320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Christian Vieri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Christian Vieri\'

    Algselt postitas zaz


    Algselt postitas Tanel
    Ma ei kritiseeri Lippi tööd peale selle, et kipub eelistama paljusid mängijaid jõledalt ning mõndadest lihtsalt üle vaatama. (Ja siis esimese aasta kehva-poolne vorm ka) Koondisekohtadest niipalju - kui Vieri on sitalat mängides kutsutud MM-valikmängudele, miks teda siis MM-le ei peaks kutsuma? Tõsi, lõi Makedoonia vastu tühja väravasse kolli, mis viis meid finaalturniirile, aga mida ta on muud teinud. Mäletan mängu, kus ta kaks selget võimalust, mille ka keskmine Eesti ründaja oleks korralikul päeval väravasse löönud, ära rikkus. Või siis rääkida tema laisklemisest.
    Vahepeal said juba isegi aru, et ründaja ei pea ainult väravadi lööma, vaid ka musta tööd tegema Kui selle tulemusena aga meeskond väravaid lööb, siis on ju ta ikka vajalik, eksole.

    Ja minule on algusest peale sümpaatne olnud Bobogol
    Puhtast huvist millal sa viimati Bobo mängu nägid? Oleks hea kui nimetaksid vähemalt kaks.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Christian Vieri\'

      Algselt postitas Jasper


      Ning kui Vieri nii pask on, nagu te ütlete, siis miks teda koondisesse kutsutakse?
      seda olen küsinud juba kaks aastat...vastust olen otsinud tema esitustest aga sealt olen rohkem leidnud tõestust väitele, et lippi võtabki mehi suvaliselt.

      teema on sõnastatud jah valesti...Tanel muuda see lihtsalt christian vieri-ks

      näed oled küll öelnud.....saate aru mul ei ole selle vastu midagi kui te arvate et treener on jobu või te ei nõusutu tema arvamusega aga ma ei kannata seda kui mitmendat korda loen itaalia teema alt et kas treener valib mehi suvaliselt või \"oma maitse\" järgi......muidugi on treenerid ka inimesed ja neil on omad eelistused kuid eelkõige lähtuvad nad OMA taktikas ja vastasest ja mis mängu parajasti mängitakse eks........... ma ei tea Jasper ära istu siis hiiu pubis kuskil nurgas
      fc pohmell

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Christian Vieri\'

        Nähtavasti väljend olen rohkem leidnud tõestust võib panna võrduma ütlusega treener on jobu.
        Soovitan lugeda õpetlikku juttu Abraham Lincolnist, mille eelnevalt postitasin, kuna antud situatsioonis korduva valesti tõlgendamise/valesti väljendamise tulemusel taganen ka ütlusest \"olen rohkem leidnud tõestust\".
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Christian Vieri\'

          Algselt postitas Tanel
          Dannar, oma jalgpall on 100% ainult äri võib aknast välja saata. Kas sa tahad sellega öelda, et mängijad jooksevad iga raharulli järgi nagu näljased kassid võitlevad mõne kilu pärast? Dannar, kas sa oled mingi suur mees kuskil suures jalgpalliklubis ja kirjutad treeneritele rahateenimiseks intervjuusi ette jne!? Ning ma arvan, et Vierit vägagi kottib, kui need samad inimesed on juba tõsiselt näidanud, mida nad teha võivad.
          Meeskonnad annavad aastas välja mitu versiooni särkidest, mida parseldatakse haledalt fännidele maha.
          Staarideks saavad mängijad, kellel on olemas teatud eeldused olla avaliku elu tegelased ning täita suuri plakateid.
          Niipea kui mingis klubis areneb välja noor ja andekas mängija, siis saabuvad suured klubid ning veavad raharulli eest mängija enda ridadesse.

          Puhast altruistlikku armastust mängu vastu võid näha eelkõige noorteturniiridel ja ka veteranideturniiridel. Raha mille eest profid mängivad on meeletu ning seda ka üsna kesisel tasemel mängijatel ning seetõttu on nad sulaselged profid, kes lähevad sinna, kus nad rohkem raha saaksid, sest jalgpalluri karjäär on neile ainus kindel sissetuleku allikas, kuna noorena alustades pole neil erilist haridust all. Lisaks üritatakse oma karjääri jooksul võita võimalikult palju auhindu.
          Äkki Vieril viskas lihtsalt üle, et ta oma karjääri jooksul Coppa Italiast paremat autasu ei saa ning läks seepärast Interist minema? Äkki ta tundis, et tahab keskkonnas muutust ning parim ettepanek tuli Milanist? Kes oled sina, et sa hakkad kritiseerima mängijat tema enda personaalsete otsuste üle oma karjääri suhtes? Kas sa tahad öelda, et Vieri on kogu täiega Interi fännide oma ning ta võib minna vaid sinna, kuhu lahked Interi jobukarjast molotovisegajad lubavad?

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Christian Vieri\'

            Ei viitsi muule praegu keskenduda. Ainult küsimused.

            1. Võtan seda küsimust, kui rünnakut Interi vastu. Kas tõesti ei võinud ta siis seda \"hädist\" medalit ka võtma tulla. Võidaks Inter Scudetto, ma oleks nõus küsima lisamedali, andma selle Vierile tema aastate eest Interis juhul, kui ta poleks Milanisse läinud.

            2. Ainuke asi, mis Milan suutis talle pakkuda teistest võimalikest tööandjatest rohkem oli raha. Ega ta ju ometi nii loll ei olnud, et arvas, et Milan ei võtagi herr Gilardinot enda ridadesse ning tema hakkab Tomassoni (tol hetkel ), Inzaghi ja Crespoga oma koha nimel võitlema.

            3. ja 4. Interi fännid ei oma teda, kuid Interi vastu oleks võinud ikkagi piisavalt austust näidata minnes mõnda teise klubisse mitte täpselt sinna kuhu teda kõige vähem minna taheti. (Väikene tõenäosus, kuid kõlakate järgi olid isegi Massimo Moratti ja Facchetti tal palunud mitte Milanisse minna)

            Ahjaa, ma usun, et inimesel ikka mingi sümpaatia peaks tekima klubi vastu, mis tal 6 aastat leiva eest on maksnud! Samahästi võiks ju ka Javier Zanetti Milaniga liituda, või Raul Barcelonaga...
            sigpic

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Christian Vieri\'

              Algselt postitas Tanel
              või Raul Barcelonaga...
              Kusjuures, kui Raul ei saaks Realis mänguaega ning sooviks mujal õnne proovida ning läheks Barcasse, siis ma sooviks talle edu ning austaks teda nende ilusate hetkede eest, mida ta mulle Reali särgis pakkunud on, mitte ei hakkaks teda jälestama ning kohvikuid põlema panema.

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                Algselt postitas duff_K

                Kle no ma ei tea seee oli nagu eriti nõme mingi sellise asja kallal nokkida no ega ma meelega su nime väikse tähega ei kirjutanud ...... sina kui täiskasvanud inimene peaksid sellest aru saama et see võis olla täiesti kogemata....... ja Maarek enne kui mind tsiteerid loe postitus korralikult läbi ma kirjutasin ju koondise eest mängimises sõprusmängudes mitte serie- A-st
                Esitasin väikse märkuse lihtsalt meeldetuletuseks kuna minu mäletamist pole see esimene kord, kui sa mind tsiteerides väiksest algustähte kasutad

                Ütle palun üks põhjus, miks on koondisse kutsustud Toni, Lucarelli, Iaquinta jne? Sel lihtsal põhjusel, et tegutsetakse hästi ja lüüakse väravaid. Üsna mõtetu kutsuda koondisse mees, stiilis \"hoolimata selles kui mõttetu ta liigajalgpallis on küll ta koondise eest kogemata ühe ikka ära lööb\"

                Algselt postitas devil
                Maarek oota oota, sinu hale inisemine ja virisemine ei koti kedagi.
                Sinu jutt stiilis \"teie mölisege palju tahate, mina armastan ikka Vierit, sest ta ju kunagi väravaid löönud\" ju puhas inin:P :P

                Minu kommentaar on minu arvamus ning ei arva, et see peaks kellegile korda minema.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                  Algselt postitas dannar


                  Algselt postitas Tanel
                  või Raul Barcelonaga...
                  Kusjuures, kui Raul ei saaks Realis mänguaega ning sooviks mujal õnne proovida ning läheks Barcasse, siis ma sooviks talle edu ning austaks teda nende ilusate hetkede eest, mida ta mulle Reali särgis pakkunud on, mitte ei hakkaks teda jälestama ning kohvikuid põlema panema.
                  Võtaks siis niipidi. Sa oled mängijana tõusnud Reali legendiks, sa armastad klubi - kas sa hüpaksid kohe minema, kui Barcelona sulle hiiglasliku raharulli iga nädal lubaks?

                  Jalgpallurid ei hakkaks jalgpalli mängima, kui neile mäng ei meeldiks! Miks mängijad praegu peaks olema väiksemad vutihullud, kui enne teist WW\'i nt.? Jalgpall on suures osas äri (75%), kuid ülejäänud 25% on minu jaoks ingliskeelset väljendit kasutades \"passion\". Sinu postistusest võib välja lugeda, et jalgpallurid on südametud ärinukud, keda ei koti mitte teps, mida fännid arvavad. Enivei, ma ei viitsi nii palju sellise asja peale mõelda praegu, kuna homme on koolis raske päev ja tegu on Vieri teemaga.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                    Algselt postitas Tanel


                    Algselt postitas dannar


                    Algselt postitas Tanel
                    või Raul Barcelonaga...
                    Kusjuures, kui Raul ei saaks Realis mänguaega ning sooviks mujal õnne proovida ning läheks Barcasse, siis ma sooviks talle edu ning austaks teda nende ilusate hetkede eest, mida ta mulle Reali särgis pakkunud on, mitte ei hakkaks teda jälestama ning kohvikuid põlema panema.
                    Võtaks siis niipidi. Sa oled mängijana tõusnud Reali legendiks, sa armastad klubi - kas sa hüpaksid kohe minema, kui Barcelona sulle hiiglasliku raharulli iga nädal lubaks?

                    Jalgpallurid ei hakkaks jalgpalli mängima, kui neile mäng ei meeldiks! Miks mängijad praegu peaks olema väiksemad vutihullud, kui enne teist WW\'i nt.? Jalgpall on suures osas äri (75%), kuid ülejäänud 25% on minu jaoks ingliskeelset väljendit kasutades \"passion\". Sinu postistusest võib välja lugeda, et jalgpallurid on südametud ärinukud, keda ei koti mitte teps, mida fännid arvavad. Enivei, ma ei viitsi nii palju sellise asja peale mõelda praegu, kuna homme on koolis raske päev ja tegu on Vieri teemaga.
                    Kui mängija karjäär enda vanas klubis ei edene, siis võiks tal vabadus olla teha mida ta heaks peab. Ning mina mõistaks sellist käitumist. Ja kui Vieri selline \"pask\" on, siis miks sulle see nii hinge läheb, et ta Milani läks?
                    Ja see 25 % kuulub sellele klubile, mida sa noorusest saadik armastanud oled. Vieri tuli minu teada Interisse 99. aastal (võin eksida), ehk siis 24-aastaselt. Ma arvan, et Inter oli talle südamelähedane klubi ja ta tegi selle klubi heaks kõik, seni kuni leping läbi ja lahkumistee jalge ees. See ei muuda tema tegusid koondise ja klubide eest olematuks. Keegi ei võtnud ju tema löödud väravaid Interi arvelt ära ega midagi. Tüüp lihtsalt vahetas klubi. Ma saan aru, et sinu arvates voolab kõikidel jalgpalliga seotutel mingit eri värvi veri sees (interil musta-sinsie kirju jne), kuid tegelikult on nad kõik inimesed (loe punase verega ) ning pidev mängijate parseldamine ei saa lasta tekitada mingit meeletut ning kõikeülendavat klubitruudust, mida sinu naiivne maailmapilt ette kujutab.

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                      Algselt postitas Jasper

                      Puhtast huvist millal sa viimati Bobo mängu nägid? Oleks hea kui nimetaksid vähemalt kaks.
                      Sügisel nägin Vierit Milani eest Champions League\'is palli tagumas. Itaalia koonidse eest olen ka ta sooritusi vaadanud nii palju kui võimalik. Üldiselt siiski näen teda mängimas harva...

                      Aga selle asemel, et siin paukuda, paku parem välja võimalus, kuidas ma saaks Monaco mänge nüüd vaatama hakata!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                        Algselt postitas zaz


                        Algselt postitas Jasper

                        Puhtast huvist millal sa viimati Bobo mängu nägid? Oleks hea kui nimetaksid vähemalt kaks.
                        Sügisel nägin Vierit Milani eest Champions League\'is palli tagumas. Itaalia koonidse eest olen ka ta sooritusi vaadanud nii palju kui võimalik. Üldiselt siiski näen teda mängimas harva...

                        Aga selle asemel, et siin paukuda, paku parem välja võimalus, kuidas ma saaks Monaco mänge nüüd vaatama hakata!
                        Lahendus on ju ilmselge - ViasatSport:P

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                          Algselt postitas zaz

                          Aga selle asemel, et siin paukuda, paku parem välja võimalus, kuidas ma saaks Monaco mänge nüüd vaatama hakata!
                          Tõmbad streamid käima ja vaatad. Vaatasin Lens - Monaco mängu teise pooaja lõppu ja lootsin ka Vierit silmata, aga keda polnud oli kunn ise.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                            Nii, nüüd ma olen shokis!

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                              Ja lisaks, et ma saaks aru, et vihane ollakse siis, kui parimas mängijaeas mees läheb rivaalide juurde (umbes vanuses 23-28) raha pärast, kuid siin on tegu ju vananeva ründajaga, kelle parimad päevad on ilmselgelt selja taga. Miks teha teda mingiks jubedaks reeturiks jms. Ning Vieri on Interi heaks andnud palju rohkem, kui tema kallal ilkuvad fännid, nii et võiks ikkagi mingit respekti omada inimese suhtes, mitte teda sõimama kukkuda.

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                                Algselt postitas Maarek


                                Ütle palun üks põhjus, miks on koondisse kutsustud Toni, Lucarelli, Iaquinta jne? Sel lihtsal põhjusel, et tegutsetakse hästi ja lüüakse väravaid. Üsna mõtetu kutsuda koondisse mees, stiilis \"hoolimata selles kui mõttetu ta liigajalgpallis on küll ta koondise eest kogemata ühe ikka ära lööb\"
                                Kas ma olen öelnud et Vieri peab olema koondises?.....ma ütlesin ainult et kui Rocchi või Caracciola peaks sinu arvates tema asemel koondises olema siis paned lampi.....no inimesed luguge üksteise postitused läbi üks asi on valesti tõlgendata aga teine asi on viitsimatus lugeda korralikult...............
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X