320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Koondis\'

    Super, Itaalia purustas Saksamaa 4-1. Väravad siis 4 minutil Gilardino poolt, 7 minutil Toni poolt, 39 minutil De Rossi poolt ja viimase värava lõi keegi muu kui \"vanameister\" Del Piero ise. Buffonilt oli ka hea mäng. Üldse, nüüd peab küll Itaaliat väga kartma, isegi Brasiilia. Forza Italia.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Koondis\'

      Algselt postitas Silver


      Jasper, on veel midagi öelda? :P
      Ei ole nagu põhikoosseisu kritiseerinud. Aga mängu ei näinud
      Muuseas vahepeal on vist mainimata, et Lippi ametlikul pressikal ei võtnud omaks seisukohta \"hetkevorm pole oluline koondise nimetamisel\"...aga jah mees ei käitu küll vastavalt. Need sõpruskohtumised ei muuda minu seisukohti tema koondislaste valikus ja ainus võimalus, et mina tunnistaks tema geniaalsust on MM tiitel.
      Ja cännule on mul vist mainimata, tagantjärgi on kõik targad.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Koondis\'

        Varemgi on sõprusmänge võidetud. Vaatame, kuidas ikka MM\'il läheb. Tore alandamine küll ilma Tottita, kuid lause \"Üldse, nüüd peab küll Itaaliat väga kartma, isegi Brasiilia.\" on küll üle pakutud.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Koondis\'

          Üldiselt peaksid kõik kõiki kartma...vaadake kasvõi eilseid tulemusi.

          Aga mäng oli OK. Buffon tegi 2 head tõrjet. Pirlo oli kuidagi lahja ja pohhuist seal platsil. De Rossi oli ikka palju etem. Väga hea oli ründajate töö. Samuti Camoranesi. Grosso liitumine rünnakule oli ka täiesti arvestatav. Ainuke kelle mängu koht tõesti sita sõna võib öelda on vahetusest liitunud Matrix. Tuli sakslaste värav ju temas süü tõttu. Nurgalöögi ajal seisid Huthiga mõlemad kohapeal, hoidsid üksteist kergelt embuses ja ootasid kuni pall nendeni kukub. Sakslaste õnneks kukkus Huti jalale...MAtrix seisis niisama...

          Ei mäletagi täpselt palju Iaquinta mängis, aga midagi korda ei saatnud. Kuidagi kehv tundus tema füüsiline vorm olevat. Niiet siinkohal sooviksin ikka ja jälle Pippot tema asemele. Kahju et Vieri ei mänginud, siis oleks aimu saanud mehe vormist.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Koondis\'

            No pärast eilseid sõprusmänge julgen mina küll sellise lause öelda \"Üldse, nüüd peab küll Itaaliat väga kartma, isegi Brasiilia.\", sest me nägime küll kuidas suurriigid mängisid, keegi ei saanud kindlat võitu, kõik kobistasid kuidagi PEALE Itaalia ja veel suurriigi Saksamaa vastu.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Koondis\'

              Jah, võit oli tõesti veenev. Suureskooriline võit Saksamaa enda vastu on tähelepanemist väärt, ent siiki... . Üle ei tasu seda tähtsustada, Brasiilia või kes iganes pidi Itaaliat kartma enne seda sõprusmängu ja peab kartma ka edaspidi. Siin ei muutu midagi, aga minujaoks see 4-1 võit Itaalia ohtlikkust olulisel määral ei tõstnud. Oli õnnestunud mäng ja rõõmustagem, ent ootame tõesti suveni ära.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Koondis\'

