320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Christian Vieri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'Christian Vieri\'

    Algselt postitas Maarek


    Ütle palun üks põhjus, miks on koondisse kutsustud Toni, Lucarelli, Iaquinta jne? Sel lihtsal põhjusel, et tegutsetakse hästi ja lüüakse väravaid. Üsna mõtetu kutsuda koondisse mees, stiilis \"hoolimata selles kui mõttetu ta liigajalgpallis on küll ta koondise eest kogemata ühe ikka ära lööb\"
    Siiani pole ta yhe peale jäänud.

    Neemelo lõik kah klubi eest 41 ... koonidse ... khmm! Toni koondisse!

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'Christian Vieri\'

      Algselt postitas Neth

      Lahendus on ju ilmselge - ViasatSport:P
      Viasat näitab Prantsuse liigat?
      Igatahes minul seda eiole nii kui nii!

      Ja arvuti on nii nõrk, et mingite streamide vaatamine kõlab jube naeruväärselt.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'Christian Vieri\'

        Kõva arutelu käib
        Aga ma ka ei saa mitte aru, miks tasub nii südamesse võtta seda klubivahetust. Kas Vieri mängis lõpus Interis hästi? Või tegi ta seda Milanis? Vaat emmal kummal juhul oleks vihast aru saanud. Ütlen ausalt ma oleks isegi õnnelik, kui mõni Lazios kehvalt mängiv mängija läheks Romasse ja seal kah kehv oleks

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Christian Vieri\'

          Algselt postitas Aquilotta


          Kõva arutelu käib
          Aga ma ka ei saa mitte aru, miks tasub nii südamesse võtta seda klubivahetust. Kas Vieri mängis lõpus Interis hästi? Või tegi ta seda Milanis? Vaat emmal kummal juhul oleks vihast aru saanud. Ütlen ausalt ma oleks isegi õnnelik, kui mõni Lazios kehvalt mängiv mängija läheks Romasse ja seal kah kehv oleks
          Hahaa. Kuule seda ei juhtu ju eks. Esiteks Roma ei hangi nõrkasid ja teiseks Laziost ei hangi kedagi.

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'Christian Vieri\'

            Algselt postitas cannuman


            Algselt postitas Aquilotta


            Kõva arutelu käib
            Aga ma ka ei saa mitte aru, miks tasub nii südamesse võtta seda klubivahetust. Kas Vieri mängis lõpus Interis hästi? Või tegi ta seda Milanis? Vaat emmal kummal juhul oleks vihast aru saanud. Ütlen ausalt ma oleks isegi õnnelik, kui mõni Lazios kehvalt mängiv mängija läheks Romasse ja seal kah kehv oleks
            Hahaa. Kuule seda ei juhtu ju eks. Esiteks Roma ei hangi nõrkasid ja teiseks Laziost ei hangi kedagi.
            Ega ei juhtu jah

            Aga Vieri teemasse tagasi - oleks ta kogu oma jalgpallurikarjääri Interis mänginud, võiks meest veel kuidagi reeturiks pidada, aga seda ta ei ole mitte teinud. Ma ajalootolmus tuhnides leidsin fakti, et ta on mänginud ka nii Torinos kui Juventuses

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'Christian Vieri\'

              ma ei tea Jasper ära istu siis hiiu pubis kuskil nurgas
              Ei istu tavaliselt kuskil nurgas. Arvan, et probleem on pigem selles, et \"rool ei keera\"
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                nja, eestis on jah suht naljakas seda teemat ajada, aga no kui fann tunneb ennast ilgelt puudutatauna, siis olgu nii..

                hispaanias on kull selliseid vendi, vota voi figo voi luis enrique, pole nende kohta ei reali tuupidel oelda ega ka barca fannidel, barca puhul siiski camp noul kais jauram, aga need on ekstremistid... vaidlesin siin oma sobraga uks paev kui vaatasime CL-i mangu, real mangis kellegagi, ja ma olin reali poolt, selleparast et soovisin hispaanlaste voitu..ta muidugi aru ei saanud, et kudas ma saan poolt olla , kui real on barca vihavaenlane, aga krt ma ple mingi ekstremist ja ma pole katalaan ja ma ei tunne seda probleemi enda sudames, hinges..ma olen lihtsalt barca pooldaja, fann, ma pole poliitik

                tegelt lahe on spekuleerida kellegi tegemiste ule, aga kusige Vierilt otse mis ta sellest arvab, siis ei pea spekuleerima tema motetega, tunnetega jne..
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                  Algselt postitas Aquilotta


