320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Pakun, et Tanel läheb kuskil 75. minutil koju või peldikusse ropsima*.
    Nutma*

    Kommentaar


      Raporteerin, et kohal olin mina ja vennad Ladrid. Karaoket ei lauldud.

      Kommentaar


        Roma derby pühapäeval kell 16. On variante ja viitsimist?

        Kommentaar


          kui kuskil samal ajal Aquilani vs Montolivot näeb, siis isegi oleks vast huvi.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Roma derby pühapäeval kell 16. On variante ja viitsimist?
            Elaks ma Tallinnas, siis ilmselt veaksin ennast kohale, spetsjomm 1 mängu pärast ei viitsi seda teekonda ettevõtta.

            Aga viimati kui käisin , siis Hiiul oli keegi soccerneti tegelane, nägi välja nagu De Rossi-näolipi-lapi poolest , kuses pellaris põrandale, plätserdas oma uhiuute valgete kihnu sussidega nagu part kollase lombi sees, üritas mulle käppa visata, mis oli tema enda "labeneh"-iga koos, ei tea kas mees õppis oma kätt vagiinana kasutama, igatahes mängu ajal zestikuleeris ta tikksirgete kikkis näppudega nagu maestro Järvi ja nõudis hääle murdumise falseti pealt penaltit.

            Selline juhtum võib Derby enda varju jätta.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
              Elaks ma Tallinnas, siis ilmselt veaksin ennast kohale, spetsjomm 1 mängu pärast ei viitsi seda teekonda ettevõtta.

              Aga viimati kui käisin , siis Hiiul oli keegi soccerneti tegelane, nägi välja nagu De Rossi-näolipi-lapi poolest , kuses pellaris põrandale, plätserdas oma uhiuute valgete kihnu sussidega nagu part kollase lombi sees, üritas mulle käppa visata, mis oli tema enda "labeneh"-iga koos, ei tea kas mees õppis oma kätt vagiinana kasutama, igatahes mängu ajal zestikuleeris ta tikksirgete kikkis näppudega nagu maestro Järvi ja nõudis hääle murdumise falseti pealt penaltit.

              Selline juhtum võib Derby enda varju jätta.
              Atletico Madrid?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Atletico Madrid?
                Hullumeelsus !
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Hullumeelsus muidugi, atleticomadridil pole de rossi n2olappi
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Milan vs Juve?

                    kuigi Milan on üsna kusine, siis äkki tuleb gol di Muntarit või muud jama.

                    Kommentaar


                      Mina ei ole sel ajahetkel kahjuks eestis.

                      Kommentaar


                        oleks aus. Hiiul on kavas. hetkel 80-20 kohaloleku kasuks.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Tõmbame jõulud varakult käima?
                          22 Dec, 19:45 AS Roma v AC Milan Stadio Olimpico, Rome
                          eeldusel, et kuskil näitab.

                          Kommentaar


                            täitsa mõeldav

                            Kommentaar


                              Võimaluse korral liituks isegi.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Homme õhtul Roma - Juventus mängu ühisvaatamine ka toimub tallinnas kuskil? Saaks ka seekord isegi liituda.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X