320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Baggio! APPI! EIIII!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

    Algselt tegi selle postituse Lasnaman


    Noniiiiiii AHHHAAAAAAAAAAA Itaalia on väljas ja mu sõnad polnud asjata. Ma küll olin ikkagi Itaalia poolt, aga see mäng mida Itaalia näitas ei väärind enamat kui 16 hulgas olemist ja nii läks. Hakkame siis rääkima meestest, kes võeti koondisesse Baggio asemel või???? Mida tegi Del Piero, mida tegi Inzaghi ja muidugi ei teinud mitte midagi ka Totti. Rääkimatta veel Montellast ja Delvecciost. Siis Baggio koha saanud Di Livio oli ka saast. Oi mulle meeldib see. Tõestus jälle, et Baggio oleks pidanud koondisse saama ja ajakirjandus ja ülde kõik hakkavad seda kiruma veel aastaid, et ja välja jäeti.
    Mis kuradi asi sulle meeldib???
    Sa, nilbik, sa kuradi tühikargaja tuled rääkima, et Itaalia ei väärinud kõrgemat kohta kui kaheksandikfinaal ja siis seletad ,et olid Itaalia poolt.Kui sa oleksid oma räämas silmad puhtaks nühkind siis oleksid näinud, et ega kohtunike roll kaotustes polnudki nii väike.
    Aga eks ole sul, ajukääbikul, ikka õigus-Itaalia jättis "õiged mehed"(need, kes mõne arvates ikka teavad ,mis see jalgpall on) koju ja mängisid meelega kehva jalgpalli ,et sina saaksid veel midagi tõestada.
    Eriline analüütik tuli välja.
    Ptüi!!!
    Algselt postitas tank
    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

      Oot oot, mis nüüd sinu probleem. Mida sa munn tuled mind sõimama. Ma sulle dibla rääkisin midagi või. Kui sa sitapea jalgpallis midagi teaksid, siis ma usun, et sa nägid kui kehv itaallaste mäng oli. Jah loomulikult ma olin itaallaste poolt, aga sellise mänguga oli näha ju, et nad ei jõua kaugele. Kui otsida põhjuseid, siis ei pea just eriti kaugele minema, kui öelda, et keskväli oli tühi ja ründajate toitmine oli väike ja kui välja Vieri välja arvata, olid ründajad ise ka sitad. Sellest ka järeldus, et puudusid võistkonnas õiged mehed ja meeste motivatsioon oli väga sitt. Kuna kõik on ikka profesionaalid ja tasemel mängijad, siis jäi neid motiveerida Trappatoni ülesandeks. Ta alustas sellega, et ei võtnud koondisse Baggiot, kes oleks tahtnud ennast väga näidata ja kes oli kurbusest lõhkemas kui kuulis, et teda ei ole kaasa arvatud. Kui nati oled Itaalia jalkaga kursis, siis tead väga hästi, mis kõik toimus ja milline surve tegelikult nõudis teda kaasa võtmast. Siit ka edasi, et itaalased langesid nii vara välja, on meedial ja muudel inimestel arutamist küllaga, nagu kasvõi meil siin, et kuida ja miks nii läks. Ok võib öelda ju, et kohtunikud panid sitta, seda ei saa ütlematta jätta, aga mida see enam aitab, Lõuna-Koreale ei oleks pidanud ka siis kaotama. Meeskonnast jäi puudu mees, kes oleks mängu üles ehtanud ja võidelnud selle nimel. Selleks oleks pidanud olema Baggio, mitte mingi Totti või kes iganes. Muidugi siin annab jälle pikalt edasi vaielda, sest totti on ikka sama kuulus ja tegia vend itaalaste arvates, aga tulemus näitas, et ju siis ei ole.
      Sa munapea jäta sõimamine järele, kui midagi ei meeldi, siis hoia oma suu lihtsalt lukus.

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

        Nii... Inimesed, ütlen teile vaid seda, et ei ole vaja üksteise kallal sõimelda...eksole, saan aru, et igalühel meist on oma arvamus, kuid no kurat, ega seepärast siis seda foorumit roppude sõnadega veel rikkuma ei tasu hakata Tahate, et asi muutuks Delfi-taoliseks läbuks? Vaevalt..

