320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ma oleks Roma fänn, siis ma oleks pigem rahul, et Tottit koondises pole. Sel ajal, kui teiste meeskondade võtmemängijad peavad lisaks niigi pikale hooajale veel kuskil Lõuna-Aafrikas möllama, saab Totti rahulikult kodus puhata ja suudab ehk enda vigastusedki välja ravida.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Maarek, kuidas Gamberini on see hooaeg olnud? .
      Gamberini on ikka Fiorentina kaitse tugitala ja minu hinnangul täiesti väärt kohta koondises.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Gamberini on ikka Fiorentina kaitse tugitala ja minu hinnangul täiesti väärt kohta koondises.
        muuseas, seda tahtsin ka küsida, kuidas Vargasel hooaeg kokkuvõtes oli? mäletan, et vahepeal oli ta ikka bidone d'oro kindel kandidaat. teisel poolel nagu lõi mõned ilusad väravad ja värki. viimases mängus nimetas kommentaator(fcs-i peal, kus on üldjuhul suht tuhmid topised kommimas) tema hooaega 'revelation'-iks. oli lõpp siis nii hea või oli kommentaatori näol tegemist järjekordse eesliga?

        tsiteerides klassikuid:
        seda ka et, Totti seebiks.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          muuseas, seda tahtsin ka küsida, kuidas Vargasel hooaeg kokkuvõtes oli? mäletan, et vahepeal oli ta ikka bidone d'oro kindel kandidaat. teisel poolel nagu lõi mõned ilusad väravad ja värki. viimases mängus nimetas kommentaator(fcs-i peal, kus on üldjuhul suht tuhmid topised kommimas) tema hooaega 'revelation'-iks. oli lõpp siis nii hea või oli kommentaatori näol tegemist järjekordse eesliga?
          Oleks ta lõpuni vasakkaitsja positsioonil mänginud, siis oleks Bidone D'oro tõenäoliselt kindlustatud olnud, aga Prandelli pani ta Mutu vigastuse tõttu olude sunnil tema positsioonile ja selle tulemus oli "revelation", sest vend hakkas looma. Selle mehe liitumisel pidasid fännid tema nõrgimaks küljeks kaitsetööd ja paraku mängud vasakkaitses seda ka näitasid, sest tal oli hirmus vajadus kogu aeg rünnakule lülituda ja kiire vastukäigu puhul oli ta muidugi mängust väljas.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust

            tsiteerides klassikuid:
            seda ka et, Totti seebiks.
            Irw Naljamees ikka oled! Ainuke mees kes mängida ka oskab
            Aga tegelikult konföderatsioonide jh , las nooremad -uued tulijad möllavad, kuid kogemusi loodan 2010 MM-ile. Ja ehk seal Totti saab pelada. Tead Eika tahaks mõnuga turniiri nautida ja samuti totti mängu- kuit a terve on jne..Sest see streamide jälgmine kehva kvaliteediga jne(kohati).Saab oma iidolit näha terve turniiri jooksul otsepildis kangelastegusid korda saatmas. Tead 2004 Totti tegi lolluse ja sülitas-sai seega mängukeelu ja mina pidin jälle kurvastama-tol ajal vist veel livestreame polnud-või oli aga mul polnud netti ja olin noorem. Ja 2006 oli ka pooleldi mängukorras! Et päris täiskoormust vist ei saanud.2008 ei osalenud, nüüd loodan, et 2010 ta tuleb tagasi ja teeb oma viimase suurturniiri itaalia eest ja aitab oma meeskonna võimalikult kõrgele!
            Et ehk said mu mõttest aru, Totti parimad aastad tema karjäärist on minu silmale nägemata jäänud ja pole saanud kaasa elada, samuti Roma peladele, et nüüd siis võimalus nautida.Aga loomulikult teid rotte see ei huvita
            Ja kui aus olla siis Totti oleks väga vajalik vana- oleks ta terve siis tõmbaks itaalia mängu käima ka, sest keegi muu tolvan ju ei oska neid sööte ründajatele mängida
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
              Et ehk said mu mõttest aru, Totti parimad aastad tema karjäärist on minu silmale nägemata jäänud ja pole saanud kaasa elada, samuti Roma peladele, et nüüd siis võimalus nautida.Aga loomulikult teid rotte see ei huvita
              Miks sa siis haibid teda? Wikipedia ja YouTube'i Best of klippide põhjal?

              Kommentaar


                Bayern Monaco WTF?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Itaalia keel junõu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Miks sa siis haibid teda? Wikipedia ja YouTube'i Best of klippide põhjal?
                    Nii seda kui teist, eks ma ole ikka näinud ja nüüd viimasel ajal streamide pealt!
                    Mis mõttes haibin?????????????????????????????????
                    kas mees pole siis mitte tegija?Oled sa ikka ta saavutusetega kursis?
                    Ma arvan, et Totti pole nüüd küll mees keda haipida ta lihtsalt on geniaalne!!!
                    Või on sul talle midagi ette heita?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                      Oled sa ikka ta saavutusetega kursis?
                      Mida Totti saavutanud on?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Tofoa

                        Scudetto meeskonnaga, kelle fännidele ta on jumala asemik maa peal? + mõned coppad ja supercoppad + kõige resultatiivsem tegevmängija serie A's? Del Piero on ka mõttetu mees sinu loogika järgi siis?

                        Kommentaar


                          Aga teemasse ka, http://sport.err.ee/index.php?0593203

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            Del Piero on ka mõttetu mees sinu loogika järgi siis?
                            Del Piero on vähe rohkem saavutanud ...
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Del Piero on vähe rohkem saavutanud ...
                              Nõus, aga.... oled minuga päri, et võrreldes Juvega on Roma ''väike klubi''? Nagu logost näha, siis ma ei saa olla maailma suurim Totti fänn, aga ''credit where its due''? Totti on legend ja vääriks natuke viisakamat kohtlemist kui ''pole mitte midagi saavutanud'', eriti NT kontekstis, kus ka Del Pierol pole eriti midagi ette näidata. Fakt on see, et DP on paras flop olnud koondise eest 95% mängudest, kas see tähendab, et tuleks kõik need korrad, kus ta Juve jaoks on kastanid tulest välja toonud unustada? Noooooppppp!?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Mida Totti saavutanud on?
                                tofoa on nii uus kuju vist, et talle seda rohtu pole tutvustatud veel..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X