320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Christian Vieri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Christian Vieri\'

    Algselt postitas dannar


    Algselt postitas Maarek


    Algselt postitas dannar
    Samas võib Lippi vana kaardiväger kasvõi selle pärast eelistada, et kui teeks tema koondises verevahetuse, siis oleks kindlustatud mõned halvad tulemused ja siis tuleksid just nö. targad rahva ja pressi seast, kes kukuvad õpetama ning maha tegema.
    .
    See oli küll nüüd naljakas lause:P
    Lippi võtab vana kaardiväe, eesotsas Vieriga, koondisse sellepärast, et siis pärast ei kommenteerita? Pärast hea vabandada, et need mehed väsisid ära ja ei saanud hakkama , tegelikult mina olen ikka hea treener:P
    Sa said valesti aru. Lippi eelistab koondises vana ja äraproovitud meeskonda, sest eksperimenteerimine võiks väga valusasti kätte maksta. Lippi usaldab lihtsalt vanu ja kokkumänginud tegijaid rohkem.
    Et parem varblane pihus kui tuvi katusel või misiganes see lause oli.
    Kardan, et selle vana ja äraproovitud meeskonnaga veeranfinaal ka parim, mida Lippi saavutada suudab.

    Muuseas, leidsin huvitava artikli uefa.com lehelt, kus Itaalia ootab Lippi \"rünnakumõtlemist\"
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Christian Vieri\'

      ei viici nagu eriti siin karjuda seega loodan, et see jääb siin minu viimaseks sõnavõtuks.

      duff_k-le siis niipalju, et ma võin sulle mõnikord, kui sa julged minuga mängu vaatama tulla, oma põhimõtteid selgitada. treeneri kritiseerimine ehk tulemuste nõudmine käib fanlusega käsikäes. see profijalgpalli väide on kuidagi nadi kui mourinho saavutusi võrrelda.
      vieri on minu jaoks alati olnud mädanenud õun.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Christian Vieri\'

        Jasper, karju karju. Diskussiooni on vaja.

        Selle äraproovitud võistkonna kohta niipalju, et mis Itaalial kaotada on. Viimane EM ja MM läksid nagunii aiataha. Ja see, kui üks mängija nüüd vanast kaardiväest välja jäta ei tähenda, et koosseis nüüd km\'s nõrgemaks muutuks. Lausa paremaks läheb!
        sigpic

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Christian Vieri\'

          Heil Vieri!
          Tra ma naeran teile näkku, et Vieri koondises on!
          Paras teile tondid, kes te teda vihkate ja maha teete!
          Ostke endale elu!

          Tegelt nagu ma lugesin paar posti läbi(rohkem ei viitsind, yks ila, ei midagi asjalikku), kui teema kisub asjaks, et See mees ja see teine on sitt ning and koondises ei peaks olema. Olen kõige targem. Näen kõiki treeninguid mänge.

          No tore kui olete osavad, reisige Itaaliasse minge rääkige föderatsiooniga.

          Lasteaed.

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Christian Vieri\'

            Algselt postitas Tanel


            Jasper, karju karju. Diskussiooni on vaja.
            Diskussiooni, millist?, nabast ja nabaaugust?

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Christian Vieri\'

              Algselt postitas Devil


              Algselt postitas Tanel


              Jasper, karju karju. Diskussiooni on vaja.
              Diskussiooni, millist?, nabast ja nabaaugust?
              Millal siin alamfoorumis viimati oli teema, mis mõne tunniga kogus 30 posti? Kui jutu on, siis diskussioon on olemas järelikult. Ühe lause kordamist ka nüüd pole.
              sigpic

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                ma suudan kah mälus peaga naistesga erinevatest asjadest rääkida, tulemus on sama.
                siin kah, mölin, mis midagi, kedagi ei muuda.

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                  Algselt postitas Devil


                  ma suudan kah mälus peaga naistesga erinevatest asjadest rääkida, tulemus on sama.
                  siin kah, mölin, mis midagi, kedagi ei muuda.
                  Milleks siis üldse foorumit vaja on? Tulemuste postitamiseks? Igaüks avaldab oma arvamust, see ei peagi midagi muutma.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                    Sitt lugu küll, et Vieri Interist AC Milani läks. Oletame, et sa Tanel töötaks nt puidutöölisena ja saaks kuskil maksimaalselt 7 tonni palka ja tööd ka üldse ei ole. Ja siis tuleb sul pakkumine konkureerivast firmast, kus sa saaks kaks korda rohkem palka. Ütle nüüd ausalt, kas sa jääks oma firmasse, kuna sa oled hullem patrioot jne. Loomulikult mitte. Jalgpall on aasta-aastalt aina rohkem äri ja tõeliselt ustavaid mängijaid on ikka kuradima vähe, see on paratamatus!

                    Ja Lippi tööd enne MM`i lõppu ei tohiks üldse kritiseerida.

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                      Algselt postitas Jasper


                      Algselt postitas Aramis


                      Inzaghi pole mingi kunn...Austatud italaalia jlagpalli spetsidele pole ilus vastu vaielda, aga nii konkreetselt oma arvamust väljendavas teemas julgen ma seda siiski teha. MA olen ütelnud küll, et pole eriti mängijaid, kes mulle ei meeldi, aga kui, siis Inzaghi on selles tabelis väga kõrgel kohal.