        Ise leian, et teil mõlemal on mingitmoodi õigus. Punkt üks: Roberto Baggio oleks pidanud Itaalia MM-koondisse pääsema, täiesti nõus sinuga, Lasnaman, siinkohal. Samas, anna andeks, võid siukese arvamusega, nagu itaallaste teised jalgpallurid oleksid sitad, küll per*e minna, kuigi ma olen üsna-üsna kindel, et see oli öeldud sul vast, kuidas öelda, hetkelise tundepuhangu käigus ja sa seda väga tõsiselt ei mõtle...

        Ollile aga seesugune käitumismaneer ei meeldinudki ja seepärast ta otsustaski vinguda, ja see tõesti ei olnud võib-olla just kõige ilusamas stiilis.

        Ah-jah, ja punkt kolm on see, et Itaalia ründajad olid tõesti MM-il suht kahvatud, Vieri oli loomulikult oma tavapärasest klassist, kuid Del Piero... Totti kohta ütleks niipalju, et kohati oli mees ikka päris aktiivne ja võitles kõvasti, ei saa tema kohta midagi väga paha öelda, no aga mis Inzaghisse puutub, siis jah...mees ei teinud mitte kui midagi ära...

        Aitab kah...olgem ikka sõbrad edasi ja ärgem allugem provokatsioonidele..
        Tsau

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

          Ok, minupoolt vabandused ropendamiste eest. Ei ütlegi, et need ründajad päris elus halvad mängijad on, lihtsalt ütleme nii, et MM vedas viltu.

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

            Algselt tegi selle postituse Lasnaman


            Ok, minupoolt vabandused ropendamiste eest. Ei ütlegi, et need ründajad päris elus halvad mängijad on, lihtsalt ütleme nii, et MM vedas viltu.
            Jah, ütleme, et vedas viltu. Muide Baggio kohta nii palju,et ta oli, on ja jääb kõigi aegade kõige kõvemaks palluriks aga no üksinda poleks ta ka Itaaliast meistrit teinud.
            Sellegipoolest Itaalia mäng(kuigi mitte, et hiilgeaeg oleks olnud) väärinuks kohta poolfinaalis vähemalt.Kohtunike roll oli VÄGA SUUR.Kõik peale Inzaghi mängisid oma koha välja kuigi mõni mees oleks võinud ja ka pidanud hiilgama(peale Vieri).
            Tõesti kahju, et ńii läks.
            Minugi poolsed vabandused-läksin tõesti nats liiale.Ja loodame, et nelja aasta pärast pole põhjust üldse vaielda vaid kuulata Queeni-We Are The Championsi.
            Algselt postitas tank
            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

              Irw täpselt, ja Baggio ka maailma meister! Ainult siis juba treeneri rollis
              Muide FIFA nimetatud läbiaegade esi XI on Baggio sees. See oli kokkupandud rahva poolt. No see näitab tõesti veel korda milline legend ta on. Kahju mul hakkab sellest, et kui tulevikus räägitakse Baggiost kui MM rollis, siis tuletatakse ikka meelde seda ebaõnnestunud penalti rohkem kui ta tegusi. Ise usun kogust südamest, et see MM oleks tal olnd viimane võimalus pesta seda kõike maha, aga jah kahju, et nii läks.
              Tegelikult kui vaadata seda veel Trappatoni nurga alt, siis on ju Baggio ka Trappatoni üks lemmik mängijatest ja tema sõnad tõid üldse õhku sellise võimaluse, et äkki võtaks Baggio ka kaasa. Ta seda ei teinud ja ma usun, et nüüd ka seda kahetseb.

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

                Nüüd kui pöörduda natuke Baggio tuleviku poole, siis tegelikult loodan, et ta lahkuks Bresciast näiteks kasvõi galatasaray'se. See annaks veel ideaalse võimaluse näidata ennast Euroopas. Pole ju tal mingit stiimulit enam Itaalias mängida või loodab ta EM 2004 peale?

