320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas kordusmäng oli ära?

    Kommentaar


      Algselt postitas markus100 Vaata postitust
      kas kordusmäng oli ära?
      Jap, Itaalia võitis 3-0.

      Kommentaar


        Kuna Itaalia vs Rumeenia mäng?

        Kommentaar


          Algselt postitas markus100 Vaata postitust
          Kuna Itaalia vs Rumeenia mäng?
          17. novembril. Lihtsam on tegelikult guugeldada....

          Kommentaar


            ma kuulsin kuskilt et cassano ei mängi, aga balotelli asendab ja, et AA asendab montolivot.

            Kommentaar


              Mauri ja Floccari peaksid väljakul olema.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Nimekiri on siis järgnev:

                Goalkeepers: Mirante (Parma), Sirigu (Palermo), Viviano (Bologna);

                Defenders: Astori (Cagliari), Balzaretti (Palermo), Bonucci (Juventus), Cassani (Palermo), Criscito (Genoa), Gastaldello (Sampdoria), Ranocchia (Genoa), Santon (Inter);

                Midfielders: Aquilani (Juventus), De Rossi (Roma), Diamanti (Brescia), Ledesma (Lazio), Marchisio (Juventus), Mauri (Lazio), Pirlo (Milan);

                Forwards: Balotelli (Manchester City), Gilardino (Fiorentina), Pazzini (Sampdoria), Quagliarella (Juventus), Rossi (Villarreal)

                Esmapilgul hakkab silma, et kaitseliin on üpriski kogenematu/nooruslik ja Ledesma on suure tõenäosusega mitmekümnes Ladina-Ameeriklane, kes saab Azzurri eest mängu(d) kirja.

                Kommentaar


                  Ma nii lootsin, et Gilardinot sinna veel tagasi ei topita. Kuigi ta ilmselgelt etem kui uhuhhuuu lemmik Floccari, siis peaks Cesare ikka ka mõistma, et Fiorentinal hetkel sisuliselt vaid 1 puhas ründaja alles jäänud.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Äkki seletad lahti miks Floccari kehvem, kui Kilartino?
                    Lõi värava nv? Floccari on esimesest mängust alates stabiilselt üle keskmise mänginud ja tänu temale Lazio tipus istubki.
                    Olen tõsiselt pettunud, et Sergio välja jäeti...kuigi vähemalt saab puhata, et Lazio eest kõmmutada.
                    Kõike head Lazio meistritele Maurile ja Ledesmale. Saavad Radu vastu mängida.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Äkki seletad lahti miks Floccari kehvem, kui Kilartino?
                      Lõi värava nv? Floccari on esimesest mängust alates stabiilselt üle keskmise mänginud ja tänu temale Lazio tipus istubki.
                      Olen tõsiselt pettunud, et Sergio välja jäeti...kuigi vähemalt saab puhata, et Lazio eest kõmmutada.
                      Kõike head Lazio meistritele Maurile ja Ledesmale. Saavad Radu vastu mängida.
                      Nii kahju sinust,et sa nimesi ei oska kirjutada

                      Kommentaar


                        Mauri ja Ledesma algkoosseisus.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          1982. aasta MM oli esimene, millele kaasa elasin, ja oma esimese MM-i finaalis olin kõigest hingest Itaalia poolt. Seepärast ei unusta ma kunagi peatreener Enzo Bearzoti, kes nüüd meie seast 83-aastasena lahkunud. Kaastunne.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Gloryhunter

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Gloryhunter
                              Mölakas.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Miks kurat meil järjekordset Brasiillast sinna koondisesse vaja on. Marru ajab. Nagu korralikke Itaallasi vähe oleks kes selle koha palju paremini välja mängiks.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X