320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Koondis\'

    Minu arvates on loll Lippit kritiseerida, sest tema käe all on ikkagi Itaalia viimase aastakümne kõige viletsamad mängijad. Näiteks ründesse on panna ainult vananevad staarid või uued staarihakatised- ühtegi säravat maailmatähte pole (minu silmis on Totti poolkaitsja). Meeskond elab üle suhteliselt rasket noorendukuuri ning uued mehed ei suuda vanu tegijaid vääriliselt asendada... Kindlasti peab Lippile andma aega kuni MM`i lõpuni.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Koondis\'

      No Itaalial on siiski 2 punktiline edu. Ja meenutagem EM kvalifikatsiooni, kus Wales meie ees juhtis päris pikka aega?! JA Trap juhendas meid ka EM-il...niiet kui Itaalia maailmameistrik tuleb, siis pead oma sõnu sööma.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Koondis\'

        Mina ei hakkanud Lippit Trappatoniga võrdlema. Kuid ükskõik, kas meil on põlvkondadevahetus või mitte on mängijad piisavalt head, et Sloveeniat, Norrat, Valgevene (4-3 võit kodus - väga tugev! ) ning Šotimaad selgelt võita. Võitma peab Itaalia sugune tiim alati - ükskõik, kas mängitakse Brasiiliaga võõrsil või Fääri Saartega kodus. Ma ootan huviga, kuidas me tänu mitmele viigile ja kaotusele FIFA tabeli esikümnest väljalangemise järel Saksamaa, Argentiina, Brasiilia, Portugali vms. tiimi vastaseks saame, kui me MMi alagruppiturniirile jõuame.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Koondis\'

          Ole positiivsem. Lippi lihtsalt yritab meeskonda rohkem ryndama panna. Sellest ka sellised seisud. Eks ta teeb sellest omad järeldused, ning MMil mängitakse jälle oma tugevalt kaitsest lähtuvast ning vasturünnakute peale ehitatud taktikast. Aga samas oleks näha tore näha Itaalia koondist mängimas sellist jalgpalli nagu Holland või Brasiilia ehk siis meili võidakse yks-kõik kui palju väravaid lyya, meie lööme kindlasti rohkem. Samasuguseid ümbermuudatusi tehakse praegu Saksamaa koondises, ning ega see protsess pole ka eriti valutult läinud.
          \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
          Marcello Lippi

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Koondis\'

            tanel sa ikka eriti paranoiline. itaalia koondis ei tohi iial mõelda nagu sina, et \"peame olema kaheksa hulgas et mitte tugevate vastu minna\"-ITAALIA PEAB VÕITMA KESTAHES ON VASTAS. itaalia eesmärk on siiski maailmameistritiitel ja mitte mingi parem loos. lippi kohta niipalju et ka mina ootasin et don tuleb ise koondist vedama aga kuna see otsustas mingite vanglasärklaste kasuks siis peab lippiga leppima. enne tsükli lõppu treeneri vahetamine pole siiski minu arvates teretulnud.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Koondis\'

              Algselt postitas waluswend
              Aga samas oleks näha tore näha Itaalia koondist mängimas sellist jalgpalli nagu Holland või Brasiilia ehk siis meili võidakse yks-kõik kui palju väravaid lyya, meie lööme kindlasti rohkem.
              5. juuli 1982 Barcelona: Tardelli, Antognoni, Conti, Paolo Rossi!
              Sellist Itaaliat ei näe ma enam kunagi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Koondis\'

                Mina rääkisin kaheksa hulka tulemisest vajadusest hetkel Lippi käeall. 1.) Lippi käeall pole mängitud ühegi suurema ja tugevama riigiga. Muidugi kui ka võidetaks korralikult (Lippi käeall peaks hetkel olema tehtud puhas vuuk) mänge (kaasarvatud sõpruskohtumisi), siis poleks ka kaheksa hulka mitte satumisega seotud \"hirme\". Samas hetkel kogenud treenerite põlvkond pole tõesti suurem asi. Uued mehed, kes tulevad tunduvad väga kõvad vennad. Del Neri, Guidolin, Novellino, Prandelli, Somma, Cosmi, Mancini, Spalletti...(+ veel kümned \"nõrgemad\") Vot selle põlvkonna all võib Itaalia koondiselt häid tulemusi oodata.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Koondis\'

                  Ma arvan et just see põlvkond on võitjad....Gilardino...Totti...Chiellini...Toni

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Koondis\'

                    nonii dp sai siis vigastada ebameeldiv loodame siis et totti-toni ja gila alutavad mitte see kuramuse viiemeetrimöödalööja vieri
                    kus yldse mängu võimalik näha?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Koondis\'

                      Ründetrio Gilardino-Toni-Totti alustaski ning korraliku esituseg juhitakse praegu Valgevene vastu 3-1. (väravad Tonilt 2 ja Camoranesilt) Kahtlemata kõige silmapaistvam figuur on olnud minu nähtud 35 minuti jooksul Totti. Paar kõva kannasöötu jaganud, ideaalne tsenderdus Tonile teise värava eel. Esimest väravat ei näinud, kuid selle sööt kolmanda värava autorilt Camoranesilt. Teise värava puhul eksis Valgevene väravavaht väljajooksul. Samas oma roll oli selles ka muidugi Totti tsenderdusel. Tundus, et pall lendab üle Toni ja teda valvanud kaitsja ning väravavaht oligi löögihetkel oma kastist välja tormanud ning Toni põrutas palli tühja väravasse. Üks parimaid on olnud ka Grosso, kes oma vasakuläärel on praktiliselt peatamatu. Rääkimata sellest, kuidas ta ühte palli kätte saades pikali kukkus ning siis ennast maas nii pikaks venitas kui sai ning palli kuidagi moodi enda ligi suutis hoida. Ja saigi palli kätte. Camoranesi värav - 5+. Karistusala paremast nurgast otse värava vasakusse alanurka. Väga korralik esitus hetkel, kuigi lasti ka sisse värav. Norra 0-2 Sotimaa (jap, mõlemad kollid Kenny Millerilt)... see tähendab, et järgmise ringiga saab ilmselt edasipääs kindlaks.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Koondis\'

                        Toni kübaratrikk! Mida see mees oma peaga oskab küll teha.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Koondis\'

                          Vaatan Hiina pealt ja imestan seda kogukat (ja mulle varasemast päris tundmatut) Luca Tonit. Hättrikk juba kirjas. Valgevene kaitsemäng on küll haletsusväärne kah.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Koondis\'

                            4:1 võit käess. Pikemalt ehk homme.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Koondis\'

                              luca toni!!!
                              hät trikk,mõnus!
                              a sellest ma aru ei saa kuidas itaalia jäi 1-0 taha...see oli ikkagi ju valgevene
                              Pilt kus trumm on?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Koondis\'

                                Algselt postitas pillureinger
                                a sellest ma aru ei saa kuidas itaalia jäi 1-0 taha...see oli ikkagi ju valgevene
                                Pole siin naerda midagi. Imetlusväärne on hoopis see, kuidas suutis Valgevene kahe minutiga eduseisu maha mängida. Imelik kaootiline mäng oli. Suuremat Itaalia võimsuse kohta vist ei näita.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X