320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega Pelle ei tohikski saada koondisesse. On ikka suur vahe kas mängid Inglise/Itaalia või Hiina liigas.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Balotelli peab ennast kõvasti pikemalt tõestama kui paar kuud ok mängu, et uuesti kellegi usalduse võidaks.
      Sümboolselt võiks ju koondisesse kutsuda. Ei pea ju kohe põhisse suruma.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
        Sümboolselt võiks ju koondisesse kutsuda. Ei pea ju kohe põhisse suruma.
        Jah, pane Balotelli pingile sitsima motivatsiooni koguma.
        Eos persses plaan.

        Kommentaar


          Suhtumise poolest tundub, et mingi täiskasvanumaks saamine on tema puhul toimunud. Mingeid mängu väliseid intsidente pole vähemalt kuulda olnud, et tal oleks Nice`is seni olnud. Isegi siin platsil paaris olukorras, kui on provotseeritud, on ülimalt rahulikuks jäänud. Pean silmas eelkõige Gomisi olukord penalti löömise ajal ja seda olukorda, kus ta ebaõiglaselt punase sai, mis küll hiljem tühistati:

          Kommentaar


            Kui ta Milani tuili oi ka esimese poolaasta vinks vonks poiss. Ja see oli a la koht, kus temast pidi inimene kasvama.
            Aga läks nagu läks.
            Kui ta Nice juures täiskasvanuks saab, on see muidugi väga tore. Lihtsalt arvestades ajalugu, siis ma püsin skeptilisena ikka veel üsna pikalt.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                Barzagli võib siis maha tõmmata sealt nimekirjast, tea, kes asemele leitakse. Astori ka vigane, et valikusse ei mahtunud?
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Zaza, Gabbiadini, Eder...lol. Balo ja Giovinco puudu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Zaza, Gabbiadini, Eder...lol. Balo ja Giovinco puudu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Jap, sest sitem kui nimetatud eksole..

                      Kommentaar


                        Ederi osas saab veel kuidagi silma kinni pigistada. Oli ju Itaalia eest eurol rohkem tööhobuse rollis. Aga Zaza ja Gabbiadini on kahepeale löönud kokku liigades (serie a ja epl) 1 värava.

                        See mis Ventura Zaza kohta pressikal ütles, on muret tekitav:
                        “Zaza’s important to the national team and should be given the opportunity to prove he’s still the player he was.

                        “At the moment, he’s not the Zaza that won the Scudetto with Juventus, but it’s up to him to return to those levels. We’ll try to help him get there.
                        Et siis koondis on nüüd see koht kus antakse mängijal aega atra seada?

                        Kommentaar


                          Chill
                          Lapadula võtab üle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Chill
                            Lapadula võtab üle
                            Serie B top scorer

                            Kommentaar


                              Minu visioon oleks, et MM-iks on koondises põhiründajateks ikkagi El Shaarawy, Balotelli ja Immobile. Loodetavasti saavad nad oma klubides korralikult hoo sisse ning söövad ennast kuidagi koondises põhimängijateks. Miks ma nii arvan? Lihtne, minu arvates on tegemist vast kõige talendikamate ründajatega hetkel Itaalias (varasemad hooajad on näidanud, et lasevad 15+ väravat).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Balian47 Vaata postitust
                                Minu visioon oleks, et MM-iks on koondises põhiründajateks ikkagi El Shaarawy, Balotelli ja Immobile. Loodetavasti saavad nad oma klubides korralikult hoo sisse ning söövad ennast kuidagi koondises põhimängijateks. Miks ma nii arvan? Lihtne, minu arvates on tegemist vast kõige talendikamate ründajatega hetkel Itaalias (varasemad hooajad on näidanud, et lasevad 15+ väravat).
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X