320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahjuks/õnneks läks see mängu vaatamine kategooriast "kaks-kolm õlut" päris korralikult üle. Usun, et need kes ei tulnud, ei pea kahetsema.
    sigpic

    Kommentaar


      Ma loodan et sul oli ikkagi sitem olla kui mul.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Kahjuks/õnneks läks see mängu vaatamine kategooriast "kaks-kolm õlut" päris korralikult üle. Usun, et need kes ei tulnud, ei pea kahetsema.
        Ah kamoon. Ma kuulsin, et sa olla tahtnud karaoket laulda. Juba see iseenesest on väärt Järgmine kord lõpuni ja give me a high C biatsh.

        Kommentaar


          Andsin alla, laulude valik oli liiga suur.
          sigpic

          Kommentaar


            Tanel tundub nende juttude põhjal palju meeldivam inimene kui ta võtune on, peale Interi hävimist isegi laulud suus? Rohkem õlut ja vähem lõikumist Tanel!
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Laupäeval Juventus - Roma.

              Kes tulevad, kuhu lähme? Tursk lubas seekord prillid koju jätta

              Kommentaar


                mis optsioonid on? pm oleks käpp küll.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Laupäeval Juventus - Roma.

                  Kes tulevad, kuhu lähme? Tursk lubas seekord prillid koju jätta
                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  mis optsioonid on? pm oleks käpp küll.
                  Pärnu? Sweet Rosie?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Mina oleks tulemas!

                    Kommentaar


                      Kui Pärnus mingis pubis oleksid ka soccernetlased mängu vaatamas, oleksin ka kohal siis!
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Balian47 Vaata postitust
                        Mina oleks tulemas!
                        Pärnus vä?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Tallinn!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Kui Pärnus mingis pubis oleksid ka soccernetlased mängu vaatamas, oleksin ka kohal siis!
                            Noh oleks ka siis Pärnus tulemas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Laupäeval Juventus - Roma.

                              Kes tulevad, kuhu lähme? Tursk lubas seekord prillid koju jätta
                              Jutt käib siiski reaalsetest prillidest. Kujutletavad Interi prillid kavatsen kaasa võtta.

                              Kuigi töö juures tahetakse vägisi laupäeva õhtut ära täita mul. Eks näis.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Sobib, "situ pihku prill" on endiselt pädev siis sinu pihta kasutades.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X