320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Udinese

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oot oot lazio ja juve ei mängi ju manchesteri vastu?

    mine sinna http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ster-United-FC tagasi.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Branco...kusjuures Manu võib Lazio vastu mängida. Täna 14.00 võib see reaalsuseks saada.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Branco...kusjuures Manu võib Lazio vastu mängida. Täna 14.00 võib see reaalsuseks saada.

        Jah, ise loodan ka seda, aga mitte pühapäeval
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          oot oot lazio ja juve ei mängi ju manchesteri vastu?

          mine sinna http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ster-United-FC tagasi.
          inimene areneb + teeb ilusa valiku ja see on sinu vastus. son, im dissapoint.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            inimene areneb + teeb ilusa valiku ja see on sinu vastus. son, im dissapoint.
            Kui see arenemine oleks tõeline, oleks ma kahe käega poolt ja embaks ka teda selle eest, aga ma ei usu seda bullshiti, võib-olla ma olen liiga skeptiline aga lihtsalt ei usu!

            Eriti veel kui vahetatakse oma lemmik klubi peale kaotust rivaalile, kahepersega inimestel ei ole minu silmis Itaalia meeskondade fännamisel asja. Need jäägu ikka Inglismaale.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
              Kui see arenemine oleks tõeline, oleks ma kahe käega poolt ja embaks ka teda selle eest, aga ma ei usu seda bullshiti, võib-olla ma olen liiga skeptiline aga lihtsalt ei usu!

              Eriti veel kui vahetatakse oma lemmik klubi peale kaotust rivaalile, kahepersega inimestel ei ole minu silmis Itaalia meeskondade fännamisel asja. Need jäägu ikka Inglismaale.
              Eu, mulle meeldib Itaalia liiga, aga enamus klubid on väga peded (nimesid ei nimeta, muidu keegi solvub äkki jälle). Igastahes Udinese on mulle juba pikka aega meeldinud ja Di Natale on super äge. Ja ilma lemmikuta oleks vähe igavam jälgida liigat ju?
              Francocco sa oled lihtsalt kade vist, et Udinese on mingi 10 miljonit korda ägedam ja parem klubi kui mingi Roooma, mingi lambise treeneriga, kes arvab, et suudab Roomast sama tugeva tiimi teha kui Barca B meeskond.

              Kommentaar


                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                oot oot lazio ja juve ei mängi ju manchesteri vastu?

                mine sinna http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ster-United-FC tagasi.
                Kumbki Mänchester ei mängi nende vastu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Eu, mulle meeldib Itaalia liiga, aga enamus klubid on väga peded (nimesid ei nimeta, muidu keegi solvub äkki jälle). Igastahes Udinese on mulle juba pikka aega meeldinud ja Di Natale on super äge. Ja ilma lemmikuta oleks vähe igavam jälgida liigat ju?
                  Francocco sa oled lihtsalt kade vist, et Udinese on mingi 10 miljonit korda ägedam ja parem klubi kui mingi Roooma, mingi lambise treeneriga, kes arvab, et suudab Roomast sama tugeva tiimi teha kui Barca B meeskond.
                  Kade ? Mulle väga meeldib Udinese! SINA ei meeldi. Nii lihtne see ongi.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                    Kade ? Mulle väga meeldib Udinese! SINA ei meeldi. Nii lihtne see ongi.
                    Kheedi, kaks klubi ei tohi meeldida ju?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Francocco

                      Francesco Cocco
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        If Udinese win tonight, they'll finish the solar year with 77 points. Only Milan, with 80, would have done better.

                        Kommentaar


                          Wall Street Journali järgi on Antonio Jõuludest paremad värava lööjad ainult Ronaldo ja Messi. Vägagi võimalik
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Kheedi me saime täna euroopa liigas pähe, Manu ja shitti said ka pähe, nii et lamp, kodus võidab ära.

                              Kommentaar


                                Tehke teise mänguga vigade parandus!
                                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X