320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Christian Vieri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Christian Vieri\'

    World Cup 1998 - Vieri 5(lisaks lõi ka pendla ära prantsusmaaga heideldes, erinevalt Di Biagiost ja Albertinist), R. Baggio 2, Luigi Di Biagio 1
    European Cup 2000 - Totti 2, Pippo 2, Conte 1, Fiore 1, Di Biagio 1, Del Piero 1, Delvechhio 1
    World Cup 2002 - Vieri 4, Del Pireo 1
    European Cup 2004 - Cassano 2, Perotta 1

    Sõimake palju tahate, härra on oma panuse MMidel andnud. Get al life, have a little respect.
    Mina talle kohta ei nõua ja austan peatreeneri otsust.

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Christian Vieri\'

      Algselt postitas Devil


      Sõimake palju tahate, härra on oma panuse MMidel andnud. Get al life, have a little
      World Cup 2002 - Vieri 4, Del respect.
      Mina talle kohta ei nõua ja austan peatreeneri otsust.
      Ühinen Devili arvamusega
      fc pohmell

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Christian Vieri\'

        Ühinen..Vara veel jagada koondisekohti. Palju palju liigamänge veel ees.

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Christian Vieri\'

          Algselt postitas Devil


          Kui yhte meest lihtsalt laimatakse, et miks ta koondisse saab, siis on ikka põhjust vastata küll kallis mazz. Äkki jõuate teooriani, et Vieri maksab Lippile?
          Point selles, et loe läbi ka, enne kui vastad. Sisuliselt saatsid sa kõik siin teemas kirjutanud persse paari postituse põhjal.

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Christian Vieri\'

            Normaalne inimene loeb välja, et persse saadeti eelkõige tema vihkajad.
            Ja saab aru, et ma olin laimajate vastu. Pean ma kõike kuõutima, usu, lugesin rohkem siiski kui paar posti, ülejäänud läksid lihtsalt pealiskaudse lugemisega.

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Christian Vieri\'

              Algselt postitas Devil


              Algselt postitas Tanel


              Jasper, karju karju. Diskussiooni on vaja.
              Diskussiooni, millist?, nabast ja nabaaugust?
              See postitas näitas hästi, et sa ei ole teemat lugenud.

              Minu arvates on ääretult lame, kui foorumlased üritavad mõtestatult arutleda mingil teemal, ja siis mingi tüüp tuleb, kes ei ole vaevunud teemat lugemagi, et naeran teile näkku ja olete tondid jne.

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                Mees OLI, mees LÕI väravaid, koondise eest LÕI suurvõistlustel palju väravaid, mis pakkusid rõõmu, kuid... Milani eest oli ta suht kasutu,
                ja mis koondisest te räägite?

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                  Algselt postitas orbitaaljaam


                  ja mis koondisest te räägite?
                  Kui diskussioon käib teemal Christian Vieri siis jagab enamus tema karjääri kaheks osaks-klubijalgpall ja koondisejalgpall. Seega vaatamata sellele, et elame Eestis, on taustsüsteemidele tähelepanu pöörates selge, et kasutades sõna \"koondis\" mõtleme me selle all rahvuskoondist, mille eest antud mängija on mänginud/mängib. Kas ma pean selle nüüd ka nimetama? Ennetades, et minu irooniline post võib vastureaktsioonina kutsuda esile vastuse \"jah\" vastan juba ette ära, et räägitakse Itaalia rahvuskoondisest a\'ka Azzurist.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                    Seda miks Vieri on koondises olen mina juba ammu enda jaoks selgeks teinud ning maininud ka seda.

                    Eika, sinu puidutöö näide on natukene naljakas ning mitte sobiv. Kui Vieri teenis Milanis rohkem, kui Interis, siis annan oma pea, et homseks on koolitükid kõik perfektselt tehtud! Jalgpall ikka päris firma pole. Firmasse ei tule sul tuhandeid/ kümneid tuhandeid inimesi vaatama, kuidas sa tööd teed ning veel kümned miljonid inimesed sind ümber maailma toetavad!

                    Ma ei kritiseeri Lippi tööd peale selle, et kipub eelistama paljusid mängijaid jõledalt ning mõndadest lihtsalt üle vaatama. (Ja siis esimese aasta kehva-poolne vorm ka) Koondisekohtadest niipalju - kui Vieri on sitalat mängides kutsutud MM-valikmängudele, miks teda siis MM-le ei peaks kutsuma? Tõsi, lõi Makedoonia vastu tühja väravasse kolli, mis viis meid finaalturniirile, aga mida ta on muud teinud. Mäletan mängu, kus ta kaks selget võimalust, mille ka keskmine Eesti ründaja oleks korralikul päeval väravasse löönud, ära rikkus. Või siis rääkida tema laisklemisest.

