320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No Inter ja Roma nagu oleks puusse pannud treenerivalikutega? Kuigi ma isegi arvan, et aega on ka vaja anda, kuigi Gasperini ilmselt pole nii suurt töökohta väärt. Materjali on mõlemal meeskonnal, Inter peaks traditsiooniliselt tiitli eest võitlema ja Roma CL-i koha eest. Samas ma arvan, et Interil oleks vaja nooremat ründajat sinna etteotsa, Cavani järgmine hooaeg oleks neile ideaalne vist. Roma muidugi kah on varem näidanud, et alguses ei saa vedama ja pärast saadakse pidama 2 roundi enne hooaja lõppu ja tiitel jälle läinud napilt käest

    Aga mul on omad kahtlused selle Enrique osas siiski. Ja see materjal on kah nii ja naa, hea vv ja paar head täiendust Pjanici näol, aga siis mingid Osvaldod. Võib õnnestuda ja samas võib ka täiesti metsa minna.




    Juve osas kah jah, eeldaks siiski, et kodus ollakse see hooaeg tugevad puhtalt kogu selle uue staadioni ja tolle auru jne mõju all olles (itaalias selliseid asju isegi usutakse rohkem). Samas juba mäng Siena vastu näitas, et kergeid mänge ikka väga pole. Kõik sõltub muidugi koosseisust mis platsile läheb kah.

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Kui nüüd korra vahelduseks tõsist juttu ka rääkida, siis peaks mu selle hooaja ennustuse üles otsima ja mul on tunne et ma olen teeninud välja "Serie A Oraakli" vimpli ja päris paljud siin peaksid kiiremas korras oma vigade parandused ära tegema... (jah, seda kõigest peale kahte vooru)
      No vaatame siis:

      Algselt postitas count Vaata postitust
      1.Napoli

      2.AS Roma

      3.Juventus

      4.AC Milan

      5.Inter

      6.Udinese
      Esimene viga juba teisel kohal

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        No ootame veel mõned voorud ära, enne kui Nostradamuse vimpli kandidaadid välja valime. Nalja kui palju igatahes... Milan-Inter-Roma-Lazio nendel kõigil tuleb keskmine 0.5 punkti mängu kohta, puhas Serie B vorm ju Isegi Eika ei saa veel väga plõksima hakata, 6 punkti küll aga Parma ja Siena vastu siiski. On siis Serie A nüüd äkki üleöö tase ühtlustunud või on need 4 klubi kõik suvel rämedalt puusse pannud millegagi?

        ps. Cavani on totaalne türannosaurus
        heh, mõtlesin täpselt samale statisikale, kui kaotusseisu jäime. ja Cavani on tõesti türrappea.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          No ootame veel mõned voorud ära, enne kui Nostradamuse vimpli kandidaadid välja valime. Nalja kui palju igatahes... Milan-Inter-Roma-Lazio nendel kõigil tuleb keskmine 0.5 punkti mängu kohta, puhas Serie B vorm ju Isegi Eika ei saa veel väga plõksima hakata, 6 punkti küll aga Parma ja Siena vastu siiski. On siis Serie A nüüd äkki üleöö tase ühtlustunud või on need 4 klubi kõik suvel rämedalt puusse pannud millegagi?
          Hetkel ma veel väga pöördes tõepoolest pole, sest 4 kõnealust suurt pole veel kotikutega mänginud. AGA kolmapäevased mängud on kolmele klubile päris otsustavad (Novara vs Inter, Cesena vs Lazio, Roma vs Siena)- kaotus nendes mängudes ja treeneri koht võib juba päris tuliseks minna (va Reja, kellel on usalduskrediiti veidi rohkem).

          Kommentaar


            No ma eeldan, et Enrique positsioon ka eriti ei kõigu:

            - Omanikud on veidi teistsugusest kultuurist ning vähem implusiivsed.
            - See peaks ka kõige lollimale selge olema, et 50% ulatuses uus tiim ja samamoodi uus mängustiil vajab aega. Roma vaevalt tiitlit sihib, Meistrite Liiga peale loodetakse, aga eeldan, et see ei ole kohustuslik.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Panso Vaata postitust
              Esimene viga juba teisel kohal
              Kui nüüd tähelepanelikult lugeda, siis kirjutasin et Rooma kaotab avamängudes korralikult punkte jne.
              niiet visake vimplit nüüd, ärge olge kadedad

              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              No ma eeldan, et Enrique positsioon ka eriti ei kõigu:

              - Omanikud on veidi teistsugusest kultuurist ning vähem implusiivsed.
              - See peaks ka kõige lollimale selge olema, et 50% ulatuses uus tiim ja samamoodi uus mängustiil vajab aega. Roma vaevalt tiitlit sihib, Meistrite Liiga peale loodetakse, aga eeldan, et see ei ole kohustuslik.
              esimene normaalne jutt Taneli suust sellel hooajal. Proovi jätkata samas vaimus
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                (va Reja, kellel on usalduskrediiti veidi rohkem).
                Tundub, et see krediitkaart vist aegus eile/täna

                Lotito annaks kindlasti Rejale võimaluse jätkata vähemalt jaanuarini, see krediidiliin on endiselt avatud. Probleem on selles, et itaalia päritolu fännid on juba pikalt väga vaenulikult meelestatud ja erinevalt näiteks premierist fännide arvamus maksab endiselt päris palju. Väidetavalt ütles Reja täna, et ta ei soovi jätkata, Lotito ja mängijate survel siiski esialgu jätkab. Homme on erakorraline pressikonverents, eks sealt kuuleb täpsemalt.

                Kommentaar


                  Miks sel reedel mängu pole? Ma saan aru, et kesknädalal fixtured aga osad klubid mängivad CL järgmine nädal. Ma nagu mäletan, et figc pidi reedesed fixtured sisse lülitama enne cl nädalat, et itaalia klubidel oleks aega valmistuda (või on see siis kui mängitakse võõrsil ainult?), et võidelda tagasi need saksale kaotatud punktid. Vaatan siin, et Napoli mängib laupäeval Violaga ja teisipäeval Villarrealiga. Milan näiteks mängib kolmapäeval oma CL mängu. Kuidagi ebaõiglane süsteem.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Panso Vaata postitust
                    Miks sel reedel mängu pole? Ma saan aru, et kesknädalal fixtured aga osad klubid mängivad CL järgmine nädal. Ma nagu mäletan, et figc pidi reedesed fixtured sisse lülitama enne cl nädalat, et itaalia klubidel oleks aega valmistuda (või on see siis kui mängitakse võõrsil ainult?), et võidelda tagasi need saksale kaotatud punktid. Vaatan siin, et Napoli mängib laupäeval Violaga ja teisipäeval Villarrealiga. Milan näiteks mängib kolmapäeval oma CL mängu. Kuidagi ebaõiglane süsteem.
                    Saada SMS sisuga TXT AVATAR2 kasutajanimi numbrile 13011).

                    Kui oled sõnumi ära saatnud, siis vali foorumi menüüribalt Seaded ning edasi Avatari seaded. Sealt leiad edasised juhised avatari üleslaadimiseks.


                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Oot mis siis nüüd on? Jah ma saan aru kolmapäeval siin osad mängud, aga oleks saanud siis Interiga koos teisipäeval mängida ja siis näiteks reedel vms. Ega kõik ka euroopas muidugi ei mängi, roma võib oma mängu see nädal neljapäeval pidada rahulikult. Ma lihtsalt nagu mäletan, et reedel pidi traditsiooniks saama mängupäev juhul kui järgmine nädal on CL.

                      Kasvõi see sama Inter, mängib täna, järgmine mäng reedel ja siis lennupileteid ostma Moskva lennule (CSKA teisipäeval).

                      Kommentaar


                        Donadoni. null mängu ja nahhuj.
                        Pioli. null liigamängu ja nahhuj.
                        Gasperini. 3 liigamängu ja nahhuj.

                        Serie A. Peab armastama.

                        -e-
                        Lisaks Enrique sitt hooaja algus, eelmisel hooajal feilinud Bisoli Bolognaga hetkel nulli peal ja täna mäng Juventusega (ehk võib sattuda tõsise löögi alla), eelmisel hooajal feilinud Giampaolo Cesenaga hetkel nulli peal ja täna mäng Lazioga (ehk võib sattuda löögi alla), Rejal on kopp ees ja seda, millal Zamparinil hood peale tulevad ei oska kunagi ennustada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Donadoni. null mängu ja nahhuj.
                          Pioli. null liigamängu ja nahhuj.
                          Gasperini. 3 liigamängu ja nahhuj.

                          Serie A. Peab armastama.

                          -e-
                          Lisaks Enrique sitt hooaja algus, eelmisel hooajal feilinud Bisoli Bolognaga hetkel nulli peal ja täna mäng Juventusega (ehk võib sattuda tõsise löögi alla), eelmisel hooajal feilinud Giampaolo Cesenaga hetkel nulli peal ja täna mäng Lazioga (ehk võib sattuda löögi alla), Rejal on kopp ees ja seda, millal Zamparinil hood peale tulevad ei oska kunagi ennustada.
                          Reja 18 kuud ja pink kõigub on vast kõige naljakam. (18 kuud oli samalajal Serie A teine tulemus vms)
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Interi kaotus alla neelata ja asju Serie A fännina vaadata, siis on seni põnevuse ja üldse Serie A mõttes ülihea voor olnud. Väga paljud asjad valmistasid head meelt, aga top 3:

                            1. Jovetici kaks väravat.
                            2. Atalanta juba plussis!
                            3. Udineset tuleb ka sel hooajal tõsiselt võtta. Mängustiili on veidi muudetud Sancheze ja Inleri lahkumise tõttu ning seda tänu keskväljale. Väga võimas ja mobiilne keskväli on ning see väga väike osa, mis rünnakutelt on kaotatud on tagasi tehtud palju soliidsema kaitseliiniga (just seeläbi, et keskväli suudab palju paremini kaitseliini abistada).

                            Siis on veel see, et Milano klubid peavad korralikult taga ajama, Fiorentina, Genoa ja Palermo on korralikult alustanud pärast eelmise hooaja fiaskot kõigi poolt, Lazio näitas ka, et suudavad siiski mängida (Klose teine värav Serie A-s ), El Shaarawy esimene värav, favoriitide libastumised üleüldiselt (Milano klubid + ka Napoli, Juve ei suutnud võimalust eest minna ära kasutada).

                            Pean lisama, et ei saa aru, mida helli Mazzari mõtles, kui Cavani, Inleri ja LAvezzi Chievo Verona vastu võõrsil pingile jättis.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Napoli mängib järgmises voorus Interiga ju, ja siis CL Villarrealiga. Ju siis otsustas tippudele puhkust anda enne.

                              Ja mis eest ära minekust siin ikka rääkida, kõik mängud olid ju samal ajal, pealegi mängisime 10-kesi 45 minutit. Tegelikult võib-olla isegi veel vähemuses sest kui aus olla Pepe, Marchisio ja isegi Krasic hakkavad mulle vaikselt põhis närvidele käima.

                              Positiivse poole pealt tooks välja Pirlo ja Lichtsteineri.

                              Kommentaar


                                Esiteks mängivad nad kodus Fiorentinaga.

                                Teiseks minna võõrsil Chievo Verona vastu arvamusega, et pingimehed saavad võidu koju toodud on vale (ning kui tiitlilootusi omada, siis ei saa ju minna ka vastu suhtumisega, et neid punkte pole vaja...). Eriti tipptiimide puhul kelle vastu nad kodus alati mingeid imeesitusi suudavad teha ja kaitse totaalselt lukku tõmbavad.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X