320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    No nüüd täitus küll unistuste unistus, Itaalia uuesti Eestis - mind te Eesti sektoris küll ei näe.
    Erivajadustega inimeste sektoris? Loodame, et siis gladiaator Totti ka selleks ajaks koondises on.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Count, tõsiselt? Super loos muidugi, Itaaliat alati tore Lillekülasse vaatama minna kahju, et Šveitsi ei saanud, sobiva kalendri korral oleks väga laheda jalka tripi saanud kombineerida.
      Sloveenia on ka Itaalia lähedal...





      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

      Parim laul

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Erivajadustega inimeste sektoris? Loodame, et siis gladiaator Totti ka selleks ajaks koondises on.
        DDR-ist mulle täiesti piisab!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          mix aquilani mm-il ei mängi?

          Kommentaar


            Goalkeepers: De Sanctis (Napoli), Marchetti (Cagliari), Sirigu (Palermo);
            Defenders: Bonera (Milan), Bonucci (Bari), Legrottaglie (Juventus), Cannavaro (Juventus), Chiellini (Juventus), Cassani (Palermo), Maggio (Napoli), Criscito (Genoa);
            Midfielders: Pepe (Udinese), Montolivo (Fiorentina), Palombo (Sampdoria), Pirlo (Milan), Marchisio (Juventus), De Rossi (Roma), Gattuso (Milan), Cossu (Cagliari);
            Forwards: Borriello (Milan), Di Natale (Udinese), Pazzini (Sampdoria), Quagliarella (Napoli).


            Mänguks Kameruniga kutsuti koondisesse sellised mängumehed. Vanureid Nestat ja Tottit meeskonnas (veel?) pole, aga see-eest on küllaga noori ja viimastel hooaegadel koondisest eemalolnuid. Vakantseid kohti on koondises küllaga ja tuleva(te)s sõprusmängu(de)s säramine võib nii mitmelgi mehel koondiseuksed avada. Eriti karm on konkurents neljale-viiele ründaja positsioonile. Nüüd, kui Gilardino, IQ ja Rossi on vigased, on praegusel nelikul võimalus särada ja koht lennukis ära broneerida. Noh, Pazzini, Gilardino ja Borriello kolmikust saab eeldatavasti MMile kaks meest ja nelikust Iaquinta, Rossi, Di Natale ja Quagliarella niisamuti kaks.

            Tegelikult huvitavaim mees Azzuris on Bonera- mees on peale vigastust mänginud päris viisakalt (noh, mu jutt põhineb küll kahel nähtud mängul) ja hea esituse korral oleks ta vägagi arvestatav kandidaat algkooseisu kohale.

            Huvitav, kas keegi nõuab ikka veel Cassanot koondisesse?

            Kommentaar


              Kaitse on endiselt masendav. Motta ja Nesta palun.





              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

              Parim laul

              Kommentaar


                No kui Bonera oleks algrivistuse mees, siis oleks ikka piinlik küll. Aga Maggio ja Criscito võiksid nüüd Lippi usalduse küll võita hea esitusega.

                Kommentaar


                  Miks Bonera piinlik oleks? Motta, Zambrotta, Bonera, Maggio- üks piinlik sitt kõik. Zambrotta muidugi võiks mõlemad jalaluud murda ja perse käia, aga teiste hulgas võiks mängida see, kellel parim vorm on.

                  Criscito osas olen nõus, Grosso hooaeg Juventuses on olnud totaalne läbikukkumine ja selliste esituste pealt midagi ilusat antud härraselt oodata pole.

                  Kommentaar


                    Cassano Cassanoks, aga minu jaoks on totaalne müsteerium, miks üks certain härrasmees Palermost pole koondisekutset saanud, sest sel hooajal on Miccoli minu arust lõpuks ometi oma kunagisele talendile vastavat mängu näidanud ja ma ei arva, et ma liialdan, kui ütlen, et ta on olnud sel hooajal Serie A viie parima mängija seas.

                    Või noh, tegelikult see ei ole müsteerium. Ühe mehe ignoreerimine lihsalt, mis maksab MM'il impotentse ründega valusalt kätte.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Lippi stiiliteadliku mehena värdkulme koondisesse ei kaasa. Pohhuj see tulemus, stiili peab ka meeskonnal olema.

                      Kommentaar


                        Stiiliteadliku mehena hoidis Lippi võimalikult kaugele ka Itaalia uue särgi katsumisest:







                        Midagi erilist ei ole, aga mulle meeldib sinisel särgil see FIFA plönn kolmnurga koha peal. Oleks Zidane veel Prantsusmaa koondises, oleks tal hea märklaud olemas, kuhu peaga tulistada.

                        Kommentaar


                          Nesta otsustas koondisele "ei" öelda.



                          Ja see sinine särk on pildil väga jõledat värvi.

                          Kommentaar


                            Kahju tõesti, kuid vähemalt ausatel põhjustel:

                            Algselt postitas Alessandro Nesta
                            However, the 33-year-old doesn't want to put his fitness at risk or take a place away from someone who participated in the qualifying campaign.

                            Kommentaar


                              Paistab ,et Itaalia poistel endal kõhu-ja rinnalihaseid ei ole, sest särgile on Puma need ise maalinud.

                              Kommentaar


                                Kes see vuntsidega mees on? Gattuso onu?





                                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                                Parim laul

                                Kommentaar

                                Working...
                                X