                  Algselt postitas cannuman


                  Algselt postitas Aquilotta


                  Kõva arutelu käib
                  Aga ma ka ei saa mitte aru, miks tasub nii südamesse võtta seda klubivahetust. Kas Vieri mängis lõpus Interis hästi? Või tegi ta seda Milanis? Vaat emmal kummal juhul oleks vihast aru saanud. Ütlen ausalt ma oleks isegi õnnelik, kui mõni Lazios kehvalt mängiv mängija läheks Romasse ja seal kah kehv oleks
                  Hahaa. Kuule seda ei juhtu ju eks. Esiteks Roma ei hangi nõrkasid ja teiseks Laziost ei hangi kedagi.
                  Ega ei juhtu jah

                  Aga Vieri teemasse tagasi - oleks ta kogu oma jalgpallurikarjääri Interis mänginud, võiks meest veel kuidagi reeturiks pidada, aga seda ta ei ole mitte teinud. Ma ajalootolmus tuhnides leidsin fakti, et ta on mänginud ka nii Torinos kui Juventuses
                  Ärgem unustagem ka hispaaniat .

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                    Vaidlusesse ei süvene, aga lihtsalt Maarekile infoks, et Vieri ei mänginud mitte väsimusest vaid tema ja Di Vaio olid väikese haiguse küüsis.

                    Jätkan hiljem.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                      Algselt postitas Jasper


                      Ei istu tavaliselt kuskil nurgas. Arvan, et probleem on pigem selles, et \"rool ei keera\"
                      käi ptsi no ei keeeranud ju
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                        Algselt postitas duff_K


                        Algselt postitas Maarek


                        Ütle palun üks põhjus, miks on koondisse kutsustud Toni, Lucarelli, Iaquinta jne? Sel lihtsal põhjusel, et tegutsetakse hästi ja lüüakse väravaid. Üsna mõtetu kutsuda koondisse mees, stiilis \"hoolimata selles kui mõttetu ta liigajalgpallis on küll ta koondise eest kogemata ühe ikka ära lööb\"
                        Kas ma olen öelnud et Vieri peab olema koondises?.....ma ütlesin ainult et kui Rocchi või Caracciola peaks sinu arvates tema asemel koondises olema siis paned lampi.....no inimesed luguge üksteise postitused läbi üks asi on valesti tõlgendata aga teine asi on viitsimatus lugeda korralikult...............
                        Teema pealkirjaks ju Vieri ja kui sa vaidled mulle mõne lausega vastu, siis ma pean otsima sealt sinu vastusest (ja nendes olevates sadades punktides) mingit teemaga mitteseonduvat mõtet või? Eks ma siis järmisel korral ürita paremini
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                          tee seda
                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                            Algselt postitas Tanel

                            Jätkan hiljem.
                            Lugesin ka teema lõpuks läbi nüüd. Ei viitsi ise kirjutama hakata, aga täitsa huvitab, mis Tanelil ütlemata on veel.

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                              Mul oli eile midagi öelda, aga kuna ma ei viitsi uusi poste kaks korda üle lugeda hetkel, siis jääb mingiks ajaks ütlemata.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                                Lugesin ka sportlikust huvist teema läbi, lisaks veel, et ei ole just eriline Serie A ja Itaalia jalgpalli pooldaja, kuid sellegipoolest ei lahmi arutult selle üle kui palju siis Itaalia koondis vms mulle siiski ei meelde.
                                Aga Tanel, sa ise ka saad aru kui nüri juttu sa ajad. Ma mõistan, et sa loed mingit välismaist interi foorumit ja sul on kujunenud oma kindlad eelistused, saa sellest üle. Soccernetis on kuhjaga oma klubi veendunud toetajaid, aga nad ei topi igalepoole anti-ManU või Real vms loosungeid (postitused arvamuse avaldamiseks on jah teine teema, seda ikka esineb). Selline nähtus on pea samahea kui mõni 15 aastane räpisõber tahab, et teda kutsutaks 50cendiks ning oma suure armastuse näitamiseks on ta valmis end pigiga üle võõpama ning kuulivesti kandma ja vanaema lauahõbedast kette sulatama. Igatahes praegu oled sa kindlasti kõige fännim-fänn, paraku on sellise inimesega täiesti tulutu vaielda, kui just temaga seisukohta ei jaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X