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

                  Algselt tegi selle postituse Lasnaman


                  Nüüd kui pöörduda natuke Baggio tuleviku poole, siis tegelikult loodan, et ta lahkuks Bresciast näiteks kasvõi galatasaray'se. See annaks veel ideaalse võimaluse näidata ennast Euroopas. Pole ju tal mingit stiimulit enam Itaalias mängida või loodab ta EM 2004 peale?
                  Ei, Lasnaman, ei. Baggio on selgelt öelnud, et peale MM-i, kuhu ta ei pääsenudki, loobub ta rahvuskoondise eest mängimast, samas on kinnitanud ka seda, et jätkab mängimist igal juhul ja kõik need spekulatsioonid tema loobumisest on alusetud

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

                    Algselt tegi selle postituse Lasnaman


                    Nüüd kui pöörduda natuke Baggio tuleviku poole, siis tegelikult loodan, et ta lahkuks Bresciast näiteks kasvõi galatasaray'se. See annaks veel ideaalse võimaluse näidata ennast Euroopas. Pole ju tal mingit stiimulit enam Itaalias mängida või loodab ta EM 2004 peale?
                    Ühinen arvamusega, et Baggio peaks klubi vahetama ja aastaks-kaheks vähemalt Türgimaale kolima. Mitte, et klubi, mille üle spekuleeritakse oleks mõni mu lemmikutest, aga siiski jääb võimalus, et vanameistrit on võimalik ka TV 3e vahendusel näha.Samas arvan, et nii suurel tähel ja eeskujul pole vaja "näidata ennast Euroopas", aga klubi peaks ta vahetama küll.
                    Algselt postitas tank
                    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale 'Baggio! APPI! EIIII!'

                      Midagi Baggio fännidele! Leidsin ühelt Baggio leheküljelt sellise faili nagu tribute to Baggio. See on ilusa muusika saatel kokku mixitud ilusamad Baggio väravad. Mul võttis silma märjaks nii et soovitan ka teil seda vaadata.
                      http://www.pro-paul.net/baggio/english/

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Baggio! APPI! EIIII!\'

                        Baggio jätkab Brescias...

                        Jah, sedamoodi asi siis läkski, või vähemalt nii teatas Brescia president Luigi Corioni. Mees olevat uuele lepingule alla kirjutanud, mis jätab ta Mario Rigamontile veel üheks hooajaks.

                        Mis Bresciasse puutub, siis muuseas, vahepeal levisid kuuldused, nagu oleks klubiga ühinemas ka teine jalgpallilegend Romario. Brasiillaste legend olevat aga pakkumisest ära öelnud...

                        Veel üks uudis teine: nimelt on Bresciaga laenulepingu alusel ühinenud Ipswichi väravavaht Matteo Sereni. Sereni näol on tegemist endise Itaalia U21-koondislasega. Sereni tulek tähendab aga seda, et arvatavasti müüakse maha siis kas Pavel Srnicek või Luca Castellazzi. Uusi oste ei pidavat Brescia rivistuses enam tulema..

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Baggio! APPI! EIIII!\'

                          Roberto Baggio (35) ei kavatse veel buutsasid varna riputada. Baggio praeguse koduklubi Brescia president Gino Corioni ütles reedel, et omal ajal Euroopa aasta jalgpalluriks valitud mees mängib veel vähemalt kaks hooaega. Praegu Baggiol küll kehtivat lepingut pole, kuid Corioni sõnul sõlmib ta peatselt veteraniga uue töösuhte, kaheks aastaks.
                          Fc Uuemõisa

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Baggio! APPI! EIIII!\'

                            Kuulge liiga hull teema ju, ma ju üli mäel!
                            Baggio teatas täna ühele ajakirjale, et kavatseb mängida oma neljandal MM-il seega, et mängib aastani 2006, et saaks MM-ile. Siis ta 39, aga teda ei paistnud see ümber veenvat, sest ta usub oma võimetesse ja arvab, et suudab ka siis veel tipp jalkat mängida. Tal lihtsalt pettumus nii suur, et ta sellel MM-il mängida ei saanud ja see ajab omakorda teda uute püüdluste poole. Ma ütlen et GO GO GO ROBY ja löögu nüüd liiga mängudes palju väravaid!

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Baggio! APPI! EIIII!\'

                              Originally posted by Lasnaman


                              Ma ütlen et GO GO GO ROBY ja löögu nüüd liiga mängudes palju väravaid!
                              Oleks ju uhke kui karjäär lõppeks ühe särava hooajaga. Eks näis, mis Baggiol veel öelda on.

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Baggio! APPI! EIIII!\'

                                Kuulge kas keegi üldse teab, mis Baggio plaanid on ja kus ta jätkab ja kas jätkab üldse, sest Mazzone lõpetas ära ju. Ma olen nagu kaua ära olnd, ei tea sittagi, nii et keegi võiks nati valgustada mind kui teab midagi temast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X