320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võltskõhulihased ja kaubolik vöö- iga rednecki unistuste vorm.

    Kommentaar


      Kus see vend jäi?


      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Algselt postitas Milanista Vaata postitust
        Kus see vend jäi?


        Lol hahahahahaha
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Cassano Cassanoks, aga minu jaoks on totaalne müsteerium, miks üks certain härrasmees Palermost pole koondisekutset saanud, sest sel hooajal on Miccoli minu arust lõpuks ometi oma kunagisele talendile vastavat mängu näidanud ja ma ei arva, et ma liialdan, kui ütlen, et ta on olnud sel hooajal Serie A viie parima mängija seas.

          Või noh, tegelikult see ei ole müsteerium. Ühe mehe ignoreerimine lihsalt, mis maksab MM'il impotentse ründega valusalt kätte.
          Quaglirella vastu annaks vahetada, aga teiste ründajate suhtes tal küll midagi erilist ette pole näidata.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Minu meelest on Miccoli iga kell parem kui mingid Peped ja Iaquintad..





            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

            Parim laul

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Quaglirella vastu annaks vahetada, aga teiste ründajate suhtes tal küll midagi erilist ette pole näidata.
              Üks Juve brasiillane on kohe saamas Itaalia kodakondsust, kui Lippi peaks tolle puujala , kelle statistika on 1 värav iga 50mängu tagant võtma siis pooled itaalia fännid lihtsalt viskavad oma särgid prügikasti..et ta esiteks raiskab nii tähtsal turniiril lihtsalt ühe tähtsaima koha ära ja teiseks, et eirab Miccoli sugust talenti selle prahi asemel

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Quaglirella vastu annaks vahetada, aga teiste ründajate suhtes tal küll midagi erilist ette pole näidata.
                Ma ütleks on küll ja veel. Miccoli talendis pole kunagi kahtlust olnud - probleem on olnud selles, kuidas ta selle maksma on suutnud panna. Kuni selle hooajani ta eriti sellega hakkama ei saanud, kuid 7-8 aastat on mööda läinud ja lõpuks saab mehest sotti ka. See, mida ta Palermo mängudes sel hooajal on teinud (saan küll rääkida vaid nendest mängudest, mida mina olen näinud ja neid on mingi arvamuse tegemiseks omajagu olnud), on võrdväärne ükskõik, mis teise mängijaga Serie A's.

                Praegune ründeliin on täis above average mängijaid ja ütleks, et kelleski pole midagi erilist. Gilardino on kõige parem neist, Borriello ja Di Nat on arvestatav koondisematerjal, Quagliarella tasemel mehi leiab kümneid. Ainukesed ründajad, kelles vähegi sädet on, Cassano ja Miccoli, on aga jätkuvalt ignooreeritud ja enne kui ütlete midagi, siis Di Natale oskab nii ühte kui ka teist palliga teha, aga jah, see pole päris see.
                sigpic

                Kommentaar


                  Muide, ma ütleks, et Balo võimalused MM'ile pääseda hakkavad üsna kõrgele tõusma.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Moratti plaanib uueks hooajaks Miccoli signida, et Interi fännid kohe nii või sees on?

                    24 mänguga 9 väravat, millest kolmandik penaltid. Ok, on ka mõned söödud ja mängud viimasel ajal ilusad olnud, aga samahästi võiks ju ka Maccarone kaasamist kaaluda, sest tema ju lausa rohkem väravaid löönud ja Interi võrku sarnaselt Miccolile samuti 2 kolli löönud või vabshee hiljuti ärganud Floccari, sest temal ju sel hooajal mängu kohta nende meestega võrreldes üldse kõige etem statistika. Di Vaio nimi jäi veel mainimata ja võib isegi leiduda inimene, kes arvab, et Lucarelli koondisekohta MM'l väärt peaks olema

                    Milleks?
                    Ilmselgelt võiks ju eelistada mängumehi (kõige esimest valikut teame me kõik), kelle peale vajadus tulevikus loota ja kes tihtipeale juba hetkel võimelised mängima paremini kui igasugused neljakümnendates talendid, kellele koondises küll varem võimalist antud, aga tulemuseta.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Moratti plaanib uueks hooajaks Miccoli signida, et Interi fännid kohe nii või sees on?

