saaksid kogemusi jne.) LAV-is toimv finaal on ikkagi koht tippude tippudele, kelleks Totti kahtlemata klassifitseerub. PUNKT
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      [QUOTE=Tanel;1176365]Vaatasin Lippi eelnimekirja... ja üllatab mind see, miks ei ole Juventus küll sel hooajal Serie A'd võitnud. Candreva!?!?! Marchisio!?!?! Legrottaglie!?!?!?!!?!?!?!!?!

      Kle Tanel, sa pole vist eriline asjapulk kui sa tuled väitma et Candreva ja Marchisio on kehvad mängumehed. Kui neid kasutatakse valesti ja treener on mingi loff kes ei oska neid kasutada ei tee mehi kehvaks. Candreva ja Marchisio on noorema põlvkonna itaalia keskväljameestest ühed parimad. Samasuguse naite voiks tuua Grosso kohta ... koondises on mees alati oma koha välja mänginud ka selle hooaja alguses, aga klubis on mees täielik null ... void siit omad jareldused teha kas mees on kehv voi on treener kehv.

      Legroga muidugi nõustun, see mees tõesti ei vääriks koondise kohta.

      Aga noh Tanel ma saan sust taiesti aru sest ega ei ole tõesti hea vaadata kui suurima konkurendi ridadest võetakse vga palju mehi koondisesse arvestades seda et interist palju seal itaalia koondise mehi oligi ... ah jaa NULL )

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Totti.
        Ja palun jätke oma vingumine teemal " Totti on laisk ja ülbe ja ei ole teeinud kohta finaalis" - Alagrupiturniir on siiski niivõrd nõrga tasemega, et sinna ei pidanud kokku ajama oma parimaid mängjaid ( Riikide karikamängude esimestes kohtumistes ei panda ka väljakule oma parimaid mehi, vaid pigem kasutatakse nooremaid et saaksid kogemusi jne.) LAV-is toimv finaal on ikkagi koht tippude tippudele, kelleks Totti kahtlemata klassifitseerub. PUNKT
        Totti võib EM kvalifikatsioonis Eesti vastu mängida. MM-ile pole tal asja.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Joonatan, mina pooldan sellegipoolest Brasiilia approach'i. Vanade teenete eest pole kedagi meeskonda vaja, mängida peaksid saama need, kes on parimas vormis.

          Kommentaar


            Ma polegi öelnud et vanade teenete eest on mehi vaja koondises hoida, 100% nõustun, tõin ennist lihtsalt paar näidet. Lihtsalt küsimus oli selles et kes ikka Serie A-d jälginud peaks teadma mis mehed on Marchisio ja Candreva ... no kehvade meestega kohe kindlasti pole tegu. Uue põlvkonna keskväljameestest on tegu kindlasti tippu kuuluvate meestega kellel suur tulevik ees ja kes juba praegu vga heal tasemel.

            Kommentaar


              ee mida vittu, de rossit pole nimekirjas :S? ülejäänud enamvähem...

              Kommentaar


                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                ee mida vittu, de rossit pole nimekirjas :S? ülejäänud enamvähem...
                Roma poisse pole seoses karikafinaaliga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Joonatan Vaata postitust
                  Ma polegi öelnud et vanade teenete eest on mehi vaja koondises hoida, 100% nõustun, tõin ennist lihtsalt paar näidet. Lihtsalt küsimus oli selles et kes ikka Serie A-d jälginud peaks teadma mis mehed on Marchisio ja Candreva ... no kehvade meestega kohe kindlasti pole tegu. Uue põlvkonna keskväljameestest on tegu kindlasti tippu kuuluvate meestega kellel suur tulevik ees ja kes juba praegu vga heal tasemel.
                  Vabandust, aga Marchisio on juba üsna vanem mängija ja sorri, aga minu arust on ta järjekordne Manuele Blasi. Candrevat on küll kiidetud, aga Juventuses ega Livornos pole ma temas midagi väga säravat märganud - väga perioodiline mängija tundub seni, aga ilmselt suudab tulevikus tõesti väga heaks mängijaks saada.

                  Sel hooajal on nende tasemel mehi veelgi olnud... kuigi ma arvan, et kumbki neist reaalsuses MM'ile ei sõida nagunii. Marchisio väike võimalus on, aga ilmselt on nad Lippi koondises lihtsalt sellepärast, et Roma mehi praegu kutsuda ei saanud.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Ja lõpuks meist keegi kirjutab siia, et Lippi teadis ja siis duubeldame üksteisevõidu.

