320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Del Piero

    Isiklikult olen ma tema suur f2nn ja ei sa eriti aru miks siis Inzaghi tast parem on eelmine hooaeg n2itas minu meelest t2pselt kes peab vastu ja suduab asja ära teha.. Juve sai meistritiitli ka tänu Del Piero ja Trezegeut´le, kes Juve meistriks viisid.. Del Piero lôi palju ilusaid väravaid ja oli samuti ka meeskonna hing.... MM-l peaks see mees küll tegusid tegema kui talle piisavalt m2nguaega antakse... Varsti näeme aga Vieri Del Piero ja Totti 3 suurimat kahurväge itaalia poolt, kui yhel on halb päev siis teine vôib jälle mängu ära teha..

    Kommentaar


      #32
      Originally posted by CMR


      Isiklikult olen ma tema suur f2nn ja ei sa eriti aru miks siis Inzaghi tast parem on

      Eks seda pead sa Trap'i käest küsima. Võibolla Inzaghi oskab lihtsalt paremini kukkuda (eriti 16 m kastis).
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #33
        Trappatonil olevat algkkoosseis Ecuadori vastu valmis ja sinna kuuluvad samad mehed, kes viimases sõprusmängus Vegalta vastu. Antud koosseisus olevat ründajaks nihutatud Totti ja vasakul äärel Doni.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #34
          mina saadaks vieri kõrvale montella ... del piero on hea kyll kuid minu arust on poiss liiga ylbe ... poolikus talle ei kõlba mängida tahab ryndaja olla... mis ta ikka sinna ronib vieri kõrval on raske särada ... ja inzaghi hmm nii pierole kui inzaghile eelistan siiski montellat et minu järjestus oleks 2 ryndajaks montella>>>inzaghi>>>del piero>>>delvecchio ... tegelt on mul suht pohhui kes seal kõrval mängib peaasi et Itaalia võidab ja vieri saab kuldse buudi

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic 'Itaalia koondis MM-il'

            Esimene MM mäng n2itas, et Itaalia mängib väga kaitsvat taktikat kui nad on suutnud värava ära lyya. Seis jäi 2:0 Môlemad väravad lôi Vieri :P edu talle, aga ikkagi tahaks Del Pierot rohkem platsil näha... Loodame, et ma n2en kah

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic 'Itaalia koondis MM-il'

              Sportnet kirjutas DelPiero kohta umbes nii, et vahetati 50-ndal minutil Totti vastu sisse ja ei saanud millegagi hakkama. Tüübil hakkab vahetusmehe roll ikka liiga rängalt mõjuma. Totti on juba nagu Schumi, kelle kõrval keegi nr.2 ei taha (oska) olla.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic 'Itaalia koondis MM-il'

                ei noh staare meeskkonnas palju ja ega keegi ei taha olla no 2 aga noh mina ei sa aru mis otsast trape neid mehi platsile saadab, Del Piero v6itis juvega meistritiitli n2itas mis mees on aga ikkagi ei saa p6hise veic naljakas, kas siis ei suudeta 3 ryndajaga m2ngida ei sa kohe yldse aru... n viimane m2ngi 2:0 juhiti trape toob 2 kaitsja orjentatsiooniga m2ngjat sisse, kuigi vastastel polnud v6imalustki aga ikkagi oleks edasi rynnanud oleks skoor suurem olnud

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

                  Algselt tegi selle postituse CMR


                  ei noh staare meeskkonnas palju ja ega keegi ei taha olla no 2 aga noh mina ei sa aru mis otsast trape neid mehi platsile saadab, Del Piero v6itis juvega meistritiitli n2itas mis mees on aga ikkagi ei saa p6hise veic naljakas
                  ega jah .... yks mees ei võida meeskond võidab... ei näe põhjust miks peaks saama tiitli puhul põhisse ...

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

                    DEL PIERO saves da day jess ka minu lemmik m2ngja n2itas, et alati ei pea jooksma 70 min m2ngus , nagu totti ja mitte midagi tegemast... tuli sisse ja tegi ära oli see vast lahe hetk

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

                      Itaalia edasipääs oli teenitud, aga mulle ei meeldinud üldse itaallaste käitumine pärast viigiväravat. Ilmselgelt oli neile Horvaatia - Ekuador mänguseis teada... Sellist enesega rahulolevat palliveeretamist oleme näinud igal MMil ja just kui ma lootsin, et seekord mitte...
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

                        Algselt tegi selle postituse mcnamara


                        Itaalia edasipääs oli teenitud, aga mulle ei meeldinud üldse itaallaste käitumine pärast viigiväravat. Ilmselgelt oli neile Horvaatia - Ekuador mänguseis teada... Sellist enesega rahulolevat palliveeretamist oleme näinud igal MMil ja just kui ma lootsin, et seekord mitte...
                        Muidu mulle tekitas mõlema meeskonna mäng mälestusi (mida näinud video vahendusel) 1982. aasta Saksamaa -Austria häbiväärsest 1:0 mängust, millega Alzheeria välja jäeti ja mistõttu sellised mängud üldse ühel ajal toimuma pandigi.
                        ¡No Pasarán!

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

                          Algselt tegi selle postituse CMR


                          DEL PIERO saves da day jess ka minu lemmik m2ngja n2itas, et alati ei pea jooksma 70 min m2ngus , nagu totti ja mitte midagi tegemast... tuli sisse ja tegi ära oli see vast lahe hetk
                          saves da day?

                          mis sa mölad mees, itaalia oleks edasi pääsenud ka ilma delpiero väravata ning ei maksa teda nüüd teistest kõrgemala küll tõsta..
                          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

                            Mulle jäi selline mulje, et nagu Totti ainukesena tahtiski võita ning kaasmängijate ebaprofesionaalsus... ning ka tema end pang... ajasid nii temal... kui teistel närvid ikkä päris sassi.
                            ...tore on!

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

                              huvitav mida nüüd Trapattoniga kodu maal tehakse sest oldi nõus ainult võiduga kodumaal ega tal vist hästi ei lähe ja see Totti punane maksis neile ikka kätte vist.....

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale 'Itaalia koondis MM-il'

                                Midagi ei tehta temaga, ega see pole tema süü, et kohtunikud sellised on. Tema juhendamise all lõid mängijad väravaid nii mis mürises.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X