                      24 mänguga 9 väravat, millest kolmandik penaltid. Ok, on ka mõned söödud ja mängud viimasel ajal ilusad olnud, aga samahästi võiks ju ka Maccarone kaasamist kaaluda, sest tema ju lausa rohkem väravaid löönud ja Interi võrku sarnaselt Miccolile samuti 2 kolli löönud või vabshee hiljuti ärganud Floccari, sest temal ju sel hooajal mängu kohta nende meestega võrreldes üldse kõige etem statistika. Di Vaio nimi jäi veel mainimata ja võib isegi leiduda inimene, kes arvab, et Lucarelli koondisekohta MM'l väärt peaks olema

                      Milleks?
                      Ilmselgelt võiks ju eelistada mängumehi (kõige esimest valikut teame me kõik), kelle peale vajadus tulevikus loota ja kes tihtipeale juba hetkel võimelised mängima paremini kui igasugused neljakümnendates talendid, kellele koondises küll varem võimalist antud, aga tulemuseta.
                      1) Tore, et sa nii palju oled Serie A'd see hooaeg jälginud.
                      2) Palun võta see koondis ette siis ja palju on neid tuleviku mehi siis. Ja tõesti on MM'il tähtis ikka tuelmus, mitte mingite meeste tulevikuks valmistamine - ja tulemusi aitab kõige paremini saada parimate mängijate valimine.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Ma ütleks on küll ja veel. Miccoli talendis pole kunagi kahtlust olnud - probleem on olnud selles, kuidas ta selle maksma on suutnud panna. Kuni selle hooajani ta eriti sellega hakkama ei saanud, kuid 7-8 aastat on mööda läinud ja lõpuks saab mehest sotti ka. See, mida ta Palermo mängudes sel hooajal on teinud (saan küll rääkida vaid nendest mängudest, mida mina olen näinud ja neid on mingi arvamuse tegemiseks omajagu olnud), on võrdväärne ükskõik, mis teise mängijaga Serie A's.

                        Praegune ründeliin on täis above average mängijaid ja ütleks, et kelleski pole midagi erilist. Gilardino on kõige parem neist, Borriello ja Di Nat on arvestatav koondisematerjal, Quagliarella tasemel mehi leiab kümneid. Ainukesed ründajad, kelles vähegi sädet on, Cassano ja Miccoli, on aga jätkuvalt ignooreeritud ja enne kui ütlete midagi, siis Di Natale oskab nii ühte kui ka teist palliga teha, aga jah, see pole päris see.
                        Toto vastu pole Miccolil mitte midagi ja just temaga ta kõige enam konkureerib. Lisaks Cossu, kes on viimase kahe hooaja jooksul näidanud märgatavalt rohkem kui Palemo kapten. See sädemejutt on puhtalt sinu enda ettekujutus. Tore, et Juve vastu kerge kättemaksu sai ja ka Milani vastu oli üleplatsimees, aga muidu langeb just sinu poolt pandud sildi alla above average. Muidugi sel hooajal on Qauglirella olnud paras pettumus ja hetkel oleks olnud loogiline võtta kulmukunn. Aga üldjoontes ei tõsta Miccoli Azzurri aktsiaid kohe mitte.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Paar sõna ka u21 mängust. Nagu ma ennustasin, siis on itaalia vuti tulevik üsna tume. Vennad Timod alustasid ründes ja olid päris ägedad, eriti Okaka. Kohustuslik 3 silma võeti ära ja on võimalus ikka Eurole pääseda. Kumbki vend MMile ei sõida, aga Okakat ootame suvel tagasi Romasse ja eks siis Poolas ja Ukrainas kohtume juba mõlemaga täismeeste konkurentsis. Ajee!

                          Kommentaar


                            Aga Kameruni vastu siis 3-4-3

                            Marchetti;
                            Bonucci, Cannavaro, Chiellini;
                            Maggio, De Rossi, Pirlo, Criscito;
                            Cossu, Borriello, Di Natale


                            Päris sex ju?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Aga Kameruni vastu siis 3-4-3

                              Marchetti;
                              Bonucci, Cannavaro, Chiellini;
                              Maggio, De Rossi, Pirlo, Criscito;
                              Cossu, Borriello, Di Natale


                              Päris sex ju?
                              Pigem murelikuks tegev, et Lippi pole siiani veel taktikat paika saanud ja igal mängul lahmib erineva formatsiooniga.

                              Ja eeldatavasti pole Cossu äärel, vaid kahe ründaja taga. Oleks loogilisem.

                              Kommentaar


                                Pigem jah 3-5-2 ehk Cossu AMFi ründajate taga..

                                Nägin ka veidi mängu, midagi erilist ei toimunud. Suht uimane.





                                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                                Parim laul

                                Kommentaar

                                Working...
                                X