                    Millest mõned mehed aru ei kipu saama on see, et jutt käib mitte 5-aasta tagusest ajast vaid tema tegemistest viimasel aastal (kahel)! Sellepärast, et ta on MM-idel 9 kolli löönud ei tähenda, et sellepärast tuleb teda sita vormiga kaasa võta. Miks siis Baggiot 2002 kaasa ei võetud, ometi oli mees ikka veel väravatemasin?

                    Edit: Vaatamata Devili arvamusele olen 100% kindel, et see teema läks täiesti asjaette!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                      Algselt postitas Tanel
                      Ma ei kritiseeri Lippi tööd peale selle, et kipub eelistama paljusid mängijaid jõledalt ning mõndadest lihtsalt üle vaatama. (Ja siis esimese aasta kehva-poolne vorm ka) Koondisekohtadest niipalju - kui Vieri on sitalat mängides kutsutud MM-valikmängudele, miks teda siis MM-le ei peaks kutsuma? Tõsi, lõi Makedoonia vastu tühja väravasse kolli, mis viis meid finaalturniirile, aga mida ta on muud teinud. Mäletan mängu, kus ta kaks selget võimalust, mille ka keskmine Eesti ründaja oleks korralikul päeval väravasse löönud, ära rikkus. Või siis rääkida tema laisklemisest.
                      Vahepeal said juba isegi aru, et ründaja ei pea ainult väravadi lööma, vaid ka musta tööd tegema Kui selle tulemusena aga meeskond väravaid lööb, siis on ju ta ikka vajalik, eksole.

                      Ja minule on algusest peale sümpaatne olnud Bobogol
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                        Algselt postitas mazz


                        Algselt postitas Devil


                        Algselt postitas Tanel


                        Jasper, karju karju. Diskussiooni on vaja.
                        Diskussiooni, millist?, nabast ja nabaaugust?
                        See postitas näitas hästi, et sa ei ole teemat lugenud.

                        Minu arvates on ääretult lame, kui foorumlased üritavad mõtestatult arutleda mingil teemal, ja siis mingi tüüp tuleb, kes ei ole vaevunud teemat lugemagi, et naeran teile näkku ja olete tondid jne.
                        Mõtekas diskussioon, kus kutsutakse teist leimerit yles karjuma?

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                          Algselt postitas Tanel
                          Eika, sinu puidutöö näide on natukene naljakas ning mitte sobiv. Kui Vieri teenis Milanis rohkem, kui Interis, siis annan oma pea, et homseks on koolitükid kõik perfektselt tehtud! Jalgpall ikka päris firma pole. Firmasse ei tule sul tuhandeid/ kümneid tuhandeid inimesi vaatama, kuidas sa tööd teed ning veel kümned miljonid inimesed sind ümber maailma toetavad!
                          Ära nüüd solvu, aga sa oled naiivne romantik. Kogu jalgpall on äri. Äri, mis müüakse sinusugustele fännidele. Kõik need klubidevahelised tülid, treenerite sõnelused jne jne on lihtsalt üks tore turundusknihv, millega pannakse teatud inimgruppide agressiivsust ning emotsioone enda rahakoti kasuks tööle.
                          Ja mängijad hoolitservad samamoodi vaid iseenda käekäigu eest. Neid tõesti ei koti mingi tuhandete prolede ja pubijoodikute vingumine teemal, et kus tema oma karjääri jätkama peaks.

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                            lugesin igaks juhuks veel korra enda ja mõne teise postid algusest peale läbi.......ja tahtsin öelda ju, et enamus siin nii öelda \"Vieri pooldajaid\" polegi väitnud et peaks ta koondises olema....... ainuke asi mida me oleme öelnud on see, et kui Lippi ta valib siis ta järelikult peab ta koondises olema......... ja ka seda, et teda ei ole mõtet lihtsalt ajuvabalt sõimata (taneli kibestumusest oleks võinud aru saada kui asi oleks toimunud hooaja alguses ja mingite viisakuste piirides).......eks teema tekitas küll palju diskussiooni kuid palju ka negatiivset ja tühja loopimist
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                              Algselt postitas duff_K


                              lugesin igaks juhuks veel korra enda ja mõne teise postid algusest peale läbi.......ja tahtsin öelda ju, et enamus siin nii öelda \"Vieri pooldajaid\" polegi väitnud et peaks ta koondises olema....... ainuke asi mida me oleme öelnud on see, et kui Lippi ta valib siis ta järelikult peab ta koondises olema......... ja ka seda, et teda ei ole mõtet lihtsalt ajuvabalt sõimata (taneli kibestumusest oleks võinud aru saada kui asi oleks toimunud hooaja alguses ja mingite viisakuste piirides).......eks teema tekitas küll palju diskussiooni kuid palju ka negatiivset ja tühja loopimist
                              Oot, oot. Mida sa selle viisakuste piirides all mõtled?

                              Dannar, oma jalgpall on 100% ainult äri võib aknast välja saata. Kas sa tahad sellega öelda, et mängijad jooksevad iga raharulli järgi nagu näljased kassid võitlevad mõne kilu pärast? Dannar, kas sa oled mingi suur mees kuskil suures jalgpalliklubis ja kirjutad treeneritele rahateenimiseks intervjuusi ette jne!? Ning ma arvan, et Vierit vägagi kottib, kui need samad inimesed on juba tõsiselt näidanud, mida nad teha võivad.

                              Ahjaa - oleks siis mees vähemalt mõnes intervjuus Interit Milanis olles tänanud? Ei! Ainult mingis offical statement\'is on kirjas \"Christian Vieri thanks Inter fans...\". Kahtlen, et ta midagi ütleski. Eriti arvestades seda, et mees ei viitsinud enda nägu isegi Coppa Italia finaalile üles näidata!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                                Lugedes läbi siis uuesti antud teema avastasin, et nii mõnigi meist \"kees üle\" ehk tegi mõtlematuid poste tunnetest lähtuvalt.
                                Jätkaksin ühe mõtteteraga, mida rääkis mulle minu keskkooli filosoofia õpetaja. Olevat olnud olukord, kus A.Lincoln kohtunud siis ühe oma valijaga. Jätkunud siis juttu liiga palju ning leppinud siis suured mehed kokku, et vaja asja ka järgmine päev arutada, kuna uni surub peale. Saadi siis järgmine päev ka kokku ja asuti jälle sama asja arutama. Mõne aja möödudes pöördunud siis valija Abrahami poole küsimusega:,,Miks te räägite üks päev ühte juttu ja täna otse eilsele risti vastu?\"
                                Abe olevat vastanud:,,Ära kunagi austa meest, kes järgmine päev pole targem kui varem!\" (sai nagu mälu järgi kirja pandud see jutuke/legend nii, et võite parandada kui täpsemalt seda asja teate)
                                Võib-olla aitab see jutuke säilitada mingi austus minu vastu kuna taganen valitud ütlustest antud teemas. VABANDAN, et tekitasin teatud ütlustega tunde nagu mina oleksin mingi special one

                                Kuna duff_k pubis väga tere ütlema ei tule, pean vajalikuks selgitada siis oma eelnevaid põhimõtteid(postid võisid olla eksitavad emotsioonide tulvas).
                                Itaalias teavad kõik rohkem kui koondise peatreener-tähendabki seda, et igaühel on oma nägemus, milline peaks koondise koosseis olema. Ei mäleta ennast ütlevat, et Lippi valib mehi lambist(oma mälu järgi ütlesin, et olen leidnud sellele väitele rohkem tõestust mänge jälgides) aga kui seda tegin siis minu arvamus on järgmine-ükskõik kui hea spetsialist on treener käib temaga kaasas inimlik faktor ehk sixth sense(n.ö. lamp ) Kasutades seda teab treener, et Itaalias järgneb sellele fännide poolne geeniuseks või idioodiks tembeldamine. Lippi Vieriga sai siis minu poolt negatiivse hinnangu. Kogemusi ei pidanud vettpidavaks väiteks kuna Cassano esitus EM-il näitas, et Itaalia mängumehed võivad karastuda ka Milano ja Rooma derbydes ja tiitliheitluses.
                                Lisaks mainin, et fännide arvamus käib asja juurde ning arvan, et sellega sa nõutud/nõustusid.


                                Kuna pean ennast siinse foorumi vanimaks anti-Vieriks siis loodan, et minu antud avaldus aitab ka teistel vaadata üle see teema ja enda postid kriitilise pilguga ja mõelda selle üle kui tugevalt postitamise ajal enterile vajutasite(kes piltlikust väljendist aru ei saanud siis ma mõtlen kui närvis te postitamise hetkel olite).
                                Avaldaks kiitust ka cannuman\'ile kuna ta hoidis ennast sellest teemast eemale ja säilitas kõrge eneseväärikuse sellise teoga.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X