                Algselt postitas cannuman

                Ainuke kelle mängu koht tõesti sita sõna võib öelda on vahetusest liitunud Matrix. Tuli sakslaste värav ju temas süü tõttu.
                Ei mäletagi täpselt palju Iaquinta mängis, aga midagi korda ei saatnud. Kuidagi kehv tundus tema füüsiline vorm olevat.
                Lippi võib-olla kirjutas üles, et no Matrix for Nesta
                Ja Iaquinta tuli platsile 80. minutil.
                Ma ise mängu ei näinud. Seda Pirlo seisu võiksid vähe seletada. Ei vaidle, et ta viimasel ajal vähe kehvemas vormis, kui selline igavlev ja pohhuist on ta ju kogu aeg. Flegmaatiline elegants ütlevad Milani fännid(või siis mina noh) selle kohta.
                Ja väravaid võiks ka keegi postitada.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Koondis\'

                  Aga daywalker postitas igast sõprusmängude kolle siia
                  Edit: ja sellised küsimused tekkisid väravate nähes...kes andis Gila kolli ajal corneri(või kes tsenderdas? Kes vabstas Toni kolli algfaasis Gila? Ja kes andis esimese söödu Camoranesile De Rossi koti ajal? Kas DP? Ja kas kellelgi DP väravat pole pakkuda?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Koondis\'

                    Alessandro!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Koondis\'

                      Algselt postitas Jasper


                      Aga daywalker postitas igast sõprusmängude kolle siia
                      Edit: ja sellised küsimused tekkisid väravate nähes...kes andis Gila kolli ajal corneri(või kes tsenderdas? Kes vabstas Toni kolli algfaasis Gila? Ja kes andis esimese söödu Camoranesile De Rossi koti ajal? Kas DP? Ja kas kellelgi DP väravat pole pakkuda?
                      DelPiero lõp peale vist ja tagasi põrganud palli koksas Gila ära.

                      Toni ja Gila läksid 2 ühe vastu...Gila söötis, Toni lõi ära. Pirlo vist mängis Gilale palli.

                      Aga Pirlo jah vb koguaeg selline vaikne seal platsil olnud. Ei oskagi öelda kes peaksid alustama. De Rossi kindlasti. Ja Camoranesi ka. Siis Gattuso, Pirlo või Perrotta.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Koondis\'

                        Peaks võib-olla küll Roma teema all küsima, kuid kui stabiilsed need De Rossi esitused on olnud viimasel ajal?
                        Edit: ja selles punktis on mul isegi Lippiga konsensus, et Pirlo peab olema põhis
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Koondis\'

                          Roma 11 võitu äkki räägivad enda eest?
                          Mina väidaksin et selle edu taha on näiteks De Rossi ja Perrotta suurepärane mäng. Muidugi ka Chivu + Mexes töötab nagu peab. Ja see annab võimalused Mancinile ruulida seal ees. De Rossi o tõesti hea. Füüsiliselt tugev ja ka taktikaliselt hea mees. Perrotta samuti. Mehe liikumine on hea, ajastus ideaalne. Tean et Gattuso on super mängu lõhkumises, kuid hetkel usaldaksin De Rossit 100%.

                          Ma ei ole päris kindel, kui vist olen neist 11 võidust näinud enamust, kui mite kõike...ei menu hetkel.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Koondis\'

                            Hetkel usaldaksin ehk ma ka De Rossit, kuid MM-il ei tahaks teda veel põhis näha.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Koondis\'

                              Algselt postitas Tanel


                              Hetkel usaldaksin ehk ma ka De Rossit, kuid MM-il ei tahaks teda veel põhis näha.
                              ei tea keda siis? natukene arusaamatu avaldus sinu poolt. Usaldad aga väljakule ei taha...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Koondis\'

                                Algselt postitas cannuman


                                Algselt postitas Tanel


                                Hetkel usaldaksin ehk ma ka De Rossit, kuid MM-il ei tahaks teda veel põhis näha.
                                ei tea keda siis? natukene arusaamatu avaldus sinu poolt. Usaldad aga väljakule ei taha...
                                Sõprusmängudel ei näe probleemi tema mängimisega, kuid MM-ile teda põhikoosseisu ei tahaks. Aga noh, ilmselt jääb ta nagunii pingipoisiks, sest Perrotta peaks olema esimene valik, kui Gattuso\'t ei kasutata.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X