320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Koondis\'

    Pisut. Ausaltöeldes oli igav mäng ning eile mänginud meestest enamus näitas miks nad ei vääri koondisekohta.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Koondis\'

      Nojah. Kooseise ei tea aga eeldan, et paljud tegid ikka debüüdi. Närv sees ja muidu vabandused. Lippi alustas 0-2 Islandile. Järelikult on see hea märk:P
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Koondis\'



        Donadoni valikud EM-kvalifikatsioonimängudele Leedu ja Prantsusmaaga.

        Väravavahid: Abbiati (Torino), Amelia (Livorno), Buffon (Juventus)

        Kaitsjad: Barzagli (Palermo), Cannavaro (Real Madrid), Dainelli (Fiorentina), Grosso (Inter), Oddo (Lazio), Pasqual (Fiorentina), Zaccardo (Palermo), Zambrotta (Barcelona)

        Poolkaitsjad: Ambrosini (Milan), De Rossi (Roma), Gattuso (Milan), Marchionni (Juventus), Perrotta (Roma), Pirlo (Milan), Semioli (Chievo)

        Ründajad: Bonazzoli (Sampdoria), Cassano (Real Madrid), Di Michele (Palermo), Gilardino (Milan), Inzaghi (Milan), Rocchi (Lazio)


        Nagu näha, koosseisus on palju uut verd, mis oli igatpidi vajalik uuendus MM-eufooria järel. Peruzzi langemist ennustasin juba varem ja nii ka juhtus. Kaitses uued nimed on mängukeelus olevat Matrixi asendav Viola stiilne kapten Dario Dainelli ja samas klubis samuti hiilanud vasak äärekaitsja Manuel Pasqual. Pikaajaline kaitselukk Nesta jääb sel korral vigastuse tõttu eemale.
        Poolkaitses Chievo täht Franco Semioli on viimaks tõusnud koondisesse, samuti Juventusesse siirdunud Marchionni on enda kohta sinises särgis kindlustamas.
        Suurima tähelepanu varastab siiski Cassano naasmine Azzurrisse peale edukat pretemporadat RMA-s. Cassano lisaks Palermo välkkiire David Di Michele, Sampdoria noor ründeäss Emiliano Bonazzoli ja enda debüüdis Horvaatia vastu hästi esinenud Lazio snaiper Tommaso Rocchi toovad positiivse tuuletuse ründeliinidesse.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Koondis\'

          Puudu Toni ja Iaquinta, miks? samuti Camoranesi. Totti ise ei tahtnud ja DelPiero vist jääb nüüd eemale?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Koondis\'

            Selline kooseis goal.comis pani kohe uurima, et kas ka siin on asi üleval, ja ongi.Et siis vähe sellest , et enne MMi ei leidnud väga väljaspoolt Itaaliat meest siis nüüd on paljalt Realist kaks meest koondisesse kutsutud.Ilmselt Donandoni teab , et kui endine mentor usaldab Cassanot siis miks mitte temagi ei peaks seda tegema.
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Koondis\'

              \"Paljalt Realist kaks meest\" ajab küll naerma. Seos välisliigaga puudub minu arvates. Lippi rääkis ka alatasa, et Cassanol on võimalus ennast koondisesse murda, kui Realis minuteid saab.

              Aga huvitav on valik siiski. Del Piero ei ole veel minu andmeil 90 minuti konditsioonis aga oleks hea vahetusmees kindlasti. Ju siis tegi lõpparve.
              Tonit ja Iaquintat ei oska kohe kuidagi kommenteerida. Camoranesit ka. Kui siis Lippi andis juhtnöörid rõhuda grupi ühtsusele ja Argentiina poiss on väga keevavereline. Need erinevad sõnavõtud Juve, Camo ja tema agendi poolt on ka võib-olla mingil viisil mõjutanud. Olen kindel, et Itaalia meedia esitab ise ka kõikide kohta küsimused pressikal ehk peab vaid kannatama vähe.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Koondis\'


                Toni ja Camoranesi pole hetkel sellises vormis, mis neid koondisesse pooldaks: suvistel virisejatel on turjal alles mõned mängud ja nende valimine oleks olnud ebaaus teiste vastu. Del Pierol tõenäoliselt enam asja Donadoni juhitud Azzurrisse pole. Nii et, pole siin nii imest midagi....

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Koondis\'

                  Kirjutan siia, sest see EURO teema ei meeldi. Tõelise \"patrioodina\" lubasin endale peale Makedoonia mängu, et Iisraeli mängu vaatan kodust. Tekkis ga hoopis kiusatus Donadoni ametliku mängu debüüti vaadata. San Paolo staadion oli väga elav ning hümni lauldi vaata, et sama võimsalt kui inglased. Pidutseti ka uut särki nelja tähega ja näidati rahvale karikat. Streami vaatamine mul aga hästi ei suju, seega keskendusin enamjaolt ikka Eesti mängule.

                  Tõmbasin endale väravad Danilevicius ja Super-Kupi. Paras segadus oli kastis Leedu värava ajal. Niipalju kui kommentaatoreid kuulsin, siis ebaitaalialikult lasti leedukaid vabalt kasti ja nii terve kohtumise vältel. Pippo värav oli nagu ikka-viielt tühja. Cassano tegi ilusa eeltöö. Teisel poolajal suutis Pippo aga samasuguse imepäraselt mööda lüüa. Täpselt ei näinud, sest stream hakkis aga kommentaatorid arvasid, et väljak mängis ka oma osa. Lõpus nägin ka Donadoni 4-3-3, mis jättis keskvälja väga tühjaks ning tolleks hetkeks laksiti rohkem pikka ette ka juba.

                  1-1 viigiga Pariisi sõita pole teab, mis õnnestumine aga mina ei pabista.

                  Edit: Ma ei saa ikka sellest Cassano üritusest üle. Antonio oli üldse selle ja kahe sööduga Pippole(teise võis isegi Gila ära vussida) mängu parim.
                  Highlights
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Koondis\'

                    Tere Jasper. Mul näitas highlitsidel ainult värvilist muusikat. Ei tea kas see on minu arvutist tingitud?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Koondis\'

                      Algselt postitas viki77


                      Tere Jasper. Mul näitas highlitsidel ainult värvilist muusikat. Ei tea kas see on minu arvutist tingitud?
                      Mingi koodekite asi on. Ei tunne neid asje täpselt. Tõmba VLC Player ja asi peaks toimima(minul toimib). Vahest on nii, et näitab halvasti ja hakib alguses, aga peale mõne korra mängimist loeb juba ilusti.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        PS Kus kurat kadus Itaalia koondise teema?
                        Siia äkki.

                        Kommentaar


                          Kui keegi pole Toni ilusat kolli veel näinud, siis siit sab abi: http://www.youtube.com/watch?v=oCYcm...elated&search=.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Gruusia oli tubli, aga Kankava punane sai vist saatuslikuks. Nende auhinnaks jäi siiski ilusaima värava tiitel. Mängus jäi silma, et Di Natale avab uskumatult palju võimalusi ründes. Mängis nii äärtel, kui keskel ning läks ise läbi ja osas ka söötu jagada. Pallikaotuste puhul peab ühe silma kinni pigistama. Camol oli pallikaotusi vast veelgi rohkem, aga tema oli veelgi produktiivsem väravasöödu ja kolliga. Kiita võib ka Roma kahte väravalööjat. Halvim Itaalia poolel oli Pirlo, kes vist ei suutnud kokku mängida roomlastega. Pidevalt leidis Pirlo ennast harjumatult kuskilt äärest. See vist oli isegi Doni kala, sest kaitsjate ees käis palli küsimas enamjaolt De Rossi. Vähemasti oskas Donadoni ta välja vahetada. Buffon jäi värava ja posti situatsiooni pärast ebakindlana meelde. Ilusaid tõrjeid tegi siiski ka.

                            Alagrupiseisu peaks ka lõpetuseks üle kopipeistima:
                            Group B Pld Pts
                            Scotland 4 9
                            France 4 9
                            Italy 4 7
                            Ukraine 3 6
                            Lithuania 3 4
                            Georgia 4 3
                            Far. Isl. 4 0
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Del Piero viimasesse mängu üles ei antud nagu ma aru saan? Treener jättis välja või mingisugune muu probleem? Valgustage mind lolli..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                                Del Piero viimasesse mängu üles ei antud nagu ma aru saan? Treener jättis välja või mingisugune muu probleem? Valgustage mind lolli..
                                Saad õigesti aru, et üles polnud antud. Allikaks Uefa.com. Vastust küsimusele miks ei andnud isegi kõlakateesiväljaanne channel4. Vähemasti viimase nädala pealkirju sirvides.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X