320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino F.C.

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Jasper
  replied
  Vastus teemale \'Torino\'

  Algselt postitas croissant


  Diego De Ascentisest peaksid , Jasper, siiski midagi teadma. Mängis mees ju mingi aeg AC Milan-is
  Vaata ma tean Milanist nimepidi ainult Kaka-d. See jääb eestlasele lihtsalt meelde. Aga teisi tean nägupidi.
  Ok, naljad kõrvale jättes ma ausalt teda ei tea. Guugeldades midagi klopsida ka ei viitsi. Eks ta mingi pingipoiss oli

  Leave a comment:


 • croissant
  replied
  Vastus teemale \'Torino\'

  Diego De Ascentisest peaksid , Jasper, siiski midagi teadma. Mängis mees ju mingi aeg AC Milan-is

  Leave a comment:


 • Jasper
  started a topic Torino F.C.

  Torino F.C.

  Tänan alguses AlwaysRedi, kes andis vajaliku tõuke selle teema tegemiseks. Nagu Serie B teema lõpust välja võis lugeda, siis salaja hoian ikka neil ka silma peal. Arvatavasti sellepärast, et nad vihkavad Juventust piisavalt ning teevad neile igal võimalusel ultrate leeris ära.

  Wikipedia Toro ajaloost

  Eks seda ajalugu neil Grande Torino kõrval on vähe. Aga keegi Itaalias ei kahtle, et ilma selle katastroofita, oleks neljal klubil Itaalias kümmet scudettot tähistav täheke. Ning Grande Torino on kohustuslik materjal. Vaadake kasvõi kui pika rekorditerodu sinna neist on kirjutatud.

  Aga ainult ajalooga võite ei võta. Pärast üleminekumängude ponnistusi ei kahtle vist keegi, et võistkonnal on selgroogu. Mehed, kes klubi finantsseisu pärast veel ühe hooaja Serie B-s pidid müttama on kindlasti põlevate silmadega. Aga kerge pilguheit ka üleminekutele:
  Christian Abbiati-pole hetkel maailmameister ainult põhjusel, et pidi Buffoniga ühes võistkonnas olema ja hooaja teisel poolel enam platsile teda ei usaldatud. Siiski on palju, kes pidasid tema läinud klubihooaega Buffoni omast paremaks. Tipptasemel väravavaht kindlasti. Toro ridades laenulepingu alusel Milanist.
  Simeone Barone-maailmameister. Rohkem pole vaja öelda.
  Giuseppe Pancaro-Fiores tema tegudest erilist ülevaadet ei ole. Milanis oli ta enam-vähem ehk minu meelest tip-top samalajal, kui foorumites saab enamjaolt kriitikat. Maarek võiks siia mõne rea viimasest hooajast visata.
  Tegelikult ma neid teisi uusi mehi ei tea. Seega kopipeistin need wikipediast:
  Gabriele Cioffi (from Mantova)
  Ivan Franceschini (from Reggina)
  Diego De Ascentis (from Livorno)
  Claudio De Sousa (return from Catanzaro)

  Ega ma koosseisu osas ka spekuleerida ei oska. Netilehekülgede järgi seda teha ei viitsi, sest see tundub kuidagi võlts. Aga võib-olla Blue Rock oskab seda teha. Ta nende koosseisu asjadega päris käpp

  Aga, kui keegi arvab, et tegemist on võistkonnaga, kes sai oma koha tänu skandaalile, siis ta eksib rängalt. Toro võitis oma tõusu ausalt ja tegi seda palliplatsil juba eelmine aasta. Eks nendelt uutelt tulijatelt eriti midagi ei oodata ning arvatakse, et nii kui nii hakkavad relegatsiooniga võitlema aga pean märkima, et Toro eesmärk on scudetto võit aastal 2008. Liigselt ei tasu ka hüppama ju hakata. Eks näeb, mis sellest asjast saab.

  Muuseas Toro särgis tegi oma Serie A debüüdi ka üks erinevaid arvamusi pakkuv ründaja. Kes siinmail asjade käiku jälginud oskab arvata küll, kes ta on.

  Edit: veidi nokitsesin algse sõnastuse loetavaks muutmisega ja parandasin ka kirjavead, mis üles leidsin...alguses olid ikka väga segased laused

  Et siis aidake mul seda teemat ikka vedada. Ise luban endast parima anda.

  Edit2: BR soovil teema kirjeldus muudetud...aga härg on sebrast üle igatepidi:P
Working...
X