320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Udinese

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oijah. Mis valemiga Udinese seda väravat lüüa ei suutnud. Nüüd on vaja üpris kindlasti kaheväravaline vaja võtta... kipun arvama, et kuigi tänase põhjal oldaks selleks isegi võimelised, siis reaalsuseks see ei saa. Kahju, viiki olid kindlasti väärt.

    Viimased 15-20 minutit andsid ka jalad tunda. Aga vähemalt esimese legi põhjal võib öelda, et ei kusetagi ennast täis nagu võis karta. Süsteemi on natuke muudetud, aga Badu, Pinzi ja Asamoah said suurepäraselt keskväljal hakkama. Noor kaitseliin kogus ka mänguga enesekindlust. Ma olen jätkuvalt seda meelt, et Benatia on tippklubimaterjal erinevalt lahkunud Zapatast.
    sigpic

    Kommentaar


      Pistke oma oleksid ühte pimedasse kohta ja siis imege võmpa peale.
      1-0 on reaalsus, ilma oleksiteta.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Pistke oma oleksid ühte pimedasse kohta ja siis imege võmpa peale.
        1-0 on reaalsus, ilma oleksiteta.
        sama sitt, teine päev.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Samas pudinese harjutab meid varakult teadmisega, et uuel aastal on 3 CL kohta. Lazio, Milan ja Napoli
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Isegi kui CL-is ei mängi siis EL-is ju mängitakse, sellega seoses võiks Udinese oma rahad käiku lasta, kas või mõni kogenum vanamees kohale tuua Di Natale paariliseks kes väravaid löönud on, ala Crespo, Di Vaio vms. Mängitakse ju ikkagist euroopas.

            See on see häda kui meeskonnad nagu Udinese ja Sampdoria esi 4 seas lõpetavad. Jäävad oma tuumikust ilma mercato ajal, ja siis on just see küsimus, et mis tegelikult on hooaja põhieesmärk. Rahasid ei kulutata või isegi kui kulutatakse, siis minimaalselt ja euroopas mängimine on rohkem boonus.

            Seepärast Itaalia ongi saamas 3 CL meeskonna esindajaks.

            Kommentaar


              Udinese mängis täna väga tehnilist ja huvitavat jalgpalli. Kiitus! Kahju, et väravat ei tulnud - seda vääriti ja see oleks asja veelgi huvitavamaks teinud.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Ilus mäng oli. Enim silma jäid Armero ja Asamoah Calcio mängijate poole pealt. Handanovic tegi ka lõpuminutitel hea tõrje ja hoidis meeskonna halvimast. 1:0 on hea seis kust jätkate.
                "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                Kommentaar


                  Ilmselt oli 1:0 siiski ebaõiglane ,aga jalgpallis loevad ikkagi väravad . Armero oleks pidanud selle 1-1 olukorra ära kõksama ja olekski korras. MA LOODAN et korduskohtumises mängib Udinese sama rõõmust ja head jalgpalli .
                  iHala Madrid !

                  Kommentaar


                    mis krdi nali see on, et kari Reali vendasid nüüd Udinese peale "märjaks läksid"?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      mis krdi nali see on, et kari Reali vendasid nüüd Udinese peale "märjaks läksid"?
                      Spaania liiga fännidel ikka hea meel, kui tugevad Briti tiimid "kogemata" nõrkade Serie A tiimide abiga varakult juba välja kukuvad
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        mis krdi nali see on, et kari Reali vendasid nüüd Udinese peale "märjaks läksid"?
                        Täie mõistuse juures inimene ei oleks ju kunagi Reali poolt. Eks alles olnud täiskuu ja järjest pimenevad õhtud tõid selle taas tugevamalt esile (vaimupuude siis).
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          mis krdi nali see on, et kari Reali vendasid nüüd Udinese peale "märjaks läksid"?
                          retooriline küsimus? esimest korda nähti obv.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Loodame, et see pank kust real laenu võttis, et Ronaldo ja Kaka osta pankrotti ei lähe....siis hüppavad need peerurealid teile otse sülle.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Kuna avastasin, et näen seda mängu telekast, siis otsustasin ka vaadata. Arsenal oli küll üle, kuid Udinese rünnakud olid suurepärased, ainult kui oli pall vaja väravasse kõksata, siis kaotati pea.. Aga no põnev mäng oli , sest koguaeg oli 1-1 seis õhus.
                              "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                              Kommentaar


                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X