                    Aga samahästi võime siin rumalat juttu edasi ka ajada eksju. Lazio MM-ile!

                    Kommentaar


                      what about alberto aquilani?

                      Kuskil keegi kirjutas, et ta ei mängi itaalia liigas enam.
                      Kas koondisesse võetakse mängijaid kes on ainult itaalias mängimas?
                      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                      Kommentaar


                        Ei. Täna isegi nägin Pooli mängu ja Aquilani oli üks väheseid punaseid kes hästi mängis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Ei. Täna isegi nägin Pooli mängu ja Aquilani oli üks väheseid punaseid kes hästi mängis.
                          Minu arust on Aquilani juba viimased 3 mängu MOTM
                          Euroopa liiga poolfinaalis värav ning väga hea mäng kokkuvõttes, eelmine liigamäng enne seda 3 väravasöötu
                          Tundub, et mees hakkab enda mängu jälle kätte saama!
                          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Vabandust, aga Marchisio on juba üsna vanem mängija ja sorri, aga minu arust on ta järjekordne Manuele Blasi. Candrevat on küll kiidetud, aga Juventuses ega Livornos pole ma temas midagi väga säravat märganud - väga perioodiline mängija tundub seni, aga ilmselt suudab tulevikus tõesti väga heaks mängijaks saada.

                            Sel hooajal on nende tasemel mehi veelgi olnud... kuigi ma arvan, et kumbki neist reaalsuses MM'ile ei sõida nagunii. Marchisio väike võimalus on, aga ilmselt on nad Lippi koondises lihtsalt sellepärast, et Roma mehi praegu kutsuda ei saanud.
                            No elame näeme ... ma millegipärast olen 100% kindel et Marchisio on kindel koondise mees ja MM-le sõitja.

                            Kommentaar


                              Ainuke mees, kes peaks koondises mängima ja on Lippi nimekirjast välja jäetud (välja arvatid De Rossi ja suurte mööndustega ka Perrotta) on Miccoli. Punkt.

                              Jube lihtne on halada "Õumaigaad, Legro on koondise nimekirjas". Aga kes peaks siis tema asemel 29 väljavalitu seas olema? No tegelt ka? Vinguda on lihtne, aga reaalselt pole ju kedagi teist võtta. Sama lugu Grossoga- sisutühja hala asemel öelge Itaalia vasakkaitja, kes peaks tema asemel koondises Criscito varumees olema. Või siis Zambrotta koht koondises- kes on need ebaõiglaselt välja jäetud kandidaadid? Oma klubides pingi tagumises nurgas istuvad Santon ja Motta?

                              Olgem ausad- materjal, millest Lippi peab võiduka meeskonna vormima, on lihtsalt jube niru. Kas Marchisio või Brighi või Candreva või Perrotta või Aquilani. Olgem ausad- sisuliselt vahet pole, kes pinki soojendab- üks sitt kõik.

                              Kommentaar


                                Üks mees, kes võiks vabalt mahtuda koondisesse on Fiorentina paremkaitsja De Silvestri, kes on oma klubis olnud üks väheseid häid mängijaid see hooaeg. Oleks ta Juves samasuguseid esitusi teinud, oleks ta Lippil kindlasti juba kindel koondisemees.

                                Miccoli... Nocerino on see hooaeg tip-top olnud Liveraniga. Bovo oleks Legrost kordades parem valik selle hooaja põhjal. Samamoodi on see teine vennake Cannavaro see hooaeg päris hea olnud. Või Sampi Lucchini. Poli on samamoodi Sampist suuremat sorti talent ja see hooaeg ka midagi näidanud, aga ometi koondisesse ei pressi nagu teised talendid Juve särgis. Camoranesi on see hooaeg ja ka eelmine ainult sitta ja paska seal väljakute peal kokku keetnud ja isegi mingi suvaline Marchionni on parem olnud.

                                Ja Santon mahuks ilusti koondisesse ja alustaks ka vähemalt iga teist Interi mängu, aga ta on vigastatud olnud pool aastat ja ei ole MM'i ajal tervegi. Ja kindlasti on ta pooleteise aastaga teinud ja näidanud palju rohkem, kui Marchisio või Candreva või mingi Grosso, kelle viimane hea hooaeg oli enne eelmist MM'i.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X