320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Eks Põhja-Iirimaa pole teab mis betoonist meeskond, kui itaalia sinna juba kerge vaevaga 3 auku puuris. Selline paras pähkel eestile pureda
    Kolm aastat tagasi võõrsil ja ka paar aastat enne seda koduplatsil seda pähklit puruks ei puretud ja saadi 0-1 pähe
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
      Vajame ikka tõsiseid tegijaid, kes ei vea alt meeskonda ka halvimatel päevadel!!!
      Kas pole mitte ilus vaadata?
      Lippi võta nüüd aru pähe ja ära mõtle selle alumise otsaga, see on sul mõneks muuks otstarbeks külge monteeritud nö. tagavaraosa
      Gladiaatoreid on vaja!
      Jah. Las mehed võitlevad ennast finaalturniirile ja siis lähme koputame gladiaatori ukse peale. Palun tule aita meeskonda raskel turniiril. Unusta oma sõnavõtt loobumise kohta. Ole õige mees, mõtle otsus ümber. Pole lugu, et valikturniiril osaleda ei sobi. See polegi koht tõelistele gladiaatoritele. Forza Totti!

      Tänud video eest F.Totti. See oli lihtsalt super. Siin foorumis on üldse liiga vähe Totti videoid. Palun paranda seda viga intensiivsemalt.

      -e- hahahaha. see on vist kõige lollim video ever. mis loo nimi on?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Aitäh Jasper! Sinu tunnustus on mulle vajalik!Nüüd olen ma veel rohkem indu ja änksi täis.
        Sinu jutus on alati oma tõetera...
        Aga muidu kle ma ei teagi mis loo nimi on paraku, kui keegi hieroglüüfe jagab ehk valgustab video on muidugi hea ja lugu veel parem...
        sigpic

        Kommentaar


          Pean teid kurvastama, et see ülbe egotsentrist ei tule kunagi enam koondisesse. Lippi pole loll ja ta ei salli vendi kes arvavad et nad on maailma naba.
          Ja kopp-kopp tottina on fuckign 33 aastat vana junn, kes oskab ainult penalteid lüüa. Kuna romal raha otsas ja varsti ka mehed siis aita oma sünniklubi ja hoia eemale Itaalia koondisest.

          Pasquale Foggia värav pole vedamine ja usun, et Lippi kasutab teda ka järgmises mängus. Mängis ta ju terve mängu väga ilusat jalgpalli ja rügas nagu hull.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Ja kopp-kopp tottina on fuckign 33 aastat vana junn, kes oskab ainult penalteid lüüa.
            Sa tead ju ise ka, et tegelikult nii see pole.Tunnista endale seda- ära räägi siin avalikkusele oma rokase suuga seda mida UUU peakontor sulle suhu topib.Totti on tuhat korda kõvem mees kui see Foggia junn...
            Ja ma ei tahaks sinuga tülli pöörduda , sest sa oled "fuckign" kõva tegija siin foorumis ja su komme on kohati hea lugeda...
            Kuna austan Laziot ja ta fänne- siis vabandan sõnavõtupärast kõikide fännide ees, ja ma loodan, et presidente Ugo Longo on varsti back in business....
            sigpic

            Kommentaar


              Ugo Longo on meie seast ammu läinud, milleks tema kulul lolli nalja teha?
              Ja ärgem vaielgem. Las Lippi teeb meie eest otsused ise.
              Üks asi on siiski vanus ja vigastused. Pasquale Foggia oli see hooaeg kuskil 2 nädalat outis. tottina oli 2/3 hooajast. Paneb mõtlema?
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                nu Ugo Longo on oma südames ja mõtetes ikka teiega...eks ta teile ole selline pool ebajumal- egas siis muidu poleks te võitnud see aasta TIM Cupi!
                Ka ülevalt poolt peab ju mingi määratlus tulema- vähemalt mängijaid ise usuvad sellesse, ega muidu ei lausuta enne mänge sõnu , mis kutsuvad kõige vägevaimaid appi...
                Vabanda UUU kui mind valesti mõistsid -anna andeks.....Nuh vanus jh, aga 32 pole ju veel mingi näitaja, selles vanuses paljud veel esindavad koondist! Et ärgem diskrimineerigem Kui Totti on sel hetkel heas vormis ja terve- siis milles probleem eks ole Ja ei käi jutt aint tottist ükskõik millisest Itaalia mängijast!
                sigpic

                Kommentaar


                  tottina kõlaks nagu-Tattnina või tottnina we midagi sellist...
                  sigpic

                  Kommentaar


                    no kui ülemaailmset esiviripilli kutsutakse kristiinaks, siis oleks aeg Totti vist tatjanaks ristida. ettepanekuid?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Fran.

                      Kommentaar


                        Lippi fail.. algkooseis on õudne





                        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                        Parim laul

                        Kommentaar


                          Sõprusmäng.

                          Kommentaar


                            Gattuso, Palombo, Pepe on keskväli? Ühtegi mängijat kes suudaks mängu teha, avada.. kaks hard mani ja keskmise tasemega winger.. jeei.

                            Hale hakkab..

                            goal.com pakkus Itaalia 4-0 võitu.. läks valesti.





                            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                            Parim laul

                            Kommentaar


                              Minu meelest olgu kasvõi Cassano täna väravas. Sõprusmängud on mängijate testimiseks.

                              Kuidas mängupilt muidu on, kui mängu vaatad.

                              Kommentaar


                                Üritatakse nagu Gilardino peale mängida. Quaq, Gila, Rossi tundub et ees. Pepe madalamal. Eriti nagu ei õnnestu. Ei tahaks öelda, et uus meremaa kontrollib mängu aga..
                                Põhiliselt proovitakse äärtelt, sest keskel playmaker puudub.





                                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                                Parim laul

                                Kommentaar

                                Working...
                                X