                      Igal juhul soovitaksin see teema kinni panna, kuna nii ei ole ilus teemat püstitada. Sama asja on võimalik palju eetilisemalt käsitleda.
                      olen kindel, et see mittemeeldimine on põhimõtetes kinni(paranda kui eksin). vb võrdlemine janceriga(kurat õigekiri elldatavalt jälle vale) aitab sulle selgitada tema royality seisust.
                      loodan, et selline arvamus pole tingitud sinu avataril ilutseva klubi hävitamisest aastal 2003!
                      pippo bayerni vastu platsile!
                      Nalja teed või
                      Väga naljakas jutt... Ei saa olla sellistes asjades asi, et kui keegi midagi head teeb, siis ta sulle ei meeldi. Hea all mõtlen, kui ta teeb oma tööd proffessionaalselt - nt lööb Bayerni vastu värava. Aga ..Inzaghi pole selline ründaja, kes võiks meeldida mulle - õigel ajal õiges kohas mees, muud midagi. Ei ole mina näinud temalt ühtegi võimast kauglööki ega korralikku driblingut - puhas rünnaku lõpetaja ja minu arust ongi tema ainuke tõsine pluss positsiooni valik. Ja muu kõik - olek ja mis iganes veel mingit muljet inimesest tekitavad on mulle vastukarva.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                        Algselt postitas Devil


                        Heil Vieri!
                        Tra ma naeran teile näkku, et Vieri koondises on!
                        Paras teile tondid, kes te teda vihkate ja maha teete!
                        Ostke endale elu!

                        Tegelt nagu ma lugesin paar posti läbi(rohkem ei viitsind, yks ila, ei midagi asjalikku), kui teema kisub asjaks, et See mees ja see teine on sitt ning and koondises ei peaks olema. Olen kõige targem. Näen kõiki treeninguid mänge.

                        No tore kui olete osavad, reisige Itaaliasse minge rääkige föderatsiooniga.

                        Lasteaed.
                        Ja sinu postitus jäi kategooriast \"ila\" väga kaugele, eksju

                        Anyway, kui su lemmik Vieri koondisse saab on pärast vähemalt vähemalt muiata, kui hale saab ühe maailma paremike hulka kuuluva meeskonna ründaja olla . Ootan
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                          Muuseas, lõppes just mäng Lens - AS Monaco 1-1
                          Vieri seekord mängijate rivistusse ei kuulunud, vist seepärast, et ta mängis nädala keskel karikamängus. Kuna ta pole enam esimeses nooruses, siis on arusaadav, sest taastumine võtab ju vanematel inimestel rohkem aega
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                            Algselt postitas Maarek


                            Algselt postitas duff_K
                            ........ ja maarek kui sa räägid Rocchi ja Caracciolo võiksid olla Vieri asemel koondises, siis sa paned ikka täitsa lampi (ma mõtlen MM-i jaoks mingitest suvalistest sõprusmängudest ei räägi)........
                            Esiteks, sa pole küll veel väga vana tegelane, aga eeldan et sa siiski oled koolis eesti keele tunnis selgeks saanud reegli, et nimesid kirjutatakse suure algustähega
                            Kle no ma ei tea seee oli nagu eriti nõme mingi sellise asja kallal nokkida no ega ma meelega su nime väikse tähega ei kirjutanud ...... sina kui täiskasvanud inimene peaksid sellest aru saama et see võis olla täiesti kogemata....... ja Maarek enne kui mind tsiteerid loe postitus korralikult läbi ma kirjutasin ju koondise eest mängimises sõprusmängudes mitte serie- A-st...... Jasperile sama asi ma ju ütlesin et profijalgpalli sees eks Mourinho on treenerina näiteks väga kaua juba töödanud erinevates profiklubides nii et võtta kokku ennast ennem kui kirjutad...... mulle ei meeldi see, et tundub nagu kõik oleksid treeneritest targemad.....ma saan aru kui te avaldate oma arvamust, et see mängija või see ei peaks seal olema aga kui te ütlete juba et treener valin mängijaid suvaliselt või Tanel oma suures tarkuses ütleb et meeskonna valimisel peaks arvestama ka rahva soovi noo kle kamoon nii asjad ju ei käi see näitab kohe, et teil pole asjast õrna aimugi mis seal sees toimub (ma ei ütle et ma oleks teist nii palju targem aga midagi ma tean) aga üks on kindel et need mehed seal on kindlasti kõvasti targemad kui teie!......
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                              Lugesin ka selle teema nüüd lõpuks läbi ja ühest ei saa ma küll aru - miks kõik võtavad seda loomulikuna, et Lippi kavatseb vaid vanadele tegijatele toetuda MM-il? Minu teada on ta pidevalt koosseisude ja isegi taktikatega eksperimenteerinud. Nagu see sama Maareki viidatud artikkelgi ütles, siis on ta kokku proovinud ründes 17 erinevat ründajat - nii noori kui vanu.

                              Kindlasti võivad ka Vieri kasutamisel olla omad positiivsed küljed, kuid esmalt peab ta end nüüd Monacos tõestama hakkama. Miks peaks teda hooaja esimese poole vahetusmeherolli tõttu koondisekandidaatide seast maha arvama? Mis iganes otsuse Lippi ka ei teeks, on ta kindlasti targem kui meie kõik kokku ja tema saavutused annavad alust usalduseks.

                              PS. Mis puutub Vierisse, siis Interist Milani minek oli ääretult ebameeldiv minu jaoks.

                              PPS. Devil, kui sa ei viitsi teemat läbi lugeda, siis palun ära vaevu ka vastama.

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                                Kui yhte meest lihtsalt laimatakse, et miks ta koondisse saab, siis on ikka põhjust vastata küll kallis mazz. Äkki jõuate teooriani, et Vieri maksab Lippile?

                                Maarek oota oota, sinu hale inisemine ja virisemine ei